Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Da, za edl treba autorizirana acount.

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
 
Uspeo si nesto da sredis u vezi telefona?
Citajuci teme o TWRP, ova verzija TWRP 3.2.3-1208 (English) https://forum.xda-developers.com/mi-8/development/recovery-twrp-3-2-3-1110-t3869729 ima EDL mode, ne znam kako to radi, da li treba i dalje taj autorizovani nalog

Jesam,mob radi,jutros mi je jedan Indijac prodao autorizirani mi račun i flešao sam mob china verzijom u edl modu i mob radi kao urica.Za edl svakako treba autorizirani mi račun a kako ljudi do njega dolaze neznam, jer sam pisao i xiaomi suportu moleći ih da mi prodaju autorizaciju za jedno flešanje no nema šanse...
 
Global Beta: kada je zakljucan telefon desava se relativno cesto da ne oglasi ton za novu poruku na WhatsApp vec samo probudi ekran. Takodje, ponekad (ali nesto redje) se ista stvar desi za Viber. Kada je ekran upaljen nisam primetio da se to desava - cuje se poruka normalno.

Ovo je bug koji je na MIUI gotovo konstantno prisutan zadnje 2 godine. Ko god kaze suprotno, laze. Ja prvi koristim Xiaomi ali nemam problem da jasno i glasno istaknem ono sto ne valja. Koliko god bio dobro ispeglan i brz MIUI, ima neke apsurdno glupe probleme i bagove koji se provlace mesecima i godinama.

Sad ga vracam na Global Stable pa da vidim da li je tamo bolja situacija. Inace, ovaj problem sam imao i na RN5 cak i sa Xeu betom. Nisam godinama koristio "ne-Xiaomi" pa da znam da li je mozda do ovih aplikacija problem, ali na Xiaomi je takva situacija.

A da stvar bude jos ludja, npr Fejsbuk mesindzer ili GMail gde mi dosta redje stizu obavestenja, uvek se cuje poruka i ton. O kasnjenju nema govora. Nije mi jasno sta je onda problem, kad su ocigledno WhatsApp i Viber konstantno u memoriji i budni, zasto ne oglasavaju ton.
 
Kod mene se dešava da kad preko Vibera stigne poruka prvi put zvoni posle ako je od istog više se ne oglašava što je po meni ok. Ako neko novi pošalje onda zvoni ponovo.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene kad odgovaram iz obaveštenja ostane i primljena poruka i moja poruka u baru. Ima li još neko takav problem? To je od pretprošlog ažuriranja vacapa.
 
Kod mene se dešava da kad preko Vibera stigne poruka prvi put zvoni posle ako je od istog više se ne oglašava što je po meni ok. Ako neko novi pošalje onda zvoni ponovo.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
I na mesindžeru je uglavnom tako, mada ne uvek. Očigledno se ni sami nisu dogovorili kako treba.
Kod mene kad odgovaram iz obaveštenja ostane i primljena poruka i moja poruka u baru. Ima li još neko takav problem? To je od pretprošlog ažuriranja vacapa.
Da da, i kod mene je tako. Koliko se sećam tako mi je bilo na RN5 na AOSP romovima koji su na 9.0. Možda je to do verzije Androida, a ne do MIUI-a.
 
Tako je i na 8.0, bar za SMS poruke, ne sećam se za viber kako je bilo. O U11 pričam.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ima jedno pitanje vezano za manuel mod u kameri. Juce sam svratio do MI radnje u Uscu i videh na mi8 da je max shutter speed 16s!
Da li su to ispravili sa MIUI10 i vratili na 32s??
 
Na tom mi 8 nije miui 10?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Što mu nisi odradio updejt [emoji4]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Što mu nisi odradio updejt [emoji4]

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Pa otisao sam da proverim da li ima update i mislio sam se da ga pokrenem :D ali rekoh aj da ne pravim problem prodavcima, ionako imaju samo taj izlozbeni model :D
 
Treba si odradit updejt i praviš se blesav [emoji4]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Edge lightning ubačen na poslednjem xeu kad dolaze notifikacije.

Zeleno whatsapp, ljubičasto viber itd.
 
Opa!

Jel stabilan, radi lepo? Jel možda povezan sa AOD ili može samostalno da radi?
 
Nije mi uključen aod, ne znam ni kako mi ovo radi, to sam sad slučajno skontao :D
 
Sasvim okej problema nema.
 
Xeu je Xiaomi EU? Koja je razlika između njega i global?
Odakle se skida i kako se flešuje?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno