Šta je novo?

Xiaomi 11T / 11T Pro

Mixer93

Slavan
Učlanjen(a)
20.04.2011
Poruke
2,650
Poena
335
Pošto ne vidim Xiaomi 11T temu, kačim ovo ovde. Danas došlo. 😊
 

Prilozi

  • IMG_20210827_132526.jpg
    IMG_20210827_132526.jpg
    370.7 KB · Pregleda: 280
Xiaomi 11T osnovna verzija 499e i Xiaomi 11T Pro najjeftiniji od 699e. To su cene u SVK mi-store.
 
Neke sepc modela?
 
Prebrojali pare od Mi 11, Pro i Ultra, videli da ostalo malo para pa ajd da naprave konačno i mob za srednju klasu sa jačim performansama. Eto to je taj model koji je narod sa nestrpljenjem čekao i zbog kog očekujući ga već u neverici počeo da istražuje koji bi to zamenski brend bio ako Xiaomi ukine višu srednju klasu androida. Mada možda umesto viška od Mi 11, Pro i Ultra prebrojali manjak pa onda ajd da nam ponude model koji će malo da im dopuni kasicu prasicu. Nema baš love od pamentih usisivača, trotineta, kofera, rančića, kučića, satića...Kako će sad da se naljute ekstremi fanovi Xiaomia. Evo ode matori da pere sudove 🙂
 
Xiaomi 11T osnovna verzija 499e i Xiaomi 11T Pro najjeftiniji od 699e. To su cene u SVK mi-store.

Mi10 T na Gsmareni (valjda je to cijena kad je izasao, inicijalna) kosta 371 EUR. Fin skok cijene sa 11T.


Xiaomi nema neki novi model (mislim da nece ni izaci u iducih nekoliko mjeseci) za oko 320-350 EUR.
 
Mi 11T Pro prava priča za mene zbog ravnog ekrana, ne volim zakrivljeni jer mi stalno ispada iz ruku. Samo mu grozno ružan raspored kamera pozadi.
 
Ocigledno je da SD888 znacajno dize cenu telefona, pa je nemoguce ocekivati da MI11T bude u istoj cenovnoj kategoriji kao i MI10T.
 
Po guglu,najavljene cijene za Evropu su oko 800e za 11t i oko 900e za 11t pro.Preskupo je to za telefon čijem softveru treba fejslifting.Da je 600 pa da su flegšip kamere,procesor i ovaj kapacitet baterije pa ajde.Ovako...
 
Po guglu,najavljene cijene za Evropu su oko 800e za 11t i oko 900e za 11t pro.Preskupo je to za telefon čijem softveru treba fejslifting.Da je 600 pa da su flegšip kamere,procesor i ovaj kapacitet baterije pa ajde.Ovako...
Bome i ja sam noćas video da će Pro biti oko 900eu što je onda opet baksuz mob, no ajd da sačekamo par meseci posle premijere pa da vidimo hoće li cena pasti na oko 600eu. Ja za Xiaomi i grozni MIUI ne mislim da dajem više od 600eu.
 
Screenshot_20210829_065909_com.vanced.android.youtube_edit_37198440784948.jpgCena Mi 10T pro u verziji 8/128 je bila 600€ a u verziji 8/256 je bila je 650€ , ove godine ne treba očekivati da to bude jeftinije, pogotovo što prelaze na oled ekran. A uostalom cene idu gore svake godine.
 
Otvorena tema i postovi prebaceni, jer nema razloga da se pise u Mi11 temi.
 
Pogledajte prilog 316033Cena Mi 10T pro u verziji 8/128 je bila 600€ a u verziji 8/256 je bila je 650€ , ove godine ne treba očekivati da to bude jeftinije, pogotovo što prelaze na oled ekran. A uostalom cene idu gore svake godine.
Ja za Mi 11T Pro u verziji 8/256Gb, 2 meseca posle premijere dajem plafon 700eu, kao što sam mislio da ću u septembru da dam za Mi 11 Pro 700eu da ga je bilo na našem tržištu. Ako mi se očekivanja ne ispune je bataljujem Xiaomi. Mnogo su se oni zaleteli, podsećaju me negde po duhu, ruzumu i svesti na nas, samouvereni i pohlepni. Cena prošlogodišnjim modelima treba da pada a ovogodišnjim da bude u okvirima prethodnih modela kada su se pojavili. Pa to tako ide valjda, ako ne ide onda nek izbacuju naprednije modele na dve godine da nebi dolazilo do takvog dispariteta cena. U svakoj godini kako su izlazili imali su slične cene a sa vidnim razlikama u unapredjenjima, Mi 9T Pro, Mi 10T Pro pa onda sasvim logično i Mi 11 Pro. To su Kinezi, izašli su u svet sa nekom potpuno drugačijom poslovnom politikom od Koreanaca i sad će početi da nas zavrću kao recimo Samsung. Pa upecali su nas na foru, mi dajemo isto što i ostali a upola smo jeftiniji, i sad njihova Ultra skuplja od Samsungove Ultre jer njihova daje više. Kao da mi ne vidimo da daje nego moraju još i većom cenom da nas u to potpuno uvere.

 
Pa to je uvek bilo i biće u biznisu.. A ako im je telefon bolji od konkurencije onda neka im i bude skuplji..
 
...pa onda sasvim logično...ispustio sam T uz Mi 11 Pro, dakle Mi 11T Pro.
 
Koliko vidim, bice i verzija sa Mediatek Dimensity 1200 procesorom. :)
 
Da li je moguce da 15. septembra pored Mi11 T / T pro bude i premijera modela CC11 (Note 11)? Pojavile su se specifikacije na Gsmareni. Kakva je Xiaomijeva praksa, mogu li istog datuma da se predstave dva razlicita telefona?
Pomalo je offtopic, al prastajte.
 
Koliko vidim, bice 6.81"...samo cekam da predju 7", pa da telefone kacimo na zid kao televizore. :D
Nije mi jasno da ne mogu da naprave neki flagship do 6".
Eno drugar ima Iphone 12 Mini...odlican fon, kompaktan, dobar ekran, kamere, cak je i baterija skroz okej...traje jedan dan...sto je dovoljno. :)
 
Dobro, 196g je tezak...ima i poprilicno tezih telefona, koji se krecu oko 220-230g... :)
 
GSMarena....ne mora da znaci da je tacan, ali verovatno ce biti tu negde.. :)
 
Iskreno, bilo bi dobro, ali mislim da je mala verovatnoća za tako nešto, s obzirom da je Mi10T pro 218 gr, 24 grama da bude razlike, nema šanse. Osim ako ne smanje dijagonalu, bateriju ili stave plastična leđa, a to nije njihov stil.
 
Koliko vidim, bice 6.81"...samo cekam da predju 7", pa da telefone kacimo na zid kao televizore. :D
Nije mi jasno da ne mogu da naprave neki flagship do 6".
Eno drugar ima Iphone 12 Mini...odlican fon, kompaktan, dobar ekran, kamere, cak je i baterija skroz okej...traje jedan dan...sto je dovoljno. :)


Taj iphone ima 2200mah bateriju i 69h na Gsmarena testu baterije.

gsmarena_202.jpg



a cigle imaju ovako nesto
gsmarena_350.jpg




Nego jesam li pobrkao nesto, 11T ce imati Amoled?
 
Nazad
Vrh Dno