Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Nikad mi se nije ovo desilo. Odradi samo restart telefona. Nešto ti je sistem pobrljavio tokom flesovanja.

Inače što si tu matoru verziju flesovao?
 
Telefon skoro da je stalno budan, neki proces se zaglavio samo je pitanje koji.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nikad mi se nije ovo desilo. Odradi samo restart telefona. Nešto ti je sistem pobrljavio tokom flesovanja.

Inače što si tu matoru verziju flesovao?
Gasim ga svaku noć tako da se i restartuje a verzija ja poslednja nema novije.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Stigla nova beta. 1.8gb

uploadfromtaptalk1559301572429.png

Edit:
Not stoje gore levo pored sata. Bilo bi dobro da taj sat može skroz da se ukloni :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li si možda obratio pažnju, da li sada AOD prikazuje ikonicu obaveštenja za Viber?
 
Ne koristim viber tako da ne znam :) mislim da jedna not ikonica staje gore levo dok je sat tu , kada dođe od drugog programa pišu samo ... :) Što je opet relativno ok

Edit: još uvek nema onog edge svetla ..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima za viber aod, doduše na xeu :D
I edge light isto :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koja je po vama dobra app za slusanje muzike?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Zadnje 3 godine koristim ovu apk i meni se odlicno pokazala..
50f326e755746dc299d4ab37ffd1dabb.jpg
 
Izvalio sam da ovaj DC dimming menja boje na displeju , siva više nije klasična siva itd itd.
Šteta što nisu ubacili toggle za to , da može samo uveče da se pali ..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Naravno , ali nema da se podesi interval kada da bude uplajen a kada ne .. niti ima toggle gore za njega.



96f4879a4be245dd04be869f3dac157e.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sreca, pa me ne boli glava, ali sa ukljucenim bi me bolela, jer je previse svetlo u mraku, meni bljesti.
 
Poslednja xeu beta odlična.
8ab440dc196e12e6defd7cefabb45395.jpg
152824889f116f84a5007ffcc046dbe4.jpg
b2b46ee3486246a4f4339a5070f63a83.jpg
8e3794c353bdf672b77d1fc3ebd4ed92.jpg
 
Malo testiram neke bt sluske sada kako rade i odjednom primetim da mi na wifi telefon sporo učitava pesme sa Spotify servisa. Vrti, vrti, premotavanje sporo... Izmerim wifi par puta ping od 5 do 15, jitter preko 100, brzina ni deseti deo onog što imam. Reko ajd možda je neko zagušenje svi imamo 2,4 ghz a u stanu samo kod mene hvatam preko 30 mreža. Ponovim test sa komšijinim wifi, slično. Resetujem ruter, isto. Uradim proveru brzine na nekom starom huawei tabletu pored rutera ide tu do 20 - 25 down. I ništa, rekoh nešto jeste ne mogu da se cimam. I diskonektujem bt sluške uradim merenje... 35 down. Jel moguće da bt sluške prave toliku smetnju? Screenshot_2019-06-04-02-56-47-832_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Malo testiram neke bt sluske sada kako rade i odjednom primetim da mi na wifi telefon sporo učitava pesme sa Spotify servisa. Vrti, vrti, premotavanje sporo... Izmerim wifi par puta ping od 5 do 15, jitter preko 100, brzina ni deseti deo onog što imam. Reko ajd možda je neko zagušenje svi imamo 2,4 ghz a u stanu samo kod mene hvatam preko 30 mreža. Ponovim test sa komšijinim wifi, slično. Resetujem ruter, isto. Uradim proveru brzine na nekom starom huawei tabletu pored rutera ide tu do 20 - 25 down. I ništa, rekoh nešto jeste ne mogu da se cimam. I diskonektujem bt sluške uradim merenje... 35 down. Jel moguće da bt sluške prave toliku smetnju? Pogledajte prilog 270660

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока

Poznat problem kod Xiaomi telefona. Nazalost mora negde da se zakine da bi se telefon prodavao za ovu cenu. Mada iskreno, mogli su da stave obicnu GPS antenu i da preuzmere sredstva za bolji WIFI, ali sta je tu je.
 
Meni je bt uključen 24/7, i nemam nikakvih problema sa wifi

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I meni zbog mi fit narukvice, govorim o bt slušalicama za vreme slušanja muzike.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Ovi Kinezi stvarno nisu normalni. Sad gledam i ponovo su povukli global developer 9.5.30, sad je opet aktuelna 9.5.17

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Koju verziju kamere koristite? Meni posle zadnje upgrade na gcam samo crn ekran.
 
Koje su razlike između ove verzije od san1ty u odnosu na ovu sa prve strane ove teme. Ja koristim ovu sa prve strane sve radi kako treba, vredi li menjati?
 
Koje su razlike između ove verzije od san1ty u odnosu na ovu sa prve strane ove teme. Ja koristim ovu sa prve strane sve radi kako treba, vredi li menjati?

Probaj, ali ta sa prve strane je poslednja BSG-ova koja je radjena za MI8, od kako je presao na Razer phone, tako mi se nekako kvalitet srozao, a od sanity-a mi se ne svidja.
 
Nazad
Vrh Dno