Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

^ Baš tako. Ne bih rekao da je oficijelna. To što pišu po medijima i predstavljaju javnosti kako žele, to je druga stvar.

Kakva god da je ne moze da bude jeftina...carine,porezi,ekoloske takse,pdv,garancije od 2 god jer nasa drzava "brine" o potrosacima...ako neces sve to ,onda na KP prodjes jeftinije sa svercovanim telefonima ;)
 
Preporuka za maske, malo deblje, ali štite telefon.
222e913b1ec29081231f3ec8e1567ccf.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kakva god da je ne moze da bude jeftina...carine,porezi,ekoloske takse,pdv,garancije od 2 god jer nasa drzava "brine" o potrosacima...ako neces sve to ,onda na KP prodjes jeftinije sa svercovanim telefonima ;)
Ne ne, naravno. To (cenu) ne sporim. Samo nešto nisam sigurniji u Mi Shop u odnosu na neke "pouzdanije" radnje u gradu. Nije to iStyle (koji opet nije Apple store ALI...) pa da im ne znam koliko verujem. Uostalom iz ličnog iskustva često su manje, divljačke radnje bile korektnije u slučaju servisa i reklamacije od poznatih lanaca kod nas (ww, giga, tehno,emi).
 
Sa Gigatronom nikad problem nisam imao, reklamirao više puta i nikad nisam imao problema sa realizacijom garancije. Zato sam i Mi 9T kupio uz malo veću cenu kod njih.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Sa Gigatronom nikad problem nisam imao, reklamirao više puta i nikad nisam imao problema sa realizacijom garancije. Zato sam i Mi 9T kupio uz malo veću cenu kod njih.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Malo veću cenu? Ako si plaćao kešom onda si dao 110e više za 6/64 model a to je 38% cene telefona na KP kod proverenog prodavca koji će ti dati sigurnih 12 meseci garancije. Posle godinu dana kada istekne garancija taj telefon neće vredeti više od 190e pa ako budeš imao bilo kakav kvar u drugoj godini u šta čisto sumnjam razlika u ceni će to sigurno pokriti i ostaće za pivo.... O kupovini uz ugovornu obavezu glupo je i raspravljati... Naravno ako je problem keš onda i nema nekog izbora...

Послато са Mi 9T
 
Malo veću cenu? Ako si plaćao kešom onda si dao 110e više za 6/64 model a to je 38% cene telefona na KP kod proverenog prodavca koji će ti dati sigurnih 12 meseci garancije. Posle godinu dana kada istekne garancija taj telefon neće vredeti više od 190e pa ako budeš imao bilo kakav kvar u drugoj godini u šta čisto sumnjam razlika u ceni će to sigurno pokriti i ostaće za pivo.... O kupovini uz ugovornu obavezu glupo je i raspravljati... Naravno ako je problem keš onda i nema nekog izbora...

Послато са Mi 9T
44k mi je ispao. Znači 70€ više nego na kp. U suštini sve prethodne sam kupovao na kp ali kad sam već odustao od Mi 9T pro nisam hteo 300€ u kešu da dam za ovaj, pa mi je odgovaralo ovde.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja sam nabavio takvo crno sa tim plisem iznutra, samo sto nema takve otvore kao original vec za svaki deo poseban otvor

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Baterija fantazija,progledao sam posle S9.....Screenshot_2019-09-02-20-09-11-963_com.miui.securitycenter.jpegScreenshot_2019-09-02-20-09-15-240_com.miui.securitycenter.jpeg

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Ja sam nabavio takvo crno sa tim plisem iznutra, samo sto nema takve otvore kao original vec za svaki deo poseban otvor

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Ja imam takve za Mi 8 i neverovatno je koliko skupljaju prašinu i svakakve čestice iz džepa i sa stola, kada se vade iz farmerki obavezno izvrnu džep jer se lepe za sve, prosto takav materijal i to me nervira. Takođe crna posle nekog vremena pokupi otiske prstiju tj mast koja ostaje trajno da se vidi. Nekoliko puta sam prao i džabe. Sve u svemu ok kejs ali ima te neke mane.
 
Za Xiaomi EU ne pronalazim 9T dev verziju, kod stable ima, da ubacim onda za K20 dev, i ako može link poslednjeg twrp-a preko koga može XEU?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Za Xiaomi EU ne pronalazim 9T dev verziju, kod stable ima, da ubacim onda za K20 dev, i ako može link poslednjeg twrp-a preko koga može XEU?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Nema 9t jer je to globalni model, a za globalne modele nema dev verzije. K20 je kineski model i ima dev verzije pa prema tome moras instalirati dev verziju od k20
 
Trebao sam na vreme da edit post, našao sam k20/9t verziju dev 9.8.15 čini mi se i grčki TWRP iz postova gore, ali još ne mogu da unlock BL jer piše da moram sačekati još 2h iako je proslo bar 180h od zahteva, i još piše da moram da se u ta 2h ponašam normalno i budem povezan sa netom da bi bile izvršene neke analize i odustah, sutra ću... [emoji1] Ne znam sa li je još neko imao ovu situaciju...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
meni ističe u sredu oko 15,00 sati za unlok.Koliko sam ja pročitao 9.8.15 je zadnja verzija za nas.U subotu su pustili zadnju pre miui 11,ali nas nema na listi.Za twrp i ja sam spremio grčki,on ide sa ovim 9.8.15.Pogledaj unazad izbacio sam tabelu kompatibilnih twrp.
Javi kako si prošo i ima li problema ,pošto to i mene čeka.A verovatno i mnoge druge.
 
Ok bas jako prijatno iznenadjenje barem po pitanju baterije :)
2e1a8b4d5a78c881febe3c482f6e49a4.jpg
ed76583be08c03eae01f5efc23450192.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Izvinjavam se, samo da iskoristim priliku posto znam da prati temu.
Kidence, ocisti inbox. [emoji23]
 
Rešio da uzmem lepsoj polovini ovaj model crvene boje. Zna li neko gde se mogu naći lepe futrole novčanik fazon za njega?

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Pogledaj na KP, dosta je veliki izbor za ovaj model.
Ako ti se ne zuri onda AliExpress, tamo je tek izbor ogroman. [emoji4]
 
Ne žuri mi se, hvala za info. Na kp ne mogu da kupim jer nisam u Srbiji.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Nema na cemu. [emoji4]
U tom slucaju AE je idealno resenje. Izbor je zaista ogroman. [emoji4]
 
Pa i nema neki izbor novčanik fazon na AE za ovaj model ili ja nešto ne radim dobro, generalno i na netu uopšte.

Edit :našao na AE ipak.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mislis ovako nesto?

US $6.99 26%OFF | For Xiaomi Mi 9 Case Mi A3 A2 Lite Flip For Funda Xiaomi Mi 9T Case CC9 Mi9 SE Wallet Redmi Note 7 Case K20 Redmi 4X Redmi 6A 6
https://s.click.aliexpress.com/e/oy9WhOqy

US $4.48 10%OFF | Magnet Cover For Xiaomi Mi 9T Pro Case Flip PU Leather Wallet Case For Xiaomi Mi 9T Case Mi9T Pro Soft Silicone Back Cover Stand
https://s.click.aliexpress.com/e/DFfWlu7O

Imas i Nillkin.

US $10.99 45%OFF | Redmi K20 Pro Case Cover 6.39'' NILLKIN Vintage Qin Flip Cover wallet PU leather + PC For Xiaomi Redmi K20 case Mi 9T Mi 9t Pro
https://s.click.aliexpress.com/e/sH3dnrw0
 
Poslednja izmena:
Jeste, taj fazon samo sa više prostora za više kartica.. našao nekoliko varijanti. Ovde kod mene ima samo par komada da se naruči ali nisu neke.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno