Šta je novo?

Xbox Series X / S

Na TR store-u stvari su obično znatno skuplje nego na ARG. Tu i tamo nešto je jeftinije ili slično. GPU pretplata je svakako tu najjeftinija i treba je uzimati preko TR.
 
Od aprila nemam Game Pass jer me ništa ne privlači da uplaćujem, niti bilo šta igram odatle. Možda opet kad budu dodali nešto što valja.
 
Od aprila nemam Game Pass jer me ništa ne privlači da uplaćujem, niti bilo šta igram odatle. Možda opet kad budu dodali nešto što valja.
Ja takođe otkazao jutros, ne igram ništa online, više mi služi za multimediju...
 
Od aprila nemam Game Pass jer me ništa ne privlači da uplaćujem, niti bilo šta igram odatle. Možda opet kad budu dodali nešto što valja.
Kako to funkcionise? Posto ja imam samo PC Game Pass koji kosta 170 dinara i ne isplati mi se da se cimam odkazi pa posle kada mi se nesto svidi da uplacujem jer ne znam kako ce se ponasa visa kartica i hoce tada da prodje uplata.
 
Ja sam kupovao vaučere preko Enebe, 3 meseca GP. I to kad istekne više nemaš.
 
Možda nemam istu tačku gledišta, kao neko ko nije ništa igrao bar 10 godina, pa sam sad uleteo naglavačke, ali meni je GPU preko Turske za 2 € mesečno apsolutno sjajna stvar :) Ne da nemam šta da igram, nego ne znam bukvalno šta bih pre igrao :D
 
Isto, isto, turska, 2e, ima za PC, ima za Xbox, i jos ako se podeli godisnja pretplata sa nekim kome npr za PC treba samo, ili oflajn igre na Xboxu, nema nista bolje od toga.
 
Možda nemam istu tačku gledišta, kao neko ko nije ništa igrao bar 10 godina, pa sam sad uleteo naglavačke, ali meni je GPU preko Turske za 2 € mesečno apsolutno sjajna stvar :) Ne da nemam šta da igram, nego ne znam bukvalno šta bih pre igrao :D
Meni pretplata ide sve i da ništa ne igram. Mislim stvarno da ukidam istu a ona džabaluka. No što kažeš, ne zna čovek šta da igra.
 
Meni je ista priča, s obzirom da godinama nisam ništa igrao, GPU preko braće Turaka mi je tamanica.
@euanknik taj drugi xbox sa kim deliš ne mora offline da igra, lagano mogu oba online da budu :)
 
Mislim da je jedini tu problem manjak volje kod ljudi da istražuju. Game Pass je prenatrpan genijalnim indie igrama koje, u većini slučajeva, ostave mnogo veći i dugotrajniji utisak od AAA naslova.
 
Meni je ista priča, s obzirom da godinama nisam ništa igrao, GPU preko braće Turaka mi je tamanica.
@euanknik taj drugi xbox sa kim deliš ne mora offline da igra, lagano mogu oba online da budu :)
Jel, imao sam da me je kroz remote play bio isterao kad sam onlajn bio, pa sam umislio da i za dve konzole isto tako. Jos bolje. Greota da se ovo otkazuje pa nek je i 3e a ne 2e.
 
Ja sam preskočio celu Xbox One/PS 4 generaciju igara. Kad sam kupio Series S zahvaljujući GP sam nadomestio toliko toga izgubljenog. GP je sjajan koncept i rado ću mu se vratiti kad me bude privukao ponudom.
 
Ako je neko od kolega kupio Diablo 4 preko Argentinaca molim da potvrdi da li je igra definitivno region free?( tj. nije zaključana na španski )
 
Ako je neko od kolega kupio Diablo 4 preko Argentinaca molim da potvrdi da li je igra definitivno region free?( tj. nije zaključana na španski )

Pitaj u ovoj temi, mislim da ima jedan ili dvoje da su uzeli za koje znam.
 
Ne, samo region i to je to. MC kartica samo prolazi na ARG.
Nemate bojazan da će pasti neki banhammer? 😅 Kontam kao sa VPN-om i to, malo se zamaskira trag i sve, ali ovo je navodno baš direktno kršenje ToS-a samog marketplacea. Mislim, i ja sam grešnik, nego pitam onako, da vidim šta ko misli. Vidim da su uklonili opciju giftovanja za ARG i TR pre koji mesec.
 
Nemate bojazan da će pasti neki banhammer? 😅 Kontam kao sa VPN-om i to, malo se zamaskira trag i sve, ali ovo je navodno baš direktno kršenje ToS-a samog marketplacea. Mislim, i ja sam grešnik, nego pitam onako, da vidim šta ko misli. Vidim da su uklonili opciju giftovanja za ARG i TR pre koji mesec.
Iskreno, nisam se nešto opterećivao sa tim. 😁
To se radilo i u US (jedan od razloga zašto nema gifta više u TR i ARG) i verovatno se radi i dalje na neku foru. Dok traje-traje :)
 
Kako to funkcionise? Posto ja imam samo PC Game Pass koji kosta 170 dinara i ne isplati mi se da se cimam odkazi pa posle kada mi se nesto svidi da uplacujem jer ne znam kako ce se ponasa visa kartica i hoce tada da prodje uplata.
Ma Kovač ne diraj ništa.
Izbacuju oni dovoljno contenta za 170 din mesečno, a da ne govorim koliko dobrih igara imaju "na lageru"...
Mislim da je jedini tu problem manjak volje kod ljudi da istražuju. Game Pass je prenatrpan genijalnim indie igrama koje, u većini slučajeva, ostave mnogo veći i dugotrajniji utisak od AAA naslova.
Preporuka je uvek dobrodošla.
 
Jedva čekam prezentaciju! Da vidimo taj UE5 u akciji više :love:
Avowed je moje najveće interesovanje. Mnogo sam naučio o tom svetu kroz gledanje PoE igara i čitanje lore-a. Sve je zanimljivo, ali to treba videti i doživeti na ovaj način. Igra će verovatno sledeće godine.
Starfield će možda pozitivno iznenaditi. Možda...
Šta vi najviše očekujete?
 
Znam, igrace se sigurno ali bih morao da ulozim jedno 200 sati u ovo a to sigurno necu imati niti imam zivaca za tako duge igre :)
 
Bar ce ovaj pre-recorded showcase biti u 4k 60fps i nadam se ujednacenim black levelima za razliku od Sonijeve uzasno jeftine montaze.

Takodje Greenberg tvrdi da nece biti CGI trailera vec samo in-engine i engine gameplay i cutscenes.
 
Nazad
Vrh Dno