Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

I ja sam instalirao danas 21.3.10, konačno normalan twrp, nema više potrebe za OTG-om ili butovanjem starog twrpa kroz fastboot.
Je l si došao sa neke prethodne xeu verzije ili? Ja sam na 21.1.28 pa bih prešao na ovaj poslednji. Je l si instalirao prvo rom ili novi twrp pa rom?
 
Jesam, bio sam na 21.2.28.
Instaliras normalno kao i pre, butujes onaj 2306 twrp kroz fastboot, i onda flesujes ROM. U ROMu je novi twrp, tako da ubuduce moze direktno iz njega da se flesuje normalno.
 
Je l beše mora preko OTG flešovati rom ili može da se pokrene normalno flešovanje i preko telefona?
 
Ili OTG ili da butuješ onaj 2306 twrp preko fastboota, pa kroz njega fleš.
 
Pa zar ne moze odma da se instalira taj najnoviji TWRP koji radi pa onda instalacija ROMa nebitno sto ima u njemu taj najnoviji twrp?
 
Pa zar ne moze odma da se instalira taj najnoviji TWRP koji radi pa onda instalacija ROMa nebitno sto ima u njemu taj najnoviji twrp?
Ovo i mene interesuje.Skinuo sam odavde ovaj drugi twrp sa ovog linka
Koristim poco f2 pro i odavde sam skinuo sa ove teme
I mene interesuje da li moze prvo samo instal ovog twrp-a pa onda dalje da ubacim rom?
I buni me ovo oko instalacije ovog VbMeta sa ovog drugog linka pa ako moze pomoc?
 
Ne bih ja flešovao novi TWRP tako, mislim da će biti bootloop :p
Pa jel mogu onda na poco f2 pro da prvo instaliram twrp verziju 3.4.2B- 1206 koju sam i do sada koristio pa onda da ubacim ovaj xeu rom 21.3.10 za poco f2 pro.
Ili mora neki drugi twrp?
 
Ne znam što komplikujete, flešuj novi xeu kao što si radio i do sada, kroz fastboot boot, ili kroz OTG. Nakon toga, svaki sledeći možeš normalno da rebootuješ u twrp i flešuješ novi xeu odatle.
Ovo sve pričam za mi 10, pojma nemam kakva je situacija za poco.
 
Ima li neka nova Gcam?
 
A jesu usrali sa ovim notifikacijama 😂
Koja zbrka🤣

A ovaj dark mod im je mrak...na dosta aplikacija slova se ne vide hahaha
 
Dark mode obavezno pogasiš za sve aplikacije, najveća glupost koju su napravili.
Ne znam na šta misliš za notifikacije?
 
Je li stizao kome? Da li da se radi? 😂
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-03-20-10-16-34-529_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-03-20-10-16-34-529_com.android.updater.jpg
    41.1 KB · Pregleda: 32
Dark mode obavezno pogasiš za sve aplikacije, najveća glupost koju su napravili.
Ne znam na šta misliš za notifikacije?
Tek sada vidim da sam na pogresnoj temi komentarisao. Izvinjavam se.
Koristim mi 10 t pro . Iako , mislim da tu nema razlike.

Izgasim ja dark mod za aplikacije, ali opet se na pola aplikacija slova ne vide. glupani hahahah .
A notifikacije ...pa kad dobijes notifikaciju , ona slova za "oznaci kao procitano" ili "odgovori" uopste nisu centrirane i to ...zbrka
 
Poslednja izmena:
Jedno "glupo" pitanje, moj mi 10 nema call redial iliti automatic redial.
Post automatically merged:

Screenshot_2021-03-20-18-48-42-611_com.android.phone.jpg
 
XEU 12.210, posle "korekcija" - instaliran, uz TWRP 3.5.1.....
Sad sve radi baš onako kako je trebalo oduvek na A11 i XEU OTA apdejtima. Konačno.
 
Da potvrdim da sam instalirao novi twrp 3.5.1 na poco f2 pro i sve proslo ok.Posle toga ubacio novi xeu weekly rom.Izgleda da su konacno sredili problem sa twrp i android 11.
 
Isti je problem bio sa mi 10, i samo da potvrdim da ako neko ima staru verziju twrp ( preko koje je trebalo otg kablom instalirati novi rom ) moze iz te twrp i otg kabla ili preko fastboot moda da instalira novi twrp preko tog nece biti problem sa bootovanjem.
 
Poslednja izmena od urednika:
Cini li se jos nekome ili ja tripujem da je baterija za nijansu bolja nna globalu 12.2.7.0?
 
Bolja je nego na xeu weekly i fluidnije radi
 
Isti je problem bio sa mi 10, i samo da potvrdim da ako neko ima staru verziju twrp ( preko koje je trebalo otg kablom instalirati novi rom ) moze iz te twrp i otg kabla ili preko fastboot moda da instalira novi twrp preko tog nece biti problem sa bootovanjem.
Top. Hvala za info. Ja sam na xeu 21.1.28, biće super flešovati noviju verziju roma normalno kao ranije.
 
Zdravo ljudi, uzeo danas Mi 10 (astronomska promena sa Mi5s plus), ali update za MIUI 12 nije dostupan. Probao sam i sa promenom regiona, ali bez uspeha. Trenutno je na MIUI 11. Čini mi se da je Vodafone (EUVF) rom.

Da li postoji neka mogućnost OTA update-a?
 
Jesi kupio nov ili polovan telefon? Jesi probao da u Updater aplikaciji "prisilno" potražiš ažuriranje?
Možda im treba vremena da uklavire da je telefon aktiviran da bi "gurnuli" ažuriranje.
 
Nov telefon, bukvalno prvo aktiviranje. Sto se tice update-a, probao sve od navedenog, menjao regione, i ništa. Faktički mi je nemoguće da Mi 10 kao last year flagship bude na MIUI 11, pa neka je sve i operater verzija.

Razmišljam se da ga vratim, definitivno bih izbegao otkljucavanje bootloader i fleshivanje Global sistema. Ili mislite da je ovo minorni problem?
 
Da li si manuelno probao skinuti i apdejtovati? Ja sam tako na mi 10t pro ...
 
Misliš, zip globalni rom, i instalacija preko Updater aplikacije? Posto je trenutno operator verzija sistema, nisam siguran da li je moguća instalacija globalnog roma preko ove verzije. Ali mozda grešim.
 
Momci kakva je situacija sa Aosp romovima za ovaj telefon, ima li nekog da fura neki Aosp i kako se ponasa fon na njemu?
 
Nazad
Vrh Dno