Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 2S

Na XEU Rom ima disable. Možda moraš prvo pokrenuti app pa onda ćeš imati disable. Nemaš uopšte?
Npr kod kamere imam ali je ovako svetlo sivo.
Na browser app imam i tamo može da se disabluje
66ba3d066d1e059130bda0129831cb98.jpg
651d60bdefd91f06e346470fc879bebc.jpg


Sent from my MIX 2S using Tapatalk
 
Imam i ja ali mi je na svim aplikacijama što sam dobio uz telefon, uključujući i Google-ove sivo. :) Nema veze, ionako ću probati druge romove a tamo ću moći sve da uradim. :)
 
Na XEU ima samo google play, od tih google aplikacija.
 
Odlicna komparacija, jedino sto nisam nista razumeo :) u nekim slucajevima mi mix2s bolji od pixel 3xl
 
Ja sam juče na brzinu poredio fotke sa Xiaomi Mi5, Mi6, Note 8 i Mix 2s. Na svima sam instalirao neki od Gcam modova i poredio skoro iste scene uvek (slikao bebu u kolicima). Iskreno neke fotke sa mi5 imaju više detalja od ostalih ili u najmanju ruku isto. Skoro i da nema drastične razlike. Kad budem imao vremena, mogu i da okačim ako nekog zanima...

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Pa eto onda dokaza da je sve to skoro isto. Bitno je da ima podrsku za GCam
 
Otprilike... Doduše nisam neko ko se baš ubija od slikanja, to je više kad mi na brzaka treba kamera i to je. Naravno, ne može se porediti SD820 i 845, ekrani i slično, ali kamera uz gcam kome je bitno ne mora da baca novac

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Zanima me vezano sa prednju kameru, pošto je tako pozicionirana dole, vidim da se u stock cam sve rotira i može se normalno koristiti kao da je gore cam, a kako se ponaša u drugim app kada se tel tako okrene, u gcam npr kad treba prednju cam koristiti, ili za video poziv i sl..

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
U Gcam se najnormalnije rotira,isto kao stock,za druge app nisam siguran...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ja za druge app koristim aplikaciju Rotation. Vrši ok posao naročito za Instagram.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Baš ta koju si naveo. Da, isključi se sama posle nekog vremena ali mi iskreno ne smeta.

Video sam na xda da je neko preporučio sličnu koja radi non stop ali nisam je koristio.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Navikao sam se na ovakvu kameru(selfi) tako da mi ne predstavlja problem :) Meni je najbitnije da radi rotation bas samo za Gcam, ostale aplikacije me ne interesuju.
 
Znaci postoji mogucnost da radi "normalno" [emoji4] hvala. Zanimalo me je najvise za video pozive u sustini.
 
Poslednja izmena:
Zanima me vezano sa prednju kameru, pošto je tako pozicionirana dole, vidim da se u stock cam sve rotira i može se normalno koristiti kao da je gore cam, a kako se ponaša u drugim app kada se tel tako okrene, u gcam npr kad treba prednju cam koristiti, ili za video poziv i sl..

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Isto kao stock radi.
 
Sto naravno ne znaci da ce se i tebi gasiti :) sve je to od telefona do telefona.
Sa prethodnom, tj onom pre verzijom je bilo problema sa praznjenjem baterije ( barem su tako pisali svuda, pa cak i ovde), ja tih problema nisam imao.
 
Jel vam stigao update za 1080p 60fps snimanje?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Mi8, Poco i Mix 2s su dobili od pretprošle bete.
 
Ok,hvala na info.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Nekoiko pitanja u vezi kamere.
Da li je stigao update na Mix 2s koji ga izjednačava sa Mix 3?
Da li je gcam bolja od tog update-a?
Za gcam ne treba bootloader unlock?
Dvoumim se da li da idem na Mix3 ili mogu da prođem sa 2s, jedino me kamera interesuje. Razlika u ceni je oko 100€ (doduše Mix3 ima 128GB).
 
Iste opcije imaju, za gcam ne treba root ni otkljucavanje bootloader-a. Gcam nema veze sa update-om miui, nego optimizacuja programera u ovom slučaju BSG-a koji optimizuje Gcam.
 
Nazad
Vrh Dno