Šta je novo?

Xbox Series X / S

Nisam ni ja a narucio sam u Septembru, pisao sam im mail da je malo neozbiljno i dobio sam sledeci odgovor:

"Kolicine koje danas stizu su raspodeljene prema datumu porudzbine."

Ja sam porucio 23.9.2020.
 
Isto narucio 23.9, mislim ako su vec imali gomilu prednarudzbina a nisu bili sigurni da li ce ljudi da odustaju mogli su da traze pare unapred nikakav problem, ovako ispadose oni najneozbiljniji.
 
ComputerLand je dobio 3 konzole S I 1 ( da dobro citate jednu ) series X , upravo sam zvao I dobio tu informaciju , tako da svi koji preorderovali u CL a nisu kontaktirani u ovoj turi nece ni dobiti . Takodje na moje pitanje ko je zvanicni uvoznik konzole za Srbiju nije znala da mi odgovori doticna posto sam naravno pitao kakva je to zajebancija sa preorderom a dobili su ukupno 4 konzole
 
Užas, jako neozbiljno s njihove strane.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Mene samo zanima ko je generalni uvoznik za Srbiju da njih zovem da pitam jer ovo normalno I realno ?
 
I posle kazu da kupujemo kod nas , recimo ne sivoj ekonomiji I ostalo . Nista vise bre ne kupujem kod nas , prava smo banana drzava , uzas .
 
Alavost, ništa više.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Nećete verovati, ali imam informacije da su ljudi iz naših radnji kontaktirali ljude koji prodaju konzole iz Mađarske da ih pitaju dal imaju da im prodaju. Eto koliko su ozbiljni naši distributeri.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nećete verovati, ali imam informacije da su ljudi iz naših radnji kontaktirali ljude koji prodaju konzole iz Mađarske da ih pitaju dal imaju da im prodaju. Eto koliko su ozbiljni naši distributeri.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
No comment . U soku sam
Elem ako je neko vec platio ili mu stize X verzije konzole a predomislio je se oko kupovine , neka me kontaktira da se dogovorimo .
 
Nećete verovati, ali imam informacije da su ljudi iz naših radnji kontaktirali ljude koji prodaju konzole iz Mađarske da ih pitaju dal imaju da im prodaju. Eto koliko su ozbiljni naši distributeri.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Iskreno me ne bi čudilo ni malo :)
 
Što se preordera u CL-u tiče ja još imam traume od PS4 preordera kod njih, da ne bi likova sa Xbox Republike ne bi ništa uradio tada.

A od CL-a sam imao i pisanu potvrdu
 
Ok su sa xbox republike m, dosta ih hvale kao lika sa KP, ali ta garancija od godinu dana malo me koci da uzmem kod njih.
 
Kakva bre x republika, uvek im je svaki proizvod bio skuplji nego kod ostalih sa KP-a
 
Što se preordera u CL-u tiče ja još imam traume od PS4 preordera kod njih, da ne bi likova sa Xbox Republike ne bi ništa uradio tada.

A od CL-a sam imao i pisanu potvrdu
Takođe da nije njih, ne bih uspeo da dođem do svog primerka Series X. Sjajni su. A cene su iste kao i kod ostalih sa KP.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nećete verovati, ali imam informacije da su ljudi iz naših radnji kontaktirali ljude koji prodaju konzole iz Mađarske da ih pitaju dal imaju da im prodaju. Eto koliko su ozbiljni naši distributeri.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Dal je to legalno, tacnije kako ce da uvezu konzole i prodaju sa fiskalnim zvanicno ako postoji generalni uvoznik od kog jelte treba da kupe iste.
 
Ja koliko sam razumeo jedna od tih radnji i jeste zvanični uvoznik konzola.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Kakva bre x republika, uvek im je svaki proizvod bio skuplji nego kod ostalih sa KP-a

Radije ću dati 10-20€ više i biti siguran, nego po svaku cenu juriti najjeftinije na KP. XBR ima aktivan forum, ekipa koja radi izlazi maksimalno u susret svima, ako treba da se reklamira nešto bez problema završavaš ... Vredi razlike u ceni. I u ovakvim situacijama ispadnu drastično profesionalniji od većine naših prodavaca. Jedina domaća radnja koja im po profesionalnosti parira je Game Centar.
 
:d ako je ovo tačna informacija za broj konzola, a ne sumnjam da jeste, CL su se pokazali kao diletanti kao što je @Pioneerko najavljivao u PS5 temi.

Kod koga sad onda poručiti Series X? :)
 
Iris Mega je zvanican distributer za Xbox ili ti vlasnici CL-a. Tako da oni su glavni za Xbox i jedini koji legalno uvoze Xbox, a Game centar je sigurno negde na granici sive zone, jer sam licno prisustvovao kada su kupili u Winwinu na racun firme one PS4 Fotrnite bundle-ove za 27k sto su isli prosle godine za crni petak da bi ih verujem oni dalje prodavali kada prodje akcija..
Neka me Pionirko ispravi ali sto se PS-a tice sada ga vise firmi uvozi, tj Roaming nema vise ekskluzivu, dok za Xbox samo Iris mega od koje svi nabavljaju Xbox konzole, opremu pa i video igre..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E sad, da li je do njih, ili do MS, ili nekog ko je zadužen za Evropu/Balkan, pa im mi nismo toliki prioriter, pa evo vam 4 konzole i 5, ili već koliko, kontrolera? :)
Još jedan paper launch ove godine? :)
 
Meni je games malopre poslao. Dali su mi i tracking number. Jedino što mi se ne sviđa što je D Express. Hteo sam da preuzmem u radnji ali rekoše mi da ne može jer se prilikom pre ordera izabrala dostava.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
E sad, da li je do njih, ili do MS, ili nekog ko je zadužen za Evropu/Balkan, pa im mi nismo toliki prioriter, pa evo vam 4 konzole i 5, ili već koliko, kontrolera? :)
Još jedan paper launch ove godine? :)
Microsoft uopšte ne podržava Srbiju kao zvaničnu zemlju gde se prodaje Xbox. Ne postoji nikakva podrška za nas, tako da ova nestašica nema veze sa njima. Nisu nam oni odvajali konzole, već količine zavise od toga koliko uvoznici izvuku konzola iz inostranstva.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Meni je jutros stigao mail da mi je konzola spremna i da mogu da je podignem. Naručio sam prvog dana pretprodaje kao i PS5 ali za PS ko zna kad ću dobiti [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo kupicu ja po bilo kojoj ceni - ako neko nudi... CL ispalio, trebalo je licno Mikicu da cimam nego ja kao ajde necu :)

u Gigatronu sam kupio i platio za PS5 prvog dana preordera - nadam se da i to nece biti ispala pa da dobijem u martu 2021.
 
Pošto je danas launch day za Xbox Series X|S , mnogo cool stvari se dešava/organizuje.

Postujem s telefona, pa ne mogu da formatiram kako treba, ali evo: "choose-your-adventure" u skladu s krilaticom novog Xboxa, Power your dreams.
https://dreamscape.xbox.com/en-us/game

Večeras u 20.00h počinje i zvanični stream početka nove generacije..



Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
E ovi iz CL su stvarno maksimalno neorganizovani. Imam preorder za kontroler, niko ništa da mi javi, dobijaš, ne dobijaš... Otvorim sajt iz nekog razloga, kad tamo kontroler, kao da ga ima, onu zelene oznaku ima. Pogled dole gde je spisak radnji, ima u ovoj koja mi najbliža, okrenem ih, javi se batica, dobar dan, dobar dan, imate nove xbox kontolere, imamo, crni i beli, ostavi mi beli eto me za pola sata. Došao, platio, uzeo. Sad da ga prikačim, valjda i radi :) a onda da im javim na mejl da me skinu sa preorder liste :)

edit: jedino što nema onaj play&charge kit :(

edit2: dobija se kod za 14 dana ultima game pass, taj detalj nisam znao.
 
Poslednja izmena:
U Gigatron Arenu je stigao jedan SX i dva komada SS, naravno uvoznik Iris mega ili ti CL, covek video na sajtu i fazon kroz sat vremena je prodat, dosao platio i cao.. Inace bas fina kutija, bilo je lepo drzati je par minuta i videti sta me ceka kroz mesec dva, jedva cekam da pazarim svoju, za sada ce i One X da posluzi [emoji2]
Ako je neko zainteresovan za SS imaju dva komada i normalno je mozes kupiti, usetas, platis, odes [emoji4]
 
Zna neko dal sutra rade kuriri? XD
 
Nazad
Vrh Dno