Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Meni baterija traje duplo duže u odnosu na običan S7. Izgura dan bez ikakvih problema. Nikad nemam ispod 6h SOT-a na 4g, na Wi-Fi može i 8h da izvuče.
 
Naručio sam Tel za 345e. Realno može li niže :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Moze ali onda nije global ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nije global ali je telefon isti. Nema prevara sa razlicitim procesorima za razlicita trzista. [emoji3]
 
Stv je ta cijena od 270e nevjerovatna. Svaka čast za Xiaomi.


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
stvarno ako ima za 270 odmah uzimam :D
naravno, u Srbiji?
nek je verzija za kineze, lako se to sredi...
edit
sad vidim da si direkt iz fabrike uzeo...ah pa ne čeka mi se toliko
 
Poslednja izmena:
Svakako je 345e manje od 60.000 koliko košta u lancima prodaje kod nas.
 
Ima u Mi store u Kini naravno.
I kod nas je cena za ovaj mob neverovatna s obzirom na to sta se sve dobija za taj novac.
Cena u Kini je nerealna.
 
Pa to , u tu cenu u Kini je uračunat njihov pdv . Bolesna zemlja ;)

I onda mi neko priča s10 vredi 1000e :)

Na stranu ta priča i za 350e je najbolja kupovina. Malo mu se približio lg G7 ali oled je oled ;)




Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mislim da je i dalje ukupno gledano Mi8 bolji mob. Kod G7 mi se najvise svidja sirokougaona kamera ali kako je krenulo do kraja godine ce je manje-vise svaki flagship imati.
Sve ostalo na strani Mi8, kamera uz GCam, vise memorije u osnovnoj verziji, dosta bolji softver i podrska, baterija...
 
Ja baš razmišljam o G7-ici, sve karakteristike su mi super, nema nikakvih falinki kao prethodni modeli, ali mnooogoo mi je ružan..[emoji57]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ako je tacno da mi mix3 dolazi u Vip, to ce biti dobra kupovina.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da li neko ima problem sa stock alarmom? Žalio mi se prijatelj da mu nije zvonio alarm. I kad sam pokušao da vidim šta je. Npr namestim da zvoni za minut, prvi put je zvonio, posle toga ne, samo vibrira. Ne može se promenuti alarm zvuk za samo taj alarm, bez obzira koji zvuk odaberem bude silent.
Ima neko rešenje?
 
Imam i ja taj problem sa alarmom. Posle reboot-a prorade melodije ali se posle nekog vremena izgube ponovo.
Resenje je da stavi custom zvuk, skine sa neta neku alarm melodiju ili stavi neku pesmu.
 
Pa to , u tu cenu u Kini je uračunat njihov pdv . Bolesna zemlja ;)

I onda mi neko priča s10 vredi 1000e :)

Na stranu ta priča i za 350e je najbolja kupovina. Malo mu se približio lg G7 ali oled je oled ;)




Sent from my MI 8 using Tapatalk

ajde objasni mi nešto
jesi imao dodatne dažbine i koliko?
pošto nije baš realno, 271 evrić je zapravo cena na žutom mi store
cca 2100 Chinese yuan sa onim gift kuponom=
271.45489 Euros
 
@slavisaj, nemam nikakav problem, možda zavisi od serije, mada je 99% softver.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ma covek ima veze tamo. [emoji14]
Drugarica mu zivi u Kini pa preko nje. Nema nikavog troska za dostavu. [emoji4]
 
ajde objasni mi nešto
jesi imao dodatne dažbine i koliko?
pošto nije baš realno, 271 evrić je zapravo cena na žutom mi store
cca 2100 Chinese yuan sa onim gift kuponom=
271.45489 Euros
Gif kupon nije važio tada. 5dana je bila promo cena u njihovoj najvećoj prodavnici u Shenzhenu. Ali mislim da je strancima stalno 2100 yuana jer taj kupon ne mogu ni da iskoriste.. ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
@slavisaj, u poslednjih sedam dana sam tri puta menjao vreme, normalno je sve radilo. Možda samo imam sreće.[emoji1]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
To je 3 puta u roku od sedam dana. Ovo smo mi sad radili nekoliko puta u roku od 15min. :)
 
Da li neko ima problem sa stock alarmom? Žalio mi se prijatelj da mu nije zvonio alarm. I kad sam pokušao da vidim šta je. Npr namestim da zvoni za minut, prvi put je zvonio, posle toga ne, samo vibrira. Ne može se promenuti alarm zvuk za samo taj alarm, bez obzira koji zvuk odaberem bude silent.
Ima neko rešenje?

Hoće da zeza ako je rađen dirty flash. Ja nisam imao opciju da uopšte isključim alarm. :d jedan lep wipe je rešio sve.
 
@slavijaj, ae baš ću da probam.[emoji16]

Edit: Probao sam nekoliko puta, upaljen, ugašen, na flight modu, normalno radi.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam šta bi moglo biti. Možda jer je on na global beti. Možda je na xeu ispravljeno, tj nema problema
 
Nazad
Vrh Dno