Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Za vece ubaci Gcam. Bar ce tada biti iole krstena slika. Ja na mom max 2, uvece opalim po neku sasvim finu sliku sa gcam, kontam da na max 3 mora da bude jos bolja situacija ipak ima bolji senzor.

Послато са MI MAX 2 уз помоћ Тапатока
 
Nisam pratio za Max 3, mislio sam da su je odradili.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Do sada su uvek radile fabricke aplikacije kamere. Trebalo bi i ovde da radi.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
E za root ce mi tek trebati jedan ozbiljan guide tbh tako da prvo da se malo naviknem na fon jer sam jos uvek fasciniran istim

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Root je vrlo jrdnostavan. Ako je otkljucan bootloader

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nisam ni proverio tbh ima neka fora za proveru ili kora na mi sajtu da se trazi

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kad ga palis, treba da pise dole unlocked. Ili ga spoj na mi unlock

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
nije otključan telefon tako da će pasti unlock uskoro
Jedini minus pored kamere za sada je sto je screen ratio jako čudan pa se story na instagramu ne vide celi vec su krajevi isečeni :<


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
nije otključan telefon tako da će pasti unlock uskoro
Jedini minus pored kamere za sada je sto je screen ratio jako čudan pa se story na instagramu ne vide celi vec su krajevi isečeni :<


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Tako je i na mi mix 2, malo je čudno u početku ali posle se navikneš [emoji846]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Може ли ми неко рећи или поставити слику како изгледа пдф кад се отвори, може ли се читати без зумирања.

Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Eve ti
99c063b195e1784c8345c43c6c4c84b1.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Хвала

Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Ok jos jedan bag, kada se šalju glasovne poruke preko Whatsapp ili Vibera ako uhvatite gornji deo telefona gde je zvučnik telefon misli da razgovarate i gasi ekran a samim tim i glasovnu poruku :S

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nisam primetio na mom

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Vise puta proverio i bag jos uvek postoji :S
Takodje notifikacije se često ne sklanjaju kada ih seenujete ili kada odgovorite na poruke, nego to morate manualno odraditi.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Vise puta proverio i bag jos uvek postoji :S
Takodje notifikacije se često ne sklanjaju kada ih seenujete ili kada odgovorite na poruke, nego to morate manualno odraditi.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
100% kuvani kineski rom. I ja vidjam brdo bagova, većina jako iritira. Čeka se oficijelni globalni rom.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Flesnite Globe rom

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja nisam, samo sam flesnuo globe rom

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
jos jedan mi max 3 u na forumu :) odlican telefon, odusevljen sam. global verzija. jedino sad se malo smorio sto sam dobio engleski punjac... da li je neko enableovao camera2api bez roota? ona fora da se podigne twrp i u njemu odrade izmene i samo reboot?
 
Ja nisam, isao. Odmah root i magisk. Gcam sam obrisao, koristim samo stock

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja radim dirty flash globe rom, ne GLOBAL rom

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
100% kuvani kineski rom. I ja vidjam brdo bagova, većina jako iritira. Čeka se oficijelni globalni rom.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Global edition je u pitanju nije kuvani kineski rom.
Fon nije bio unlocked a 9.6.6.0 je u pitanju
Imao prvi ota pre par dana.

Takodje iako su snimci kamere zadovoljavajuci, algoritam Instagrama uništava snimke kada se kače na story i onda ispadnu 10fps :<

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da, Instagram ga bas ubije, stabilizacija slike u video rezimu je odlična. Generalno , ja sam jako zadovoljan sa stock kamerom

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
jos jedan mi max 3 na forumu :D
kakva je situacija, ako imam stari bootloader bez antirollback zastite i najnoviji TWRP 3.2.3-0 da li je bezbedno fleshovati globeROM_v10_nitrogen_8.9.13 iako stock 8.9.13 ima antirollback? pretpostavljam da jeste jer je antirollback u bootloaderu, rom nema nista sa tim. da li vam je data particija ext4 ili f2fs? ako dobro kontam, posle instlairanja twrp--a, odaradim wipe svega zivoga, formatiram data i flashujem globeROM? imam global verziju telefona i juce sam se prilicno iznjakao, nije mogao da prodje miui logo nikako.... na kraju sam ispratio ovo upustvo:
https://forum.xda-developers.com/mi-max-3/how-to/guide-how-to-install-official-global-t3840109
s tim da sam koristio kineski 9.6.11.0 fastboot image (global rom fastboot image jos ne postoji).

za proveru antirollbacka:

>fastboot getvar anti
getvar:anti FAILED (remote: GetVar Variable Not found)
finished. total time: 0.003s
 
Poslednja izmena:
Ja sam isao factory reset u twrp, nisam brisao bas sve. Fleshovao Globe rom, sad kad god izadje novi, dirty flash i to je to

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ok pitanje, kako uspevate da na max3 prebacite fajlove na second space?
Aktivirao sam isti ali nigde nemam opciju da prebacim fajlove sa originalnog na sekundarni deo :S

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno