Šta je novo?

Xiaomi Mi 11 Lite

Da ste instalirali Global Stable V13.0.2.0.SKOMIXM?
On ne valja?
 
Kakva je baterijna modelu 11 lite 5g ne?
Takođe svetlina ekrana?
Prešao bih sa Mi 11i zbog baterije i kompaktnijeg izgleda 11 lite
 
Mislim da je malo bolja sa verzijom SD778 bar po testovima.
 
Da, tako kažu. Najbolje sačekaj odgovor nekoga ko baš koristi "NE" verziju.
 
Sa zadnjim updejtom(13.0.3), baterija je super.Telefon izgura bez problema 5-6 sati shota,Ili kad ga nečačkam mnogo i dva dana bez punjenja(shot nekih 2-3 sata).Baterija u podešavanjoma na balansirano, wifi non stop.Sve ostalo po potrebi.Ja sam generalno zadovoljan telefonom.Jedino šta sam primetio, a nisam reka to je, da se baterija bržije prazni kada se puni brzim punječem tj. fabričkim 33w.Kada punim običnim traje kao što sam napisao.
Zaboravio sam, odnosi se za 11 lite 5g.
 
Jedino šta sam primetio, a nisam reka to je, da se baterija bržije prazni kada se puni brzim punječem tj. fabričkim 33w.Kada punim običnim traje kao što sam napisao.
Zaboravio sam, odnosi se za 11 lite 5g.
Probao sam par puta da punim običnim punjačem, isto mi je držala baterija.
 
I meni je baterija zadovoljavajuća, izdrži lagano ceo dan prosečnog koriššenja, više od toga mi i ne treba. A što se tiče svetline ekrana, gori auto brightness u živou nisam video.

"Proximity senzor" (ako se uopšte tako može nazvati njihovo rešenje) je isto skandal, bukvalno neupotrebljiv, i vidim da se mnogo ljudi žali po netu ali umesto da ga poprave, čak su izbacili opciju da možeš da ga isključiš.

Od mene topla preporuka svima koji čitaju da zaobiđu ovaj telefon. (NE verzija).
 
Ne znam sta se cigane sa softverskim proximityem.. kad da pravi kosta vise od 1$
 
Iako sad nemam xiaomi tlefon taj Proximity senzor je meni urodio naviku da i sada kada zovem ili primam poziv nesvesno ruka podje da zakluča telefon.
 
Po ovim iskustvima mi je onda bolje da ostanem na Mi 11i :)
 
Najviše bih zbog toga menjao, težina, veličina, i bolja baterija na lite ne.
Jedino me to oko ekrana buni, da li je lošiji nego na Mi 11i
 
jel ima neko problem sa screen recordingom nakon update na 13.0.2? Plus dešava mi se nekad da baguje povratak na home (sekund dve vidim neku animaciju), što se nije dešavalo pre update-a.
 
Naravno. Sve to plus problem sa POCO launcher-om, kamerom... Malo, malo, pa restart.

Videh negde da je izbačena neka zakrpa za Android 13. Ima li neko više ili pouzdanije vesti o tome?
 
Stigla i kod mene. Za sada sve fercera, sem što mi se čini da baterija duže traje.

A da, POCO launcher i dalje ne radi, neće ni da se ažurira.
 
Ne znam sta se cigane sa softverskim proximityem.. kad da pravi kosta vise od 1$
Cigane se sa time jer nemaju mesta u telefonu gde da stave hardverski proximity senzor. E zbog toga se cigane a i pitanje je kakav dil imaju sa tim proizvodjacem kada forsiraju virtualne proximity senzore.

Mesto gore kod slusalice ispod ekrana im je toliko vec popunjeno i jednostavno nemaju gde da ga stave.
 
Instalirao sinoc ovaj najnoviji apdejt na 11 lite 5g NE. Prvo sto sam primetio da je mi ekran slabije svetli, maltene onaj klizac drzim na pola a bio je skroz levo.
 
Što se tiče verzije 13.0.4.0, u mom slučaju, je samo baterija drastično poboljšana. S vremena na vreme moram da restarujem mob, jer koči kada aktiviram kameru npr.

Da li se još nekome dešava da Viber i Whats Up ne reaguju dok se ne uđe u aplikacije?
 
Pa ne desava se, ali sam pre neki dan prvi put u zivotu video na telefonu poruku Viber is not responding 🙄
 
Što se tiče verzije 13.0.4.0, u mom slučaju, je samo baterija drastično poboljšana. S vremena na vreme moram da restarujem mob, jer koči kada aktiviram kameru npr.

Da li se još nekome dešava da Viber i Whats Up ne reaguju dok se ne uđe u aplikacije?
Meni isto na toj verziji fw.
 
Instalirao sinoc ovaj najnoviji apdejt na 11 lite 5g NE. Prvo sto sam primetio da je mi ekran slabije svetli, maltene onaj klizac drzim na pola a bio je skroz levo.
Imam taj tel, uzeo pre par dana i nemam taj problem.
 
13.0.4.0
negde procitah da se neko zalio da ne moze atacmente sa mejla da skine posle ovog apdejta.
 
13.0.4.0
negde procitah da se neko zalio da ne moze atacmente sa mejla da skine posle ovog apdejta.
Sada probao na poslovnom mail-u i privatno i skida bez problema.
Mene kod ovog telefona * 11 lite 5G NE* "nervira" sto dok mi stoji telefon na stolu, display se sam upali, kao da ima neku notifikaciju, a nema nista, a to se cak desava i devojci na Redmi Note 8 :/
 
Kod mene se isto pali, pali ga viber jer se stalno konektuje i tada pise povratak u viber. To se desava vec duze vreme i nikako nisam usoeo dabresim. Inace imam poco x3 nfc
 
Nazad
Vrh Dno