Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Ok, hvala vam na odgovorima, jednoglasnije je nego sto sam mogao da zamislim :)
 
Moja supruga nije primetila bitnu razliku kad je sa amoled ekrana prešla na IPS, dok je meni to bio veliki problem.
 
Je l' u redu da mi sistem troši najviše procenata baterije?
be1778f9fcd09ca8fdeb85c11677ba7d.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jeste. Meni je tako bilo na svakom xiaomiju .. mada ima ljudi kojima je hw 65% što je uz normalno korišćenje nemoguće

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Drustvo,kako se Mi8 drzi po pitanju burn in-a na ekranu? Kakva su iskustva vas koji duze vreme posedujete telefon?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kod mene ga nema, ili makar ne primecujem da ima. Ali svakako da nikad na max ne drzim osvetljenje pa su samim tim i sanse da se pojavi vrlo male.
 
Kod mene ga nema, ili makar ne primecujem da ima. Ali svakako da nikad na max ne drzim osvetljenje pa su samim tim i sanse da se pojavi vrlo male.
Ista priča sve je kao prvog dana kad sam ga uzeo (početkom Novembra)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Drugacija bi situacija bila leti kada bi vecinu vremena bio na max ali otom-potom.
Ne verujem da ce se do leta zadrzati kod mene. [emoji4]
 
Ja ga rokam i na 100%, *mjau**mjau**mjau*, izadjes napolje ubije te belina, što od snega, što od neba, mora na 100%. Baš sam gledao pre neki dan, nema ništa.
 
Meni je samo leti gotovo uvek na max. Ovako u ovom periodu ne. Naravno danasnji dan je izuzetak, kad ima toliko sunca onda je max osvetljenje obavezno bez obzira na period godine. [emoji4]
 
Ja da ckiljim i da kvarim vid za nekog sledećeg kupca, ne mogu. Ako dobije burn in, dobije, ako ne, super.
 
Ja ga na max ne drzim zbog svog vida i zdravlja a ne zbog drugih.
Vrlo cesto on omasi osvetljenje pa tako nekad previse pojaca ili previse smanji pa moram rucno da podesavam.
Jednostavno ne mogu da gledam u amoled sa max osvetljenjem, ne prija mi za oci.
 
Poslednja izmena:
A ne, ne gledam ja unutra kad sam na max, pa oslepeo bih [emoji16]

Samo kad izadjem napolje po danu.
 
To je onda druga stvar, mada ima nas raznih, neko i unutra odvrne slajder do kraja. Napolju po danu mora svaki na max, bez obzira na tip ekrana. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Ja ga imam od letos, za sada je sve kao i prvog dana, napolju je osvetljenje na max preko dana, a unutra uglavnom oko 60%.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ok,hvala svima na brzim odgovorima :)
 
Je l' primetio neko da je slabija baterija na ovoj 9.1.24 xeu verziji? Od kad sam uzeo telefon izguram 7, 8h sota minimum, sad zadnja 3 dana sa tom verzijom jedva 5. Sad, ne znam da li je do dirty flash ali svakako se vraćam na prethodnu verziju...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Za sada, na poslednjoj eu, ima neki graficki bug kad udjem u recents, prikazuju se delimicno. Drugi bug je sa face unlock data, kad udjem da dodajem ili obrisem face data izbaci me. Ostalo je skroz ok, baterija manje vise kao i na prethodnim

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Je l to dirty flash? Ja sam imao taj problem za face unlock. Posle sam odradio full wipe i sve je bilo okej. Mada ja sam na 9.1.17 i ne mrdam odavde više. Ni najmanjih problema nemam.
 
Da, poslednjih 3 verzija radim dirty i sljakalo je ok. Videcu da odradim full wipe, mada mozda iskuliram do sledece nedelje da vidim mozda poprave sve u narednoj

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel provalio neko da su gornju traku poravnali sa notchom? :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ako misliš na xeu primetio sam. :D Na Global mi je bilo iritantno kako su ostavili neporavnato.
 
Da se pohvalim braco, ispao danas tel, nije preziveo :(( Ako nekom treba neki deo, tu sam
 
Nazad
Vrh Dno