Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Pih. Okej, mjau mjau.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
P će dobiti sigurno A1 pošto to ulazi u 18 meseci za Android One program.
 
Dobiće tamo 2019 godine verovatno. Nije problem , radi kao sat.
 
Pozdrav,
Pokusala sam prelistati postove, al malo tezak posao ,[emoji2]
Prije par dana sam kupila tel. pa mi je potrebna mala pomoc. Ako bi neko bio ljubazan da mi odgovori...
-Led lampica me ne obavjestava o viber porukama- u apk sam sve podesila a lampica blinka za sms i neke druge objave al ne za viber
- slike nalazim samo u datotekama, da li postoji neko drugo mjesto poput galerije ili tako nesto, gdje su sve zajedno?
- postoji li nacin da se podesi na eucno trazenje mreze, posto ja vidim samo automatsko biranje?
Unaprijed hvala [emoji5]

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Verovatno kao i Oreo što je došao, krajem decembra, početkom januara.
 
Oduševljen sam telefon, pre njega sam imao p9l i ovaj je avion u odnosu na njega. Samo još da ubacim gcam i vozi miško

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Konačno uzeh i ja Mi A1, od Gremlina, preporuke za čoveka ako neko reši da pazari Mi A1 ili neki od drugih fonova u ponudi.
Telefon je munja :D trenutno se ažurira na aprilski update.
Zvučnik je baš, baš glasan, zvuk sa 3.5mm je takođe nenormalno glasan, kamera je meni odlična u poređenju sa drugim telefonima koje sam imao tako da tu ništa neću dirati (za sad). GPS brz i precizan, čitač otiska je kod mene nekim čudom dosta brži u odnosu na klipove koje sam gledao po jutubu, možda je do sistema, videćemo na Oreu kako će se pokazati. Sve u svemu ekstra telefon!
 
Project treble at its finest? :)

Ne vidim sta drugo moze da bude u pitanju..
Mnogima izgleda i dalje nije jasno sve oko ove ideje...

A2 će od starta podržavati project treble, pa će ove stvari biti mnogo lakše.


A1 ne podržava, kao i mnogi drugi koji su namerno izbegli to cimanje i izbacili telefone sa Nougat-om.
 
Може ли мени неко да обрасни како је један познаник наручио МИА1 4/64 за 43 долара са ибеја?
Нов телефон---
 
Tako sto ce da mu stigne cepanica verovatno [emoji23]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Па није цепаница, наместио сам му Гцам на цепаници :)
 
Stigao mu? J*b*g*, posrećilo mu se. Nadajmo se da će ga dobro služiti.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sta vi uzimate po 300+ maraka onda. [emoji848]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Није била лицитација, класичан оглас, он тражио нешто да купи за пса и видео оглас, дошао телефон после 20ак дана, није имао стандардну кутију, само картонка, и пуњач, телефон је оригинал, мислим компоненте унутра су стандардне, једино ако није неки рефабриш, и дисплеј ми је мало чудан, али далеко да није добар. Бем ли га
 
Već kad ste pitali za TVe, da ja pitam za klimu. Da li neko zna koja podešavanja na Mi Remote bi odgovarala za Kopernikus klimu? :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Где се гасе ове поруке што искачу?
 

Prilozi

  • Screenshot_20180509-165725.png
    Screenshot_20180509-165725.png
    864.8 KB · Pregleda: 247
Poruke, settings, advance, wireless alerts

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Moguce da neki restaurirani i da mu je menjan displej, ja sam mislio narucio pa ceka da stigne, a ne da stigao vec. Svaka cast kako ga je ulovio, pa i da je losiji displej sta ima veze za te pare ako radi lepo kao i svi. Apsolutni best buy [emoji16]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Konačno uzeh i ja Mi A1, od Gremlina, preporuke za čoveka ako neko reši da pazari Mi A1 ili neki od drugih fonova u ponudi.
Telefon je munja :D trenutno se ažurira na aprilski update.
Zvučnik je baš, baš glasan, zvuk sa 3.5mm je takođe nenormalno glasan, kamera je meni odlična u poređenju sa drugim telefonima koje sam imao tako da tu ništa neću dirati (za sad). GPS brz i precizan, čitač otiska je kod mene nekim čudom dosta brži u odnosu na klipove koje sam gledao po jutubu, možda je do sistema, videćemo na Oreu kako će se pokazati. Sve u svemu ekstra telefon!
Koje slusalice koristis uz njega pa je zvuk jak? Ja nisam dobio uz njega u pakovanju sluske.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pozdrav, kupio sam telefon danas, interesuje me kako da ucitam kontakte sa SIM kartice u telefon?
 
Pozdrav ekipa,
Kupila sam tel prije par dana pa mi treba pomoc- ne blinka mi led lampica na viber poruke. Podesila sam apk, al nece. Blinka na sms i ostala obavjestenja

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Zdravo ljudi, nisam pisao odavno ali reko da pitam sada. Primetio sam da kada listam slike (najvise) telefon sam potamni sliku ili je izbledi, zavisi od boja na samoj slici... Znaci nekada normalnu sliku izbledi, nekada uradi isto sa tamnom.. ne mislim na osvetljenje vec na same boje... Jel to nesto do ekrana ili su neka podesavanja upaljena? Hvala

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Neko je "skoro" kačio link za bamper koji ima Jeans pozadi (crni, plavi, sivi...) pa bi bilo lepo da se prosledi ponovo, i ko je proizvođeč, jer ne mogu da nađem taj post.

Hvala unapred!
 
Pozdrav ekipa,
Kupila sam tel prije par dana pa mi treba pomoc- ne blinka mi led lampica na viber poruke. Podesila sam apk, al nece. Blinka na sms i ostala obavjestenja

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

Application-viber-app notification pa tu podesi isto da blinka. Nije dovoljno samo u viber aplikaciji
 
Vrh Dno