Šta je novo?

Xbox Series X / S

I sledeći put ručno kupite GPU, preko Microsoft metode za konverziju, izađe možda malo skuplje, ali makar nećete potencijalno ući u ovakav problem. Ili preko Turskog regiona, znam da je i to povoljan način.

Nije da nismo ovde pisali da je čudno što ti prodavci sa KP traže da sami aktiviraju na vašem nalogu Game Pass, koristili su workaround tako što su kupovali PC Game Pass i konvertovli ga u Ultimate. I sad je Microsoft sankcionisao sve takve pretplate.

@mkexx Ti si siguran, pošto si odradio oficijalnu metodu konverzije.
 
Poslednja izmena:
Ja sam kod Mise uzeo prosle godine u maju, istekao pre neki dan i nisam imao nikakvih problema.
Razmisljao bas danas da ga kontaktiram da obnovim ali sacekacu malo
 
Zato je Turska zakon. A i nije neka razlika u ceni.
Preko konverzije me izaslo 15 meseci oko 5000 din.
 
Najlakše, Tunnelbear i Brazil, cijene su slične.
Za Tursku neznam koji VPN radi ?
 
Stiže Far Cry 5 na GP. Iako ne volim FC igre nešto naročito, za ove sitne pare ću igrati haha
Stiže Far Cry 5 na GP. Iako ne volim FC igre nešto naročito, za ove sitne pare ću igrati haha
 
Sjajna igra, igramo od prvog dana kad je stigla na GP
 
Hteo sam juče da instaliram klincu Fifu 22 preko GPU jer sam pročitao da se pojavila 23.06.na Game Pass-u ali ja je ne vidim na listi kad odem na GP.
Imam uplaćen GPU 13 meseci od decembra prošle godine. Ona varijanta sa KP oglasa. Kad uđem u status pretplate, piše mi da je GPU aktivan do 23.01.2023. a za EA play mi piše da je otkazana pretplata 24.12.2021.
Kad uđem na GP listu igara, vidim gomilu EA igara ali nema Fife 22.
Da li se kod vas vidi Fifa 22 na listi?
Zar nije po defaultu svako ko ima pretplatu za Game Pass Ultimate ima i EA Play pretplatu?
 
20220624_132542.jpg
Ima
 
Ako npr instaliram Fifu 22 preko GP, dali je on zauvijek moja ili kad ona jednog dana ode sa GP, gubim je i ja ?
 
Kad je povuku, gubiš je i ti. Ali to se neće desiti skoro, većinom povlače starije Fife, kad ubace nove. Nedavno su ja mislim povukli Fifu 20. Svakako ćeš uvek imati bar jednu-dve novije verzije Fife u EA Play katalogu.
 
Hvala na brzom odgovoru, znači sve dok su igre na GP, dostupne su za igranje na konzoli, nakon odlaska sa GP, onda ih trebam kupiti.
Prodao sam PS5, te mi danas dolazi naručeni XbX, pa se uhodavam u sistem :)
GP Ultimate je spreman do 8.2025 :)
 
Tako je, imaš i popust često, pre nego što povuku igru. Ako baš poželiš da je imaš u kolekciji.
 
Za kupovinu najbolje Argentina ili Turska.
 
Vjerovatno ću preko ARG je jer lakše zbog VPN, a vidio sam da neke igre ima jeftinije TR a neke ARG...dođe na slično.
 
Ne mogu da igram multi-player igrice, a sve je ok s netom i konekcijom. 💀
 
Update: Apex Legends i Fall Guys imaju neki problem na konzoli trenutno. Baš dve igre koje najviše igram. DayZ radi normalno.
 
Ja taj Fall Guys još ni jednom nisam odigrao kršteno i završio partiju. Ili ne izbaci pre početka sesije, ili me izbaci između prvog i drugog dela sesije. Apsolutno svaki put ista priča. Probao sam 10-ak puta u prethodnih nekoliko dana.
 
Da, ima brdo nekih problema.
 
Ja nisam imao nijedan problem sa Fall Guys a vidim da ljudi imaju probleme.
Instalirao je par dana nakon sto je postala f2p. Stavio odmah Europe servere i to je to.
Zapravo lazem, imam problem konstantno kad udjem u igricu a da ceo dan nisam upalio konzolu (igra ostala u Quick Resume). Restartam igru i nema problema.
 
Meni se dešavalo da me izbaci iz igre i to nekad baš kad vodim i na pragu sam pobede lol užasno frustrirajuće
 
Kuopio sam detetu xbox series s i napravio mu us nalog. Svoj nalog od ranije (koji nema veze sa xbox-om) prebacio na US. Dodao njegov kao family.
Kupio sam digitalni kod Xbox Live Gold US i kad hocu da uradim redeem kaze nije dobar region na oba naloga. Sta bi moglo biti problem?
 
Kuopio sam detetu xbox series s i napravio mu us nalog. Svoj nalog od ranije (koji nema veze sa xbox-om) prebacio na US. Dodao njegov kao family.
Kupio sam digitalni kod Xbox Live Gold US i kad hocu da uradim redeem kaze nije dobar region na oba naloga. Sta bi moglo biti problem?
Aktiviraj neki free VPN i konektuj se na bilo koji US server prilikom samog procesa redeem-inga i ne bi trebalo da bude problema. Kad završi tih 15ak sekundi slobodno ga isključi.
 
Uh, hvala. Uspelo aktiviranje, pa i aktiviranje 12 meseci game pass ultimate za 1$.

Napravio sam sinu njegov nalog i dodao ga u family. Vrlo zgodna stvar, nisam ni znao do sad da postoji. Ograničenje sadržaja u zavisnosti od starosti deteta. Može da se vidi koliko je dugo igrana konzola. Nije loše što vidi sve igre i može da traži dozvolu da instalira i one za koje je mlad, stiže zahtev na mail glavnog naloga.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno