Šta je novo?

Xbox Series X / S

Lost Odyssey 35 dinara, na argentinskom, na turskom ga nema.

Ogromna, ogromna preporuka, ima i fps boost.
 
Od danas je Game Pass dostupan za PC na Balkanu i to po ceni od 10€. U pitanju je ultimate verzija koliko vidim, a važi i ona promocija za 1€ prvih par meseci.
 
Od danas je Game Pass dostupan za PC na Balkanu i to po ceni od 10€. U pitanju je ultimate verzija koliko vidim, a važi i ona promocija za 1€ prvih par meseci.
 
Nisam pratio na času, ukinuli na Arg promociju za 1 ARS ili koliko je već bilo?
Sad samo opcija 899ARS
Kako je u turskoj?
 
Tako je, ukinuta je ta promocija na svim regionima.

---


Bojim se da će Starfield biti s*itshow, ako Redfall nisu bili u stanju da optimizuju za 60fps.
 
Polako, bice za Redfall 60 fps mod a Starfield se razvija daleko duze i svi iscekuju igru sa nestpljenjem i sve oci su uprte u nju i verujem da ce sve da bude ok.

A verujem da si vest procitao na hcl-u a igor i zoran vole malo da preteruju pogotovo zoran i ne znam samo odakle njima takva informacija osim nagadjanja i malo vise clikbait-a sto rade.
 
Poslednja izmena:
Polako, bice za Redfall 60 fps mod a Starfield se razvija daleko duze i svi iscekuju igru sa nestpljenjem i sve oci su uprte u nju i verujem da ce sve da bude ok.

A verujem da si vest procitao na hcl-u a igor i zoran vole malo da preteruju pogotovo zoran i ne znam samo odakle njima takva informacija osim nagadjanja i malo vise clikbait-a sto rade.

 
Za Redfall znam, video sam objavu nego kada sam izmenuo post nisam napisao da se odnosi na Starfield. Tu vataju na clickbait posto dosta ljudi iscekuje istu.
 
Bojim se da će Starfield biti s*itshow, ako Redfall nisu bili u stanju da optimizuju za 60fps.
Da next gen igre ne optimizuju za 60 fpsa (a počeo sam da budem prilično optimističan čak i za S) mislim da bi im većina igrača na glavu skakala.
Šta je Starfield? Teksturirano nabudženi Fallout 4. Ništa više. Na S očekujem 1080p 60 fpsa u Starfieldu, pogotovo ako bude onih Bethesdinih loadinga u svaki kompleksniji objekat.
 
Nadam se da ćemo naći neki model da Ubijevu verziju GP-a nabavimo povoljno. Mi se uvek snađemo :p
Elem, očekivao sam ovakav potez, ne možda identičan ali blizu, čak mi je u glavi bilo da će ih MS u jednom momentu kupiti. Ovo još nije to ali sve ide ka tom smeru. Ako se to desi na Sony-u osim par ekskluziva stvarno neće imati šta da se igra :rolleyes:
 
Kako da ne, evo ubih se igrajuci Ubisoft igre na Soniju, samo njih igram :)
 
Ova Ubi pretplata jedino vredi kad izađe neka nova igra,recimo novi AC. Platiš 18$, odigraš i otkažeš pretplatu. Stare igre su im svakako svake druge nedelje na sniženju, plus su neke u GP.
 
Kako da ne, evo ubih se igrajuci Ubisoft igre na Soniju, samo njih igram :)
Ne radi se ovde o meni ili tebi, da se razumemo. Ni ja nisam neki fan njihovih igara, premda ih je što reče kolega dosta na Game Pass-u.
Tržišno posmatrano, Ubi kakav god da je jedan je od najozbiljnijih igrača. Svaki Asasin je odličan (poslednji koji sam prešao je dvojka) i Far Cry isto (prešao samo prva tri). Nema veze što se ja bunim da su štanceri, prodaja je fenomenalna i zamisli da se stavi ključ za PS konzole? Naravno, šansa je još uvek mala za to, ali ne bi me čudilo da se totalno okrenu Microsoft-u. Ovo sada što rade ide u prilog tome.
Sony nije u poziciji kao ranije i ako se ovako nastavi moraće da ponude nešto baš dobro. Ekskluzive su im apsolutno fenomenalne ali sad po ceni od 80€ za 15-20h nisu više dovoljne, neophodan je snažan zaokret ka prosečnom korisniku, tj potrošaču jer on (kao i za sve drugo) hoće da plati malo a dobije puno.
Na sreću ili žalost, igre sve više postaju open world, kome krivo - kome pravo, a cilj je igrača zadržati uz istu što je moguće duže. Ipak, "kvalitet - kvantitet" igara ima jako malo.
Da navedeno nije tačno ne bi digli onoliku galamu oko akvizicije Blizzarda i CoD-a. Gotovo je izvesno da će ona proći što MS-u otvara vrata za dodatno monopolističko delovanje, a koliko će ono biti dobro ili loše, videćemo...
 
Svaki monopol je los, bilo da dolazi od MS ili od Sony-ja.
Kvalitet se moze odrzati samo ako oba sveta (MS i PS) imaju svoje adute. Bez dobrog balansa, doci ce do naglog pada u kvalitetu igara (a desava se svakako) jer zasto bi se inace trudili ako nemaju nikakvu konkurenciju?
 
Nema šanse da bi Microsoftu prošla još neka velika akvizicija, ako im prođe Blizzard Activision. Bar ne u skorije vreme. I ovo sa Blizzardom je naišlo na veliki otpor...

Eventualno neke manje nezavisne studije mogu da kupe. Mada i ne znam kojeg će im. I ova masa koju sad poseduju, još ništa specijalno nam nije pokazala.
 
Moram da se pohvalim, poručio sam pre neki dan Xbox Series X i sa nestrpljenjem isčekujem da ga dostave nakon praznika 😊
Jel još uvek Srbija nije podžana na GamePass-u na konzolama? Furam ja vec 2 meseca na PC-u GP na našem regionu od kako je izašao i extra je stvar.
Edit: znam da neki vole da kupuju jeftinije na drugim regionima ali me mrzi da se cimam i namestam te stvari.
 
Moram da se pohvalim, poručio sam pre neki dan Xbox Series X i sa nestrpljenjem isčekujem da ga dostave nakon praznika 😊
Jel još uvek Srbija nije podžana na GamePass-u na konzolama? Furam ja vec 2 meseca na PC-u GP na našem regionu od kako je izašao i extra je stvar.
Edit: znam da neki vole da kupuju jeftinije na drugim regionima ali me mrzi da se cimam i namestam te stvari.
Dobro došao u klub :giggle:
Srbija kao i ostale države Balkana još uvek nemaju podršku za Game Pass na konzolama, verovatno iz razloga što bi morao da se ubacuje i store, pa da se vidi šta i kako sa cenama, pa ovo, pa ono... Mi smo im za sada Bogu hvala nebitni.
Ovaj stav što ti je u editu ni slučajno ne zastupaj (i ja sam razmišljao kao ti) nego kao gospodin podesiš region na Tursku i uzmeš GP za nešto malo preko 2€ mesečno. Supskripcija se sama aktivira tako da je dovoljno da imaš novca na kartici i da to dakle postaviš samo jednom.
Otvoriš nalog i na Argentinu pa kada želiš kupiti nešto samo prebaciš region konzole na tu zemlju i obaviš direktnu kupovinu.
Veruj mi da nije cimanje (ponavljam da sam razmišljao kao ti) Sve je zapravo izuzetno prosto i jednostavno.
Jedini problem može biti da kartica iz nekog razloga ne prođe ali šanse za to su 1/99, tako da bi sve trebalo biti okej.
 
Moram da se pohvalim, poručio sam pre neki dan Xbox Series X i sa nestrpljenjem isčekujem da ga dostave nakon praznika 😊
Jel još uvek Srbija nije podžana na GamePass-u na konzolama? Furam ja vec 2 meseca na PC-u GP na našem regionu od kako je izašao i extra je stvar.
Edit: znam da neki vole da kupuju jeftinije na drugim regionima ali me mrzi da se cimam i namestam te stvari.
Nema tu cimanja. Podesiš region konze na TR, ubaciš karticu, uzmeš GPU i ne razmišljaš. Sve bi to isto uradio da ima SRB store.
 
Hvala na odgovorima, sigurno ću tako i uraditi, mada sam mislio da ujedno spojim profil kako na PC-u tako i na konzoli zbog achievementa i progresa, mada kontam da od toga nema ništa.

Jedan fun fact: Imam gomilu igara, što na Steam-u, što na PS4, što sad na PC GamePass-u gde uredno plaćam predplatu da bih igrao razne igre i šta igram? Pa Skyrim... opet... Imam ga na svim platformama, plašim se da ne bude isto i na Xboxu 🤷
 
Hvala na odgovorima, sigurno ću tako i uraditi, mada sam mislio da ujedno spojim profil kako na PC-u tako i na konzoli zbog achievementa i progresa, mada kontam da od toga nema ništa.
Možeš regularno da ih spojiš, nevezano za region. Meni je PC na USA regionu, a konzola na mešano ARG/USA. Bitno je samo da si ulogovan sa istim nalogom na PC i na konzolu.
 
Nazad
Vrh Dno