Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Na koju foru kad nema IR? Vidim da ima mi remote al tu ništa normalno ne pronalazim :D
 
Može neki link gde to da nabavim? Može li se koristiti za mts iptv? :D
 
Neverovatno, al sam uspeo sa Peel remote. Radi. :) Nema brojeva da se menjaju kanali ali ide napred nazad. Nisam znao da telefon ima ovu mogućnost. Hvala!
 
STB je neki Huawei. Samo sam probao redom kao što kaže aplikacija i na 17. se promenio kanal. Tv je vox i nema ga u ponudi pa ne mogu da probam, klima je Beko, a ni nje nema u listi ponuđenih, tako da drugo ne mogu da probam.
 
STB je neki Huawei. Samo sam probao redom kao što kaže aplikacija i na 17. se promenio kanal. Tv je vox i nema ga u ponudi pa ne mogu da probam, klima je Beko, a ni nje nema u listi ponuđenih, tako da drugo ne mogu da probam.
Za beko klimu i tv Vox imas u aplikaciji sure universal smart rem. Tv,
Ta app je inace bas odlicna.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Климу пробај чачкати под Мидеа брендом. Доста клима има њихову електронику.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Za Beko- Arçelik

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Probaj sa Sure aplikacijom tu ima sigurno
STB je neki Huawei. Samo sam probao redom kao što kaže aplikacija i na 17. se promenio kanal. Tv je vox i nema ga u ponudi pa ne mogu da probam, klima je Beko, a ni nje nema u listi ponuđenih, tako da drugo ne mogu da probam.
 
Jos Phone app da naprave u dark mode, neverovatno mi je da vec 3-4 meseca pricaju da rade na tome... Contacts i Messages imaju dark mode, red je i Phone da dobije.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ima i phone vec odavno, potrazi na apkmirror sta cekas zvanicne kanale
Jos Phone app da naprave u dark mode, neverovatno mi je da vec 3-4 meseca pricaju da rade na tome... Contacts i Messages imaju dark mode, red je i Phone da dobije.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
@Krele90 Jel mislis na BETA aplikacije koje su u izradi ?

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
Imam ovaj Phone, imao sam ga jos na Androidu 8.


Sent from my Mi A2 using Tapatalk
455ebae63fdd71b05bb6f2b8ee448017.jpg
 
Poslednja izmena:
Pozdrav,posle duze vremena. Juce mi stigao tel sa servisa,zamenjen displej u Pc centru. Lepo radi,i dobro izgleda,ali imam problem sa zvucnikom,slabo se cuje
Pre i kad stavim na minimum cujem sve ok,sad jako los zvuk,i slabo se cuje
Da li je njihova greska ili moze biti neki dugi problem?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Sigurno je do njih, zvučnik je jedna od stvari koje se najčešće zeznu prilikom mijenjanja ekrana.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pozdrav,posle duze vremena. Juce mi stigao tel sa servisa,zamenjen displej u Pc centru. Lepo radi,i dobro izgleda,ali imam problem sa zvucnikom,slabo se cuje
Pre i kad stavim na minimum cujem sve ok,sad jako los zvuk,i slabo se cuje
Da li je njihova greska ili moze biti neki dugi problem?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
Koliko dugo je bio u servisu dok nisu zamenili i koja je cena sada?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Znaci ako te ne uhvati vikend moze i brze, hvala za info

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Trebalo bi,rekli su 2-3 dana. Posto se dobije predracun,pa se uplati,a serviser preuzima tek nakon uplate,mozda i to oduzme jedan dan,dok prodje uplata.
Inace,zvao sam ih sad,rekli su da donesem tel,i da ce popraviti slusalicu

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Vrh Dno