Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Nisam još, za koji dan ću. Neće da se pokrene na pixel romu ova zadnja gcam verzija. Verovatno treba noviji firmware xiaomi. To će @proday da testira kad bude moglo. [emoji3]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pokusavam twrp da instaliram i koji god instaliram posle restarta telefona nestane a cim flesujem twrp pokusam da fesujem i rom sa xiaomi eu ali ne moze da ga nadje u rootu.

PS. Uspio sam nekako da pokrenem flesovanje ROM-a sa xiaomi EU ali odma izbaci errore da je neki paket markw a ja imam neki dipper pa ne moze. Ima li mi pomoci :)

PS: Odradih factory reset i sad ne moze nista da se pokrene. Kad upalim telefon upali se samo fastboot.
 
Poslednja izmena:
Udji u wipe pa advanced, pa format data, napisi yes, kad odradi to idi reboot recovery, pa preko mtp(kopiraj sa windowsa rom i gapps)i flesuj vendor i firmware pa neki aosp rom za mi8, samo da se digne system.
Pokusavam twrp da instaliram i koji god instaliram posle restarta telefona nestane a cim flesujem twrp pokusam da fesujem i rom sa xiaomi eu ali ne moze da ga nadje u rootu.

PS. Uspio sam nekako da pokrenem flesovanje ROM-a sa xiaomi EU ali odma izbaci errore da je neki paket markw a ja imam neki dipper pa ne moze. Ima li mi pomoci :)

PS: Odradih factory reset i sad ne moze nista da se pokrene. Kad upalim telefon upali se samo fastboot.
Evo npr los 16.0, tu ima i njihov neki twrp. Pazi se samo arb(anti rollback), mislim da je mi8 pogodjen time. https://forum.xda-developers.com/mi-8/development/rom-lineage-16-0-unofficial-t3845218
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Udji u wipe pa advanced, pa format data, napisi yes, kad odradi to idi reboot recovery, pa preko mtp(kopiraj sa windowsa rom i gapps)i flesuj vendor i firmware pa neki aosp rom za mi8, samo da se digne system.
Evo npr los 16.0, tu ima i njihov neki twrp. Pazi se samo arb(anti rollback), mislim da je mi8 pogodjen time. https://forum.xda-developers.com/mi-8/development/rom-lineage-16-0-unofficial-t3845218
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
A dje da nadjem wipe i advanced? Ne mogu nista da otvorim samo fastboot stoji nikakvih opcija mi nema...
 
Aha, flesuj twrp, evo link: http://download.highonandroid.com/download/TWRP/XiaomiMi8/recovery.img?token=56276643
Komanda je:
fastboot flash recovery recovery.img
Posle prati ono gore, ili jednostavno flesuj xeu P rom za mi8 odavde: https://sourceforge.net/projects/xi...xiaomi.eu_multi_MI8_8.11.1_v10-9.zip/download
Ako ces ovaj xeu, ne mora vendor i firmware
A dje da nadjem wipe i advanced? Ne mogu nista da otvorim samo fastboot stoji nikakvih opcija mi nema...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Flesovao Sam xeu. Radi sve ok, neki errori za sms I aktivaciju kartice Ali izguglat cu vidim da dosta see pisses tome. Samo me zajima zasto ne mogu da pristupim twrp nikako? Drizm volum down I power button Ali uvijek menu fast boot dovede
 
Jesi u komandama flesovao twrp ili si samo boot-ovao? Ako si samo boot-ovao onda logično da ne ostaje.
 
Flesovao u komandama. Jedino se upali kad preko komande pozovem da se butuje iz fastboota. Mozda nesto baguje jer je kineska verzija :)
 
Nema veze to ista je komanda za sve telefone.
 
Flesovao Sam xeu. Radi sve ok, neki errori za sms I aktivaciju kartice Ali izguglat cu vidim da dosta see pisses tome. Samo me zajima zasto ne mogu da pristupim twrp nikako? Drizm volum down I power button Ali uvijek menu fast boot dovede

Vol Up + Power ;)
 
Vidiš to sam prevideo da on drži volume down :d :D

Nije ni čudo što stalno ulazi u fastboot :D
 
Da li je neko pre ovog telefona imao S7? Voleo bih da iznese pravu razliku u autonomiji.
 
In the club! Da vas ne buni ovo pixel 3, znate vec o cemu je rec [emoji4]

BTW odma stavio neki gcam 6.1.013_v1 I radi sve koliko mogu da primetime...e sad kako, znacu kad nadjem vise vremena za igru.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Pozz, da li uzeti od Vlade za 420 128/6 godinu dana garancije, ili za 420 64/6 od Dragana sa 2 godine garancije od Uvoznika(NEOTVORENO VAKUM PAKOVANJE sa 2g. GARANCIJE generalnog uvoznika (PC CENTAR)) tako pise u oglasu. Jel uzimao neko od Dragana telefone i kakva je to garancija(normalna ili neka bezveze kao sto svi nude?
 
@Proday
Daj poredjenje sa s9plus kad stignes :D

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
In the club! Da vas ne buni ovo pixel 3, znate vec o cemu je rec [emoji4]

BTW odma stavio neki gcam 6.1.013_v1 I radi sve koliko mogu da primetime...e sad kako, znacu kad nadjem vise vremena za igru.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
S obzirom da se ti ne igraš sa romovima i nisi vican, bolje da si zavoleo miui. Kad krenu custom romovi i bagovi nadrljao si :D
 
Nista ja ovde ne diram ako sve bude radilo kako treba :)

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Da li je neko pre ovog telefona imao S7? Voleo bih da iznese pravu razliku u autonomiji.

Ja sam pre neki dan presao sa S7 ali nikad nesto nisam detaljno obracao paznju. Globalno rekao bi da su tu negde sto se tice baterije, mozda malo duze izdrzi Mi8 ili u prevodu ni jedan ni drugi ne izdrze dva dana nego negde oko 1.5 dan max
 
Xeu poslednji stigao super night mode. Kako su brzi. Ovo je za pohvalu. Skoro je izašao Mix 3, rekli su da će dobiti Mi 8, a evo od juče su već stavili.
 
Pozz, da li uzeti od Vlade za 420 128/6 godinu dana garancije, ili za 420 64/6 od Dragana sa 2 godine garancije od Uvoznika(NEOTVORENO VAKUM PAKOVANJE sa 2g. GARANCIJE generalnog uvoznika (PC CENTAR)) tako pise u oglasu. Jel uzimao neko od Dragana telefone i kakva je to garancija(normalna ili neka bezveze kao sto svi nude?

Da sam na tvom mestu, odlucio bih se za 128/6 i godinu dana garancije.
 
Video sam da si napisao ovde, odmah sam otisao na sajt i evo jos koji MB i skinut je ROM :)
 
Xiaomi Mi 8

@Proday čekam utisak za futrolu...
 
Poslednja izmena:
Da sam na tvom mestu, odlucio bih se za 128/6 i godinu dana garancije.
Važi, uzeću 128, frka mi je za 64gb a i uvek kod Vlade uzimam pa da ga ne menjam...
Kako ide procedura za nas koji smo već otključavali bootloader je l' se isto čeka 720h ili? I koji xiaomi eu preporučujete da stavljam, stable 10.0, 10.1 ili weekly?

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Ja paralelno koristim S7e i Mi8, nije da sam testirao, ali mislim da je razlika minimalna u korist Šomija.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Pa edge ima bolju autonomiju od običnog S7. Meni sad s7 jedva gura 12h sa 3.5h sot-a. A ne bih baš da pređem na telefon sa nijansu boljom baterijom u odnosu na običan S7.
 
@Miksat
Ja sam isto vec otkljucavao bootloader, i kad sam kupio svoj mix 2s otkljucao sam ga odmah, nije trebalo cekati. Isto tako sam sa svojim nalogom otkljucao necakin xiaomi redmi note 5 bez cekanja. kad sam probao sa njenim nalogom izbacio je da moram cekati 720sati.
Tako da prema mom nekom iskustvu ne bi trebalo da cekas.
Stavi ovaj poslednji weekly xiaomi.eu ROM 8.11.8 ima tu kameru od MIX3. Nije potrebno stable, bolja je beta
 
Pa edge ima bolju autonomiju od običnog S7. Meni sad s7 jedva gura 12h sa 3.5h sot-a. A ne bih baš da pređem na telefon sa nijansu boljom baterijom u odnosu na običan S7.
Zavisi šta su kod tebe najveći potrošači, šta radiš na telefonu. Mislim da ti je rezultat sa S7 očajan i da ćeš sa Mi8 imati primetno bolji.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno