Šta je novo?

Xiaomi Mi Watch

Labello

Slavan
Učlanjen(a)
25.02.2017
Poruke
4,517
Poena
455
Moja oprema  
Zvuk
Samsung Q800C
Ostale periferije
LG OLED C2 55" & PS5
Mobilni telefon
iPhone 13 Mini
Pozdrav svima,

ima li neko da je uzeo sat koji je od skoro na nasem trzistu, kakvi su utisci. Nudi dosta toga solidnog, za fer novac, pa mi je zapao za oko kao korak u smart watch svetu.Mi Watch.png
 
Ja se i dalje razmišljam između njega i GTR 2, uzeo bih GTR 2 zbog mikrofona...
 
I meni je dizajnom zapao za oko, ali vise funkcija ima gt2 ili magic2 a cena maltene ista da se nadje na KP.
 
Ili za te pare uzeti magic 2 u mint stanju ih ima sa garancijom a cini mi se da je puno bolji, sve stvar ukusa, verovatno cu i sam magic da jurim neki.
 
Merkam i ja ovaj sat, sada sam na BIP-u i za sada dve stvari mi bodu oči:

1. Cena na našem tržištu je suviše velika. Nemam nameru ni dinar preko 100E da dam za njega, idealno 80E
2. Uživo je sat malo veći nego što sam očekivao, BIP mi je savršene veličine za moj zglob, može i ovo da prođe ali sam se malo iznenadio kada sam ga video uživo.
 
Pa 100$ je kod nas 100e plus pdv, sto mu dodje na cenu koja je, nije manje dosta ni kod madjara..
 
Zvanično najavljena cena od Xiaomi je 99E, jel tako bilo u septembru? U Mi shopu sada 135E...Ne hvala, hvataju na hype.

Zato sam rekao, ni dinar preko 100E.
 
Merkam i ja ovaj sat, sada sam na BIP-u i za sada dve stvari mi bodu oči:

1. Cena na našem tržištu je suviše velika. Nemam nameru ni dinar preko 100E da dam za njega, idealno 80E
2. Uživo je sat malo veći nego što sam očekivao, BIP mi je savršene veličine za moj zglob, može i ovo da prođe ali sam se malo iznenadio kada sam ga video uživo.
Kako izgleda uzivo iz prve ruke, jesi li ga upalio, kakva je rezolucija, jel laguje kad se lista meni? Vidim ima ih sad na KP sa garancijom novi oko 105 eur, bas sam se sad zagrejao
 
Pogledao sam ga u Mi Store u BIG-u, devojka mi ga je dala u ruku, da vidim kako mi stoji. Sem te "veličine" (što je potpuno subjektivno) ovo ostalo je OK, rezolucija je dobra, prikaz kristalno jasan (nisam bio na suncu, imaj to u vidu). Nisam se nešto mnogo igrao sa njim pošto mi je mala ćerkica bila sa mnom a njen bafer za strpljenje je oko 30 sec. :)
 
Svi korisnici koji rezervišu Xiaomi Mi 11 u pretprodajnom periodu kod Telenora, uz uređaj dobijaju Xiaomi Mi Watch.
 
Taj rad, ako ne i za 8k. :D
 
Danas je 13600 na mi-srbija.rs.

Mi Store slavi 2. rođendan! Mi častimo sa 15% popusta na ceo asortiman, osim na već sniženo!
 
Da li je neko povezao sat sa iphone-om? Da li merenje saturacije radi na ios-u? Znam da huawei ima ogranicenje samo na njihove telefone, a za xiaomi ne mogu da nadjem.
 
U utorak, 13. aprila, u periodu od 18:00h do 20:00h, mozete kupiti ovaj sat za 11k na na mi-srbija.rs.

Jel ga koristi neko, kakvi su utisci?
 
Pazario ga juče u BIG-u (Mi Store), računam tih 11000 to je oko 93E, sa 2 godine domaće garancije. Bio je samo crni na toj akcijskoj ceni. Nisam još stigao ni kutiju da otvorim, možda večeras ako stignem ili sutra..Javljam utiske.
 
Kakav je GPS na Mi watchu u odnosu na GTR2e, sto se tice stabilnosti, brzine hvatanja itd...
 
Pazario ga juče u BIG-u (Mi Store), računam tih 11000 to je oko 93E, sa 2 godine domaće garancije. Bio je samo crni na toj akcijskoj ceni. Nisam još stigao ni kutiju da otvorim, možda večeras ako stignem ili sutra..Javljam utiske.
Baci nam par slika iz prve ruke, i ekrana itd kad ti ne bude mucno, i par reci prvog utiska. I sa srecom da te sluzi i samo lepe vesti da vidis i cujes na njemu. 😀
 
Evo prvih utisaka:

Iako mi je delovao glomazno, sat je vrlo udoban i nije uopšte težak. Ja volim ove silikonske kaiševe na satovima tako da meni ovi originalni potpuno odgovaraju. Ekran je odličan, prikaz jasan, boje žive, detekcija dodira je dobra tako da svajpovanje kroz menije ide glatko i brzo. Pošto sam ga upalio tek sinoć prvi put ne mogu da još kažem kakav će biti prikaz na direktnom suncu napolju ali videćemo u narednim danima.
Dosta dobro radi paljenje displeja kada okreneš zglob,
Ono što nije najsrećnije je ova Wear aplikacija za telefon, nisam baš nešto odušljen sa njom. Izbor za Watch face nije baš neki, ima ih ali mi nisu baš i nešto (to je subjektivno, možda će nekom da budu super). Navikao sam se sa BIP-a da ima hiljade i hiljade watch face ali dobro, to je nešto što tek treba da dođe sa nezavisne scene ako sat bude popularan.
Takođe, Notifikacije jesu jasne i vidljive ali mi je neodostatak što nema identifikacije aplikacije, dolazi notifikacija sa Vibera na satu piše app, ispod ime i poruka, mogli su tu da ubace ikonicu aplikacije (Viber, Outlook, Gmail...). Bateriju nisam punio, došao je sa oko 85% takod aću ga pustiti pa da vidimo koliko će izgurati posle 7 dana.
Nisam još probao GPS, ne koristim ove naprave za vežbanje, nije mi to uopšte fokus. Od ugrađenih aplikacija, jedino mi fali neka bazična aplikacija sa mapama. Da recimo zabeležiš poziciju pa da te kasnije apikacija vodi do zabeležene pozicije, Možda puno tražim od ove klase sata ali ovo ostalo mi je OK, Eto, ovo je neki prvi uputisak, evo i malo slika i poređenja veličine sa mojil starim BIP-om.
IMG_20210414_091501 (Medium).jpgIMG_20210414_091532 (Medium).jpgIMG_20210414_091713 (Medium).jpgIMG_20210415_075051 (Medium).jpgIMG_20210415_075111 (Medium).jpgIMG_20210415_075443 (Medium).jpg
 
koji je to watch face na BIPu?
 
Šta je BIP?
 
Uz otvaranje Mi Store prodajnog objekta u Nišu, 22. aprila, tu su i specijalne akcije!
😍


Mi Watch - SAMO 8.999RSD!
👈

Mi Watch Lite - SAMO 4.999RSD!
👈


Nislije mogu da kupe sat po bas dobroj ceni.
 
Nazad
Vrh Dno