Šta je novo?

Xiaomi Mi Note 10 Lite

Definitivno sam planirao ovaj kao svoj iduci telefon negde u decembru, medjutim sad mi je za oko zapao i redmi 9 pro ili poco x2 ako se pojavi.
Je l je neko isprobao i mi 10 lite i 9 pro? Kod ovog mi je prednost super amoled ekran kod 9 pro sd 720g koji je i noviji procesor i bolji.
Poredio sam ih ja u Mi Srbija i stvarno je glupo porediti IPS i Amoled ekran, pogotovo ako trenutno kao ja koristiš Amoled nema više povratka na IPS mada nisam neki ljubitelj zakrivljenih ekrana moram priznati da Mi Note 10 Lite izgleda kao duplo skuplji telefon pogotov6u Nebula purple boji....

Послато са Mi 9T
 
Do decembra će izaći bar 20 novih modela :).
A što se tiče procesora bolji je 720 al se ta razlika ne primećuje u svakodnevnom korišćenju. Evo ti i zaključak na kraju
a77b494c4c8c5eb5021cd7e120db4a17.jpg


Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
Hoce izaci jos dosta modela ali da li ce biti dobri kao ovi tj da li ce opravdavati date pare.

Sto se procesora tice, 730g je egal sa 720g ali kad se malo optereti 720g drzi performanse dok na 730g one padaju za 30%
 
Hoce izaci jos dosta modela ali da li ce biti dobri kao ovi tj da li ce opravdavati date pare.

Sto se procesora tice, 730g je egal sa 720g ali kad se malo optereti 720g drzi performanse dok na 730g one padaju za 30%
Kako god. Sigurno ćeš moći da nađeš ove modele i u decembru za manje para, a ako izađe do tada bolji midrange u tom cenovnom rangu uzmi njega.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Ubijaš bateriju tim pražnjenjem do kraja osim ako je ovo usamljen primer da vidiš dokle može...
Само проба, иначе допуњавам батерију стално типа кад падне на 45-50% допуним до 90%. Једном месечно испразним до краја и пуњење обавезно до 100%
 
Ma kakvi,nemas nikakav "UP".Jedino ako te svrbe evrici u dzepu pa da promenis telefon,da se ponovis..
 
Nikako se ne isplati prelazak sa 9t... Mozes komotno da preskocis ovu godinu sto se tice zamene telefona. ;)
 
Hvala ljudi
Pa izgleda da za neki malo veći "skok" treba baš dosta da se doda
 
Dolazi li telefon sa zalepljenom folijom?

Dok se ne snađem za staklo i foliju kad i ako ga uzmem :)
Vidim na kp svi nude neku garanciju 1god, gde uzeti telefon?
 
Dolazi li telefon sa zalepljenom folijom?

Dok se ne snađem za staklo i foliju kad i ako ga uzmem :)
Vidim na kp svi nude neku garanciju 1god, gde uzeti telefon?
Ne dolazi sa folijom.
Dolazi sa silikonskim futrolom.
Garancija je god dana jer telefon uzimaš "ispod ruke" jeftinija solucija.
Ako hoćeš 2 god onda imaš opciju da ga uzmeš u Mi radnji ili preko operatera.
Imaš i prodavnice koje daju 2 god garancije, ali onda cena nije 285€ nego gura i do 400€.
Što se tiče stakla ja sam ga uzeo u Zemun parku. Nillkin i njega bi ti preporučio jer je stvarno dobro, ali skupo u odnosu na druga stakla jer je zakrivljeno.
Staklo odgovara za mi note 10. Tako da ako nemaju za lite možeš da tražiš i za mi note 10.
Nisam siguran ali mislim da i p30 pro ima isti ekran.
Malo je teže naći zaštitu za ekran kod nas (bar je meni bilo pre mesec dana).
Verovatno zbog korone im je dostava i naručivanje otežano.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da li mi store nudi u ponudi zastitno staklo ili foliju?
 
Mislim da ne, pitao sam ih za Redmi Note 8 Pro, i ništa nisu imali.
 
Nikako se ne isplati prelazak sa 9t... Mozes komotno da preskocis ovu godinu sto se tice zamene telefona. ;)

Isplati se i te kako jer je Mi9T deficitarna i vrlo tražena roba pa se za njega može uzeti više para nego što on realno vredi.Razlike svi znamo,zakrivljeni ekran,telefon koji fantastično izgleda,IC port koji mi mnogo nedostaje na Mi9T i mnogo veća baterija i brži punjač.Ono što će meni nedostajati kad pređem na MiNote10Lite je popup selfi kamera.....
 
Stigao update za proximity sensor, al ne daje rezultate

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Kad je stigao? Znaš li možda oznaku zakrpe? Od updateova meni je jedino pre neki dan stigla samo sigurnosna zakrpa.

Gesendet von Mi Note 10 Lite mit TT
 
Kad je stigao? Znaš li možda oznaku zakrpe? Od updateova meni je jedino pre neki dan stigla samo sigurnosna zakrpa.

Gesendet von Mi Note 10 Lite mit TT
Za globalnu verziju 11.0.7 Evo nema 1h kako sam instalirao

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Aha. Ja sam (još uvek) na 11.0.10.

Gesendet von Mi Note 10 Lite mit TT
 
Ili ne umem, ili sam lenj da nađem temu za Note 10, ali ne lite verziju.

Počinjem da ga razmatram kao sledeći službeni telefon (mt:s ga ima u ponudi), pa bih pročitao nešto više o njemu od korisnika.
 
Jel ima neko da je instalirao miui 12 super wallpaper??

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Tesko da ima po toj ceni, ja bas pratio oglase poslednje 2 nedelje i uzeo pre 3 dana telefon.
Verzija 6/128 je oko 300€ pa navise a 8/128 325€ pa navise. Verziju 6/64 nisam gledao ali ne verujem da je mnogo ispod 300€.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Kakvi su utisci o telefonu posle 3 dana korišćenja? Koji telefon si imao pre njega?
 
Od danas sam korisnik ovog telefona, za početak dva pitanja,
Kako se podiže tastatura kad se uključe gestures posto je spuštena do dna i teško se kuca
Drugo, na samsungu s7 sam koristio za blokiranje reklama block this aplikaciju dok se na novijem androidu kucao samo vpn, kako vi blokirate reklame?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Od danas sam korisnik ovog telefona, za početak dva pitanja,
Kako se podiže tastatura kad se uključe gestures posto je spuštena do dna i teško se kuca
Drugo, na samsungu s7 sam koristio za blokiranje reklama block this aplikaciju dok se na novijem androidu kucao samo vpn, kako vi blokirate reklame?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
Gboard???

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno