Šta je novo?

Xiaomi Mi A3

Meni je ovaj telefon i dalje jedan od najboljih.
Kupio sam ga sa androidom 9 posle par meseci dobio android 10, i evo nakon nekoliko meseci android 11...i plus svaki mesec apdejt

Pa to nisam imao ni na jednom :)
A3 je vrh, baterija traje dugo bas, performanse u igrama dobre bas zbog 720p rezolucije zbog koje je hejtovan, ekran dobar, kompaktan, brz..

Za 150e za koliko je isao, Samsung Amoled, SD chipset, Sony senzor kamere, 4000mAh baterija i dobre dimenzije, sjajan deal :)
 
Ja ne znam gde se pojavljuje taj android 11, ja sam upravo dobio security apdejt
Screenshot_20210107-122039.jpg

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Au nisu normalni

Jel ima mogucnost u dev modu ili na neki drugi nacin da se iskljuci da iskace ono za apdejt?

Taman mislio i mami da uzmem A3, da li moze neki drugi model da mu parira, a da je tako kompaktan i da ima ovakvu bateriju koja gura 2-3 dana. A moze i sa jos boljom baterijom :)
 
Sta je problem da iskljucis notifikaciju za apdejt?
Ali kao sto rekoh vecina nije ni dobila taj apdejt, zato i pitam koji su to korisnici dobili, zna li se neki red?
 
Pa bas tako...ja imam global ti imas EU i dobili smo decembarski path u standardnom ritmu izdavanja zakrpa.

a iz ovih vesti koje su svi preneli kazu da su dobili zvanicni finalni android 11 (ne beta), pa ostaje nejasno kako ili koji oni to rom koriste.
 
Poslednja izmena:
Taman mislio i mami da uzmem A3, da li moze neki drugi model da mu parira, a da je tako kompaktan i da ima ovakvu bateriju koja gura 2-3 dana. A moze i sa jos boljom baterijom :)

Samsung A41... Još je manji nešto uz istu dijagonalu ekrana, malo manja baterija ali po recenzijama približna autonomija kao i A3.

Praktično jedini kompaktni telefon koji je aktuelan u svom cenovnom rangu.
 
Pitanjce: ima li ovaj fon OTG opciju negde?
Ne nalazim nigde u opcijama a kada nakacim neki uredjaj nista ne reaguje niti vidi?
 
Leleee, umreće mi fon[emoji51]
2c568217faa28a4c7cd7d54007109fc8.jpg


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Nece od ovoga, samo bezbedonosna zakrpa. [emoji56]

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
 
Ovo je to dobro znači? Mene nešto frka[emoji23]

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Radi sve [emoji106]

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Moj je preživeo . Ovo je od Drugarice ,fon kupljen na Aliju. Buni me razlika u veličini fajla? Šta kažete?
900a430bc4538e0f3f597fc81abc14d3.jpg


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Hvala , sad sam baš uporedio.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
I kako radi?

taj apdejt verovatno dobijemo i mi posle ove zakrpe iz decembra.
 
Писао сам раније да је телефон од братанца попио брик са ажурирањем на А11.
Стигао је пре пар дана са сервиса, оправљен. На њему је сада функционалан А11, чини се мало нестабилан, али ради.
Ваљда су у међувремену попеглали и ситније багове...
 
Javljaju neki na reditu da imaju problema sa tacskrinom posle apdejta na a11. Bolje sacekati sledeci apdejt.
 
ne ide to tako.
Možeš da preskaces security zakrpe ali sistemski ne možeš da preskocis jer će posle njega da izadje samo mali apdejt koju nećeš ni dobiti dok ne instaliras ovaj.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
ne ide to tako.
Možeš da preskaces security zakrpe ali sistemski ne možeš da preskocis jer će posle njega da izadje samo mali apdejt koju nećeš ni dobiti dok ne instaliras ovaj.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Али га то не спречава да када чује да су багови исправљени закрпама инсталира 11 и одмах затим закрпе које ће да среде ствар.
 
Instalirao i ja sinoc A11. Radi savrseno, cak mi telefon i fluidniji.
Brzo punjenje radi, nema battery drain, touch radi, sve kao i pre, samo brze i fluidnije :)
Ja zadovoljan.
 
Nazad
Vrh Dno