Šta je novo?

xbox vs ps3 [split iz xbox elite teme]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam, zamoli Universe-a/Ultima/xxxandera da iskopa neki VGchartz ili tako nesto :) Najcesci uzrok kvara lasera je kada se zakuca neka igra a ti ugasis PS3 na onaj prekidac pozadi koji prekida struju, jer se Blu-ray laser i dalje vrti kada se igra zablokira i gasenjem na prekidac moze da umre laser... To sam procitao na vise mesta da je najcesci uzrok kvara. Da ne bi do toga doslo, u slucaju blokiranja treba drzati dugme za paljenje da se normalno ugasi konzola.

A sto da zakuca igra na ps3,zar i toga ima.
Ea,ea, kvaris konzole ljudima.
 
A sto da zakuca igra na ps3,zar i toga ima.
Ea,ea, kvaris konzole ljudima.

Pa desi se u nekim igrama... samo nemojte da pricate o pouzdanosti konzola, samo o tome ne... uzivajte u tom nebeskom parcetu hardvera i ne smarajte..
 
A sta se desava ako igra ne zakuca, a ugasis na prekidac ili ako nestane struje ?
 
Kao shto sam i rekao, pojavili se botovi i za par postova ispashce da se PS3 vishe kvari od X360:D:D

A evo imam i dokaz da se PS3 vishe greje..

ps3-grill.jpg
 
Poslednja izmena:
sto bi gasio na prekidac? to ti je ko da te ja sad pitam sta ako gasis komp tako sto mu iscupas kabl za struju? sto bi to radio? imas dugme za gasenje i na njemu i na joypad-u..
 
A sta se desava ako igra ne zakuca, a ugasis na prekidac ili ako nestane struje ?

Neam pojma, izgleda da je problem samo kad se zakuca igra, dok se disk (ili laser, sta god se tu vrti) vrti u prazno... Ja sam ubacio neki matori DVD sa trafike, iz nekog razloga dobio sam samo crn ekran pa sam ugasio konzolu na prekidac i nista nije bilo..
 
Postovao je neki covjek na ovom forumu da mu je od sest PS3 crklo svih sest (ima igraonicu). I covjeku uredno zamijenili, znaci garancija ok i opet kaze da je zadovoljan. DVD laser za PS2 fat je 65 eura sa zamjenom a 45 eura za slim. Stvarno pretjeruju sa cijenama pogotovo jer su nikakvog kvaliteta i cesto se kvare.
 
sto bi gasio na prekidac? to ti je ko da te ja sad pitam sta ako gasis komp tako sto mu iscupas kabl za struju? sto bi to radio? imas dugme za gasenje i na njemu i na joypad-u..

Pa koji ce mu djavo onda to dugme :) ?
Gasio sam ja i komp i laptop na sve nacine...i jos su zivi.
 
Postovao je neki covjek na ovom forumu da mu je od sest PS3 crklo svih sest (ima igraonicu). I covjeku uredno zamijenili, znaci garancija ok i opet kaze da je zadovoljan. DVD laser za PS2 fat je 65 eura sa zamjenom a 45 eura za slim. Stvarno pretjeruju sa cijenama pogotovo jer su nikakvog kvaliteta i cesto se kvare.

Da, reko pera iz mislodjina.... ima gomilu drugih ljudi kojima besprekorno radi od launcha... igra slucaja, od 15, 16 miliona konzola ne mozes da ne ocekujes da bude nekih falicnih a i pitanje je kako ljudi odrzavaju te konzole, u kakvim su uslovima, da li su probali da ociste laser ako nece da cita itd.. itd..
 
Da, reko pera iz mislodjina.... ima gomilu drugih ljudi kojima besprekorno radi od launcha... igra slucaja, od 15, 16 miliona konzola ne mozes da ne ocekujes da bude nekih falicnih a i pitanje je kako ljudi odrzavaju te konzole, u kakvim su uslovima, da li su probali da ociste laser ako nece da cita itd.. itd..

ovdje su u pitanju 40 gb verzije konzole ja znam makar troje ljudi da im je crkao laser i to poslije manje od mjesec dana koristenja dok sa druge strane drug koji drzi igraonicu i ima 60 gb verzije sa launcha samo sto ne skace po njima evo skoro godina rade bez problema
 
Nova "falcon" kutija sto sam uzeo, se mnogo manje greje nego ona koju sam posedovao pre vise od godinu dana.

BTW prodao sam PS3 (60 GB), dobio sam para za njega, onoliko, koliko je kostao na launc-u..............:D pa mi bilo glupo da ga ne unovcim, i usput i zaradim lepu sumu.

Opet imam samo kutiju..................:D
 
Poslednja izmena:
Ti beše imao kutiju, pa prodao zbog "pečenja" i (3) RROD pa onda kupio PS3?
I "sad" si prodao kad je izašlo par dobrih igara?
I razlog prodaje je novac? Tebi, koji si među kiwijima, koji imaju bolji standard (čitaj:plate)?
 
Nova "falcon" kutija sto sam uzeo, se mnogo manje greje nego ona koju sam posedovao pre vise od godinu dana.

BTW prodao sam PS3 (60 GB), dobio sam para za njega, onoliko, koliko je kostao na launc-u..............:D pa mi bilo glupo da ga ne unovcim, i usput i zaradim lepu sumu.

Opet imam samo kutiju..................:D

Ma kutija je zakon:D:D:D:D:d:p
 
Nova "falcon" kutija sto sam uzeo, se mnogo manje greje nego ona koju sam posedovao pre vise od godinu dana.

BTW prodao sam PS3 (60 GB), dobio sam para za njega, onoliko, koliko je kostao na launc-u..............:D pa mi bilo glupo da ga ne unovcim, i usput i zaradim lepu sumu.

Opet imam samo kutiju..................:D

Zar ne rece ti da XB360 nikada vise.
 
XBOX 360 bi bio moj izbor! Definitivno se dobija vise za ulozen novac. Uzmite u obzir da se vecina XBOX igara moze skinuti sa neta i igrati opusteno na konzoli a za PS3 stanje i nije tako sjajno.
 
XBOX 360 bi bio moj izbor! Definitivno se dobija vise za ulozen novac. Uzmite u obzir da se vecina XBOX igara moze skinuti sa neta i igrati opusteno na konzoli a za PS3 stanje i nije tako sjajno.

Provukla ti se jedna mala greška a to je da se na Xbox-u nikada ne možeš opušteno igrati, jer čim se zaigraš neizbežno sledi...
 

Prilozi

  • rrod.jpg
    rrod.jpg
    77.5 KB · Pregleda: 46
Poslednja izmena:
Ili da ti crkne laser na PS3 kad zakuca igrica,nikako ne gasi konzolu...cekaj servisere sa foruma da ti je pokrenu..bdw opravka RROD-a na kutiji kosta 8 dinara,imas upustvo za opravku neko je vec postavio na forumu.
 
Hebote smarate u ¶čku 1 materinu. Kome je crko laser sem Mišinim drugovima? Ajde bre više džibe®, igrajte se u pesku:wall:.
 
Hebote smarate u ¶čku 1 materinu. Kome je crko laser sem Mišinim drugovima? Ajde bre više džibe®, igrajte se u pesku:wall:.

Vec sam negdje na forumu spomenuo da je mojem prijatelju crko laser na PS3,(lik je inace serviser ps2)nesretnik je igrao samo pes 2008 na njega...naravno da su mu priznali garanciju i zamijenili laser...ali i garancija ima svoj kraj kao i sve uostalom.
 
Vec sam negdje na forumu spomenuo da je mojem prijatelju crko laser na PS3,(lik je inace serviser ps2)nesretnik je igrao samo pes 2008 na njega...naravno da su mu priznali garanciju i zamijenili laser...ali i garancija ima svoj kraj kao i sve uostalom.

I sta sad, zbog tvog ortaka i par drugih slucajeva treba da zakljucimo da su laseri na PS-u 3 ocajni, i da se konzola kvari kao Xbox?
 
Poslednja izmena:
Vec sam negdje na forumu spomenuo da je mojem prijatelju crko laser na PS3,(lik je inace serviser ps2)nesretnik je igrao samo pes 2008 na njega...naravno da su mu priznali garanciju i zamijenili laser...ali i garancija ima svoj kraj kao i sve uostalom.

A x360 ima nepokvarljiv laser inace?? Pogotovo Arcade verzija koja nonstop cita sa diska? Ne pominjete one probleme sa grebanjem diskova, koji se toliko izgrebu da postane neupotrebljiv? Smorili ste za sve pare, naravno da ako furas PS3 u igraonici dve godine da mozes ocekivati da rikne laser, 10 sati dnevno akanja, pa koliko traju PC rezaci/citaci kad bi 10 sati dnevno rezao diskove ili gledao filmove direktno sa diska?
 
I sta sad, zbog tvog ortaka i par drugih slucajeva treba da zakljucimo da su laseri na PS-u 3 ocajni, i da se konzola kvari kao Xbox?

Ne, već da u Podgorici nije dobra struja. Pošto su svi zabeleženi slučajevi crkavanja lasera na PS3 konzolama u svetu upravo u tom gradu.
 
Nova "falcon" kutija sto sam uzeo, se mnogo manje greje nego ona koju sam posedovao pre vise od godinu dana.

BTW prodao sam PS3 (60 GB), dobio sam para za njega, onoliko, koliko je kostao na launc-u..............:D pa mi bilo glupo da ga ne unovcim, i usput i zaradim lepu sumu.

Opet imam samo kutiju..................:D
Izdao si Playstation familiju, cccc...:D
Brisi taj potpis iz mesta :p
I da bog da morao da guras zetone kako bi ti xbox radio :p
 
Ne, već da u Podgorici nije dobra struja. Pošto su svi zabeleženi slučajevi crkavanja lasera na PS3 konzolama u svetu upravo u tom gradu.

Ajde neka bude da si se salio kao i za ono igranje u pesku mada ne vidim razlog ovom sarkazmu ako samo malo proguglas videces da se dosta ljudi zali na ovaj problem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno