Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Ja pored arnova camere imam jos 2 gcam verzije i na svima radi night sight, najbolja je pixel experience.
RR 8.1 rom je u pitanju.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mislim da nema tih opcija...instalirao sam kameru u 7mi mjesec i tada one nisu bile dostupne...da li postoji verzija koja ih ima to nisam provjeravao jer me toliko ne zanima .. ako netko zna koja je verzija najbolja neka javi i pošalje link

Kod instalacije kamere nisam sve izbrisao, opcija sa vol down je bila

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
A jel sve ima na youtube kako i sta se instalirava ?

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Pa ja sada nista sta da instaliram,koju da instaliram ?

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Druze ti mesecima vec tu kukas oko te kamere i sve su ti ljudi vec objasnili i kacili ti klipove koje da ispratis i yi opet kukas, ili prati to sto su ti linkovali i odradi ili nadji nekog u tvojoj blizini koga znaš i ume to da ti sredi i zavrsi vise sa kamerom posao

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Druze ti mesecima vec tu kukas oko te kamere i sve su ti ljudi vec objasnili i kacili ti klipove koje da ispratis i yi opet kukas, ili prati to sto su ti linkovali i odradi ili nadji nekog u tvojoj blizini koga znaš i ume to da ti sredi i zavrsi vise sa kamerom posao

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Sto posto si upravu,slažem se sa tobom.Svi pomažu i svi pričaju a ja nešto nikako ne smem da da se na kanim.Ali svaka čast i tebi i svima [emoji123] veliko poštovanje.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Stigao Dark Mode i u Phone app zvanican.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Danas uzeh A1.Da li ima neka Gcam apk koja radi na nerutovanom telefonu?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Danas uzeh A1.Da li ima neka Gcam apk koja radi na nerutovanom telefonu?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Hm, da i ne, zato sto ti treba root da bi aktivirao api2 i instalirao gcam, posle mozes da unroot-ješ.
Takodje ako ti je android 7 možeš lako to da odradiš i posle samo nadogradiš tel. na noviji android.
Na android 8 je malo zeznuto jer ce otključavanje bootloader-a da resetuje fon iako ima novi način da se to zaobidje.
Za android 9 verovatno nema trenutno način tako da je najbolje to odraditi pre nadogradnje ns nadroid 9

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Može i na 8ci do aprilske zakrpe. Dalje ide reset pri otključavanju bootloadera. :)
 
Gledam fon da zamenim Mi4c koji jos uvek radi ok ali vreme je za upgrade neki pa posto nisam zahtevan korisnik A1 mi deluje kao ok izbor. Vidim i dalje muka sa kamerom kao sto je i na Mi4c slucaj, lose slika sa stock aplikacijom? Vredi li A2 razlike u ceni?
 
Nije muka sa kamerom.Slike od kamere su odlicne

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Preko dana i sa stock su odlične fotke, no čim je mračnije malko se muči. :)
 
Znatno bolji izbor je Mi A2. Tu je kamera za klasu bolja. Imam i Mi A1 i Mi A2 i generalno mislim da se isplati dati razliku u ceni jer dobijas telefon koji ce duze biti aktuelan (procesor, kamera, dizajn). Ako nosis telefon 2-3 god. onda se svakako isplati dati koju hiljadu din. vise. Sem kamere, koja je cim je malo tamnije (zatvorem prostor po tmurnom danu) prosecna, sve ostalo na MiA1 i dalje veoma upotrebljivo i korektno. Rezlike u brzini otvaranja standardnih aplikacija (fb, youtube, vesti...) postoje ali su zanemarljive.
Mi A1 je za nekih 10% bolji kada je trajanje baterije u pitanju.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Koja se gcam dobro pokazala na a1?Skinuo sam neku,ali mi nije bas nesto.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Ja dok sam koristio A1 MGC_5.1.018_Urikill_vXXII mi je bila najbolja.
 
Pozdrav,posle duze vremena. Juce mi stigao tel sa servisa,zamenjen displej u Pc centru. Lepo radi,i dobro izgleda,ali imam problem sa zvucnikom,slabo se cuje
Pre i kad stavim na minimum cujem sve ok,sad jako los zvuk,i slabo se cuje
Da li je njihova greska ili moze biti neki dugi problem?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
Evo da se ponovo javim. Zamenjen zvucnik-slusalica,radi odlicno,opet sve odzvanja kad pricam sa nekim[emoji4]
Inace,uvazili su garanciju,a izgleda je bila moja greska...
Lepio sam 5D staklo i malo ulja mi je uslo u zvucnik

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Negde sam pročitao ali ne mogu da nadjem, koji je servis za Xiaomi telefone, zanena razbijenig displeja je u pitanju? U Bg...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mi A1 jutros azuriran na Android Pie.
4296eb1a296f6720e1e4ca57d5ab3464.jpg


Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Op moj ugašen 2 dana nosim službeni. Moram da probam posle

Sent from my SM-J415FN using Tapatalk
 
Vi sto ste prešli na P, jel vam prestala sa radom gcam? Vidim da su se ljudi žalili na to..

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Meni Gcam radi.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Je l' radi miracast?
 
Ništa od pite ni kod moje malenkosti.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno