Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Ja sam kupio mi9tpro u Septembru bio je sa A10

Edit.
Ne znam da li znate da je ovaj wall is superwallpaper iz Hrvatske?



Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
bd1ca61210b158851a1874c8a24642d3.jpg
Android 10 sa miui11 je izašao 05.11. za eea , par dana kasnije za global. O pro verziji pričam. Obična je prvo dobila miui11 pa tek kasnije A10. U septembru si imao A9 i miui10.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Moguce, ali svakako mi 9t ili mi9t pro mogu da budu novi sa preinstaliranim android 10 i miui 11.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Naravno , ali datum na kutiji mora biti stariji od 11.19.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Verovatno.
Ja se izvinjavam sto sam napisao da sam imao jos u Septembru A10, jesam ali je to bio XEU weekly. Ja uvek otkljucam bootloader sto pre i instaliram weekly. Sad je evo prvi put da sam izdrzao 3 nedelja na global stable. :)
 
Verovatno.
Ja se izvinjavam sto sam napisao da sam imao jos u Septembru A10, jesam ali je to bio XEU weekly. Ja uvek otkljucam bootloader sto pre i instaliram weekly. Sad je evo prvi put da sam izdrzao 3 nedelja na global stable. :)

Nista, sve je uredu. Sada svima na post net uplati po 58 dinara za jednu flasu zidarskog i oprosteno ti je. :D

Inace mogu da kazem da kako sam ono juce izvrsio brisanje telefona pa vracanje miui 10 pa polako update na miui 11 pa na A10 telefon se lepo ponasa, nema bateriju da guta ko nenormalan.

Inace niko ne rece, jel mozete vi koji ste na Global rom da menjate region, meni je China i ne mogu da ga menjam ili se to negde drugde menja? Nije da mi smeta ali mi cudno!
 
Gde da uplatim za zidarskog? :D

Ja na ovom global miui 11 11.04 i na ovom miui 12 mogu da menjam region
 
Nista, sve je uredu. Sada svima na post net uplati po 58 dinara za jednu flasu zidarskog i oprosteno ti je. :D

Inace mogu da kazem da kako sam ono juce izvrsio brisanje telefona pa vracanje miui 10 pa polako update na miui 11 pa na A10 telefon se lepo ponasa, nema bateriju da guta ko nenormalan.

Inace niko ne rece, jel mozete vi koji ste na Global rom da menjate region, meni je China i ne mogu da ga menjam ili se to negde drugde menja? Nije da mi smeta ali mi cudno!
Dodatne postavke pa region. Stoji mi Srbija ali mogu da ga menjam.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Dodatne postavke pa region. Stoji mi Srbija ali mogu da ga menjam.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока

Vidis ja kada odem u Additional Settings pa kliknem na Region nista se ne desi. Da li to zato sto sam mozda nesto preko ADB iskljucio sto ne treba ili sta vec sam uradio, ali kazem nije da mi smeta i ne utice mi na rad telefona ali cudno.
 
Pitanje za one koji su na niži 12 Global ROM-u - da li su one SOD teme koje se preuzimaju online i u aGlobal verziji sa kineskim slovima? Velika većina njih jeste na XEU i na niži ROM-u.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Na xeu se mogu videti sve teme , najvise kineske. Mogu se i dodati nove skinute sa neta. Na global nema tih kineskih, vise je sortirano po regionima,

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Hvala puno na odgovoru!

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Nego sam primetio i prosli put a i sada, a mi je telefon stavljen na region China i sto je najgore uopste nemam mogucnost da to mogu da menjam.

Kada ga flesujes Mi flash toolom,moci ces da promenis region.



Послато са Redmi K20 Pro помоћу Тапатока
 
Kada ga flesujes Mi flash toolom,moci ces da promenis region.

Послато са Redmi K20 Pro помоћу Тапатока

To sam juce saznao na private od jednog clana. Kazem nije da mi je nesto bitno ali mi bi cudno sto ne mogu da menjam region. Ali dobro je znati sto vise informacija, jer mozda ce nekome drugome ova informacija biti od znacaja.
 
Pa na kineskom regionu bar nemas tih svih zakonskih restrikcija kao po ovim ostalima Evropskim

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Pozdrav, da li ima neko da mi predloži koji je najbolji punjač za Mi9T pro? Ja kada sam kupovao ovaj polovni,dobio sam neki Sonijev punjač,ali se jako sporo puni a i sam punjač se jako greje.
Pa ako može neki link gde ovde ima da se kupi i koji je najbolji punjač za njega.
Hvala.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Pozdrav, da li ima neko da mi predloži koji je najbolji punjač za Mi9T pro? Ja kada sam kupovao ovaj polovni,dobio sam neki Sonijev punjač,ali se jako sporo puni a i sam punjač se jako greje.
Pa ako može neki link gde ovde ima da se kupi i koji je najbolji punjač za njega.
Hvala.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
Neko je ovde hvalio anker punjače..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jesu dobri Anker punjaci samo je pitanje jel on spreman toliko da plati za jedan od njih?
 
Jesu dobri Anker punjaci samo je pitanje jel on spreman toliko da plati za jedan od njih?
Znam da su neki skupi. Ja bih mogao izdvojiti do 2000 dinara. Pretpostavljam da nešto solidno i korektno može da se nađe za tu cenu. Bitno je samo da mi se ne pregreva.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Još uvek ne stiže ota miui 12 beta iz test programa za EU romove....[emoji3166]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Sad flesovao xeu weekly 12ticu. Videcemo ovih dana, vec vidim da update kresa :)

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Znam da su neki skupi. Ja bih mogao izdvojiti do 2000 dinara. Pretpostavljam da nešto solidno i korektno može da se nađe za tu cenu. Bitno je samo da mi se ne pregreva.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока

Sto ne odes do mi store u Novom Sadu ako je otvoren ( vidim da si iz Novog Sada) ili da nazoves pa da pitas da li imaju originalni.
 
Sto ne odes do mi store u Novom Sadu ako je otvoren ( vidim da si iz Novog Sada) ili da nazoves pa da pitas da li imaju originalni.
Pa to mi je prvo i palo na pamet,a onda sam se setio i da možda ima i na KP. Samo ne znam koji da uzmem. Da kažem,onaj koji najbolje njemu odgovara.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Pa to mi je prvo i palo na pamet,a onda sam se setio i da možda ima i na KP. Samo ne znam koji da uzmem. Da kažem,onaj koji najbolje njemu odgovara.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
Ja ih zvao skoro, rekli su mi da ne prodaju dodatnu opremu u vidu punjaca. Klasicni preprodavci. Nidje veze sa Mi storom.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Pa to mi je prvo i palo na pamet,a onda sam se setio i da možda ima i na KP. Samo ne znam koji da uzmem. Da kažem,onaj koji najbolje njemu odgovara.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока

Poslat cu ti PM od jednog prodavca sa KP, ja kupio od njega xiaomi telefon ali je dosao sa UK punjacem, ja ga zvao da pitam da li ima standardni Evropski, i on mi poslao originalni Evropski. Pa ga pitaj da li mozda ima.
 
U 00:00 36%, ujutru u 9:00 23% , sve iskljuceno sem AOD. Od toga najvise potresila mreza. Kako uspete sa 3-4% preko noci ne znam :)
U pitanju je najnoviji xeu rom na 12tici.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Sa uključrnim AOD na miui 12 teško. Meni je još više trošio nego tebi. Nadam se da će to uspeglati

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Je l' stigao iz beta test prog. nekome ovaj miui12 beta preko ota za EU global ver. Roma?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
U 00:00 36%, ujutru u 9:00 23% , sve iskljuceno sem AOD. Od toga najvise potresila mreza. Kako uspete sa 3-4% preko noci ne znam :)
U pitanju je najnoviji xeu rom na 12tici.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
Iskljucim aod u toku noci.. Ali pazi sad.. Prvu noc nakon flashovanja potrosio mi je 3 4 posto, a sledecu noc 12 posto.. Ovu noc je isto 3 4 posto otislo.. Napominjem NE koristim AOD u toku noci.. Mada koristim mi 9, trebalo bi da je to slično.. Jos je u pitanju beta.. Meni je veci problem sto se desavaju soft reboots 2 do 3 puta dnevno.. Cekam da vidim oce li to srediti novim update-om..

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno