Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Ne postoji ni tamo.
 
Како да склоним ову нотификацију за software update? Не могу да нађем шта да убијем преко Titanium Backup-:/
Kliknes na notifikaciju i povuces u stranu ili zadrzis,i pojave se ponudjene opcije...

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Jel koristi neko SD karticu? Primetio sam da kad ubacim karticu od 32giga (25giga muzike), telefon posle par dana prestane da ide u deep sleep. Jel ima neko sličan problem?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Lose ti sluske :) Ja probao Xiaomi Pro HD na mom A1 i odusevio se... mada dobro pevaju i Meizu EP51 BT :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Ma ajde, napravih se noob, nisam pojačao do kraja (bila ona zabrana glupa) [emoji4]
Mada, kad sam probao žične, rasturile su BT sluške... Doduše matore su moje meizu , verovatno treba nove da gledam uskoro :)

I da, stigla ota - ajde više taj fastboot, nervira me notifikacija.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Petak je dan za ROM-ove, tako da izdrzite :) Budite jaki do tada :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Meni je g-cam instaliran preko toola, zakljucan ponovo. Normalno je pre dva dana prijavio update instalirao februarski i radi i g-cam. Sve kao normalno
 
To je i smisao te alatke ( :d ) da ti sačuva OTA. Meni je i prošli put prošao OTA bez problema i sada. :) Kome ništa drugo osim Gcam ne treba ovo je savršena opcija. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ali nije hteo svima ota da prodje sa tom alatkom.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Na Androidu P Google zvanicno ima podrsku za dual kameru u njihovoj aplikaciji, nadam se da cemo i to docekati jednog dana mi koji smo na stocku :)
 
Poslednja izmena:
Nećeš dočekati najverovatnije pošto Xiaomi radi kameru. Jedino modovana.
 
Pa Xiaomi radi zato su G nije imao podrsku za dual setup. Sada ce imati, tako da moguce da Androod P dodje sa Gcam na A1.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Teško. Ni na jednom android one uredjaju nije bila gcam iako su imali samo jednu kameru.
 
Ja sam malo razocaran u ovaj android one na mi a1. *mjau**mjau**mjau* gomila telefona dobi 8.1, a za a1 ni glasa o tome. Cak ce huawei na novoj p seriji imati 8.1. Motorola je takodje dobila 8.1.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Martovski update ostaje na 8.0, moguce aprilski da bude 8.1. Ja ne znam gde zurite, gde gori... sta fali to na 8.0 ?!

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pa ne fali nista, bice malo vizuelnih promena. Ali mi nije jasno da ovi sa skinovima dobijaju 8.1, a cist android nema.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Broj 1. Ipak je veći od 0. [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ako dobijaju kao Samsung, pa im 3 puta povlace update, neka hvala...ne treba nam :)
Nidzo, edituj verziju u build.prop ako ti je stalo da imas 8.1 :) da ti srce bude puno ,:)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Fali na 8.0 ikonica baterije pored povezanog blutut uredjaja, da ne moramo da koristimo BatOn aplikaciju koja pokazuje 100-80-60-40-20, da moze da pokazuje tacnu vrednost. :D
 
Ako dobijaju kao Samsung, pa im 3 puta povlace update, neka hvala...ne treba nam :)
Nidzo, edituj verziju u build.prop ako ti je stalo da imas 8.1 :) da ti srce bude puno ,:)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Pff odma ću stavim na 9.0. napravimo ludnicu [emoji23] nego, ima neka app koja meri potrošnju povezanog bluetooth uređaja? Npr. To sam video kod nekih custom rom-ova kao built-in...


Napisa kolega iznad isto, šta ćeš

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sto se tice update-a, jel februarski izasao pocetkom februara ili su ga u februaru radili pa izasao u martu? PS skoro uzeh tel pa jos ne znam kako funkiconise. :d
 
Bila je kineska nova godina, pa je došao početkom marta. Trebao bi uskoro da izadje mart. Prošle su 3 bete već.
 
Znači čekamo 8.1.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nije velika razlika, dobro je dok dobijate security update :)
 
Jel postoji opcija duble tap screen to wake ili prelazom preko fingerprint-a da se upali ekran ako nije zakljucan?
 
Kad bidne 150e bice dobra kupovina u BiH, jer nema troskova. Nagurace na 150 i manje do ljeta.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno