Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Velicina ekrana je glavni adut Max 3, pored baterije. Kome je to bitno kao meni, motorolu nece ni pogledati.
Sa samo 150€ ugradnje u cenu.

Ovaj rom sto su globalizovali niko nema pojma odakle je ali su napravili ozbiljan haos sa istim.

Ako se pojavi u oktobru zvanicno bice mrtva trka izmedju Max 3 i Motorola Power Play jer su oba sa baterijama od 5000+mha a razlika u 0.7" skoro da negira razliku u bateriji ...




Sent from my iPhone using Tapatalk

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Tacno ali bice uvek onih kojima treba jaka baterija a ne skoro 7" telefon, mada koliko vidim ovaj Moto One Power ce se prodavati samo u Indiji tako da ce Max3 da vlada big time :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo je neverovatno koliko veza prekida kod 50% poziva. Pogotovo kada pričam sa ženom koja ima Redmi Note 5 porucen sa GearBest-a.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ne znam da li su kod mog primerka nesto pogresili, ja sam danas imao oko sat i po razgovora, bez problema

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Pa verovatno zbog fleshovanog globe roma? Pitanje kako bi bilo da si ostao na default kuvanom.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
To su lepote kad si early adopter.

Flesuj zvanicni global ako je izasao po proceduri koju da Xiaomi i to je to, ove kineske budzevine od ROMova ce da se raspadnu u nekom momentu.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Kontaktirao par prodavaca u vezi global verzije i svi odgovaraju da ga vec imaju tj ne prave razliku izmedju global roma i global verzije ... bice ovo zabavna kupovina ukoliko se ne smorim od ovog bezobrazluka sa telefonom uzmem sebi Poco F1 [emoji29]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Radovao sam se ovom telefonu samo tako, jer posle Max 1 ni jedan nije bio "taj telefon". Ali, sa svim ovim glupostima oko ROM-a, dosta se premisljam...
 
Uzmi nešto drugo.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kontaktirao par prodavaca u vezi global verzije i svi odgovaraju da ga vec imaju tj ne prave razliku izmedju global roma i global verzije ... bice ovo zabavna kupovina ukoliko se ne smorim od ovog bezobrazluka sa telefonom uzmem sebi Poco F1 [emoji29]


Sent from my iPhone using Tapatalk

+1

BTW, izgleda se pojavio pravi crni global na KP. 280e.
 
Poslednja izmena:
Telefon radi savrseno na Xiaomi.eu romu, tako da se nemojte cimati bez razloga.

Telefon je predobar.
 
Meni je jedan odgovorio za global verziju,kaze teze ga je nabaviti trenutno i ako hoces kosta "samo" 290 eura,rekoh neka hvala kanda cemo jos malko pricekati
 
Nema global sw
1854f7f909d6823198ebb7fc3d1b697f.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sad su me ispamovali svi kod kojih sam se raspitivao i od srede ce biti global verzija. Samo niko nema info za cenu [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Od srede global u prodaji, crni, 280e

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Da, eno ih pun KP. Pasce to opet na 250 za par dana mislim.
 
Nah 250 je rezervisano za Asia verziju.

Ako sve bude po planu stize masina u cetvrtak [emoji1320]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Radovao sam se ovom telefonu samo tako, jer posle Max 1 ni jedan nije bio "taj telefon". Ali, sa svim ovim glupostima oko ROM-a, dosta se premisljam...

I ja sam imao MiMax1 i posle njega MiA1,Redmi5+ i sada Redmi Note5 i nijedan nije kao MiMax....
 
Ufffff sto bi nam dobrodosao sad recimo jedan Mi Max 3 Pro :) Valjda ce uskoro?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Stigla makina... ogroman je a sad mi iPhone plus izgleda kao igracka xD

Global edition crni 4/64

Samo mi treba vremena da se naviknem da ovu zver jer je sve nekako cudno i novo a i odvikao sam se od notifikacionog svetla [emoji23]

Kako bude ucio da koristim isti cimacu vas za pomoc [emoji28]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Telefon je zverina

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Zapravo je malo jeftiniji jer kad prebacis u evre kod njih izadje 275e a moze da se plati u istim(ne znam samo dal je global).

Jel moze neko ko ima da potvrdi da li ima probijanje osvetljenja pri vrhu i dnu posto su u nekim rivjuevima to prijavljivali.
Takodje da li je ekran dovoljno ostar? Pikseli nisu vidljivi?
 
Ok obavezno mora da se ukloni ovaj njihov bloatware kao i nesrecni virus skener koji mi ozbiljno ide na khm...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ne probija svetlost na mom primerku, takodje je ekran ostar

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ekran je ok jedino me muci sto android procesi mi jedu bateriju posto je za nesto manje od 15min od skidanja sa punjaca odletelo vec 2% iste ali ajde valjda ce se stabilizovati vremenom :<

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Proveri na kraju kad dodje do 10% koliki je SOT, baci pogled meni je google playstore i jednom kad sam ugasio lokaciju za google play jeo bateriju jer je non stop radio u pozadini

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jasno ostaje da se istrosi baterija pa da se vidi sta ga maltretira.Za dva sata od kada je skinut sa punjaca otislo 6% baterije ima vec nekih 40ak min SOT

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ok po prvi put sam se namucio da telefonu ispraznim bateriju što na kraju nisam ni uspeo [emoji38]

9h SoT sa stalnim Instagramom i 70% dana na 4G i opet mi je ostalo 30% sto bi izvuklo jos barem 2h. Igrao sam i neku igru ali je zanemarljivo.

Gestures na fullscreen modeu često kilavo rade tako da su mi back button i slicni obavezni :<

Ekran iako je ogroman daje vise nego lep prikaz, treba se samo navici na veličinu istog.

Za sada telefon ne štuca ali videćemo kako bude vreme išlo kakva će zabava biti.

Kamera je uvece blagi užas ali dobro neki kompromis je morao biti učinjen.

Screenshot_2018-09-15-01-58-10-685_com.miui.securitycenter.jpegScreenshot_2018-09-15-01-57-56-464_com.miui.securitycenter.jpegScreenshot_2018-09-15-01-58-06-179_com.miui.securitycenter.jpeg

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno