Šta je novo?

Xiaomi Mi band 4

Kako da promenim ovde gde sam obelezio mernu jedinicu. Svuda sam stavio metric
edd5e00bbf6176caceb1adf93b898451.jpg
 
To ti je average pace mislim da to prikazuke prosecnu brzinu za koju tintreba da predjes km.

Nisam siguran nek me isrpave ako gresim
 
Imate akciju za mi band 5 na oficijalnom sajtu za 4800, iskreno vrlo korektna cena s obzirom da je jos nigde nema u prodaji :)

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koliko dana izvlacite iz narukvice? Ja sam napunio pre 3 dana kad sam dobio narukvicu i sada sam na 75%. Cini mi se da je to malo
 
Dvije nedjelje bez ukljucenih notifikacija sa telefona. Svaki dan dva sata treninga-trcanje
 
Oko 25 dana. Isključeno sve osim notifikacija.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ja ga konektujem na bt za konekcije samo kad je na punjacu i kada sam napolju da bih menjao pesme. Sve ostalo vreme je iskljucen sa bt. Novu radi ono merenje kvaliteta sna i to je to. Nista ne koristim spec.
Gubi mi oko 10% na dan
 
Vidim neretko se gube, ja pre neki dan našao četvorku na ulici. Ne deluje mi kao da može lako da spadne sa ruke, gledajući sistem zatvaranja, ali eto. Sad mi treba punjač, gledao sam ima nekoliko vrsta na aliexpress, gde se skida narukvica pa se ubaci (što je originalna metoda), gde ne treba da se skida, magnetni, sa dockom, itd, itd. Pošto se retko puni u svakom slučaju, uzeti bilo koji najjeftniji? Mislim meni nebitno, svakako koristim smartwatch, ovo ću ionako ženi da dam ako oće da nosi :D
 
Ja ga konektujem na bt za konekcije samo kad je na punjacu i kada sam napolju da bih menjao pesme. Sve ostalo vreme je iskljucen sa bt. Novu radi ono merenje kvaliteta sna i to je to. Nista ne koristim spec.
Gubi mi oko 10% na dan

Nova igračka, uzeo si ga pre neki dan, pa ga i dalje stalno čačkaš i ispituješ šta može. Kad se upotreba bude ustalila tako će i trajanje baterije biti bolje.
 
Lkudi sta da radim sa bandom, juce preko dana izgunio 4% a nocas cak 11%. Legao sa 70 ustao sa 59. Nemam alarm, upaljen dnd mod. Ugasio sam.da pali naruvicu pri okretu zgloba od 23h do 7h. Samo pracenje sna radi. Je l moguce da pracenje sna toliko jede bateriju?
 
Poslednja izmena:
Ja sam generalno zadovoljan. Šteta samo što ne registruje korake dok se guraju dečija kolica.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Kod mene pracenje sna, samo pozivi i sms od notifikacija i izgura preko 20 dana. Prezadovoljan
 
Ja sam generalno zadovoljan. Šteta samo što ne registruje korake dok se guraju dečija kolica.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Haha to i meni smeta [emoji16]

Btw ne znam sta je kod mene problem, nova narukvica,sve iskljuceno sem notifikacija, nekad menjam muziku i to je to. Cak mi je i ono preciznije pracenje sna ugaseno. Evo 4. dan a baterija na 58%
 
Možda je problem do firmware-a. Mislim da je neki noviji firmware imao battery drain, Ali ne mogu da se setim koji.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Probacu sa fabrickim warchface-om.
Inace danas za ceo dan izgubio 2%. Ne znam sto se nocu desava drain, jedino ako dok spavam slucajno ne pipam ekran pa ga palim. Nemam ideju.
 
Jel ima tema za mb5? Ne mogu da nadjem...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Je l je pocela i vama mifit app da trazi i upaljen gps pored bluetooth-a?
 
Мени се наруквица већ дуже време сама дисконектује од телефона, више пута дневно. Не знам дал је до телефона или наруквице? А ни обавештења ми више не стижу.
Јел има неко линк ка модованој апликацији?
Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Мислим на ону преведен на Српски, телефон ми је на ћирилици.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Da li vam se dešavalo da posle spavanja sa bandom vas boli ruka.

Tripujem da je od banda, gornji deo podlaktice i šaka me sa vremena na vreme boli po dan dva. Sve se mislim da mi se nekako sat izvrne pa da se zato dešava.

Ovo se desi jednom u 2 meseca.
 
Da li vam se dešavalo da posle spavanja sa bandom vas boli ruka.

Tripujem da je od banda, gornji deo podlaktice i šaka me sa vremena na vreme boli po dan dva. Sve se mislim da mi se nekako sat izvrne pa da se zato dešava.

Ovo se desi jednom u 2 meseca.
Možda imaš okoštavanje u vratnom delu kičme

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno