Šta je novo?

Xbox One

Nije sminka.
Xbox se isplati uzeti ako te zanimaju Halo, Forza, Killer Instinct ili Sunset Overdrive(ili ako hoces da odigras Tomb Raider cim izadje).
Ako nisi fan tih serijala i nemas jak pc, bolje uzmi ps4 (oko 350e je).
 
Poslednja izmena:
Znaci bas se vidi razlika ?? Ja mislio da je slicno kao na 360-ci, ali zar je toliko mutno, ili sta vec ?? Mislim ne znam sta da mislim, haha :D
 
Ma nije, izgleda dosta bolje nego na 360 ;).
 
U to ne sumnjam, mislim znam da je PS4 mocniji u to nema sumnje, samo vise gotivim Xbox, od gamepad-a, do Live-a, I ostalih servisa, nego PS4, nisam fan boy ili nesto slicno, samo mi je mnogo zanimljivije u tom okruzenju... Kad sam uzeo 360 sa drugom, dok nismo uradili RGH sto je meni najveca glupost (mozes igrati igrice, ali onda mi konzola ne moze sluziti nizasta osim za igrice, eventualno po neku pesmu), bilo mi je gotiva da koristim, od App store-a, IE-a, I jos raznih drugih stvari :p Tako da ako odlucim da uzmem konzolu, uzecu ipak Xbox One... Hvala na savetima :)
 
Evo da se uclanim u klub kupio sam X1 jeste zanimljivo, ali realno očekivao sam vise. Ima zanimljivih stvari poput kinect-a i gamepada koji je fenomenalan. Ali cena igrica me ubi u pojam ne zato što je skupo nego što i suštini šta je tu da kažemo besplatno ili povoljno Killer Instict kao besplatan na Live a imaš samo jednog borca a ostali se plaćaju. Čak i Forza a koju sam dobio uz konzolu ima dodatne automobile koji se ponovo plaćaju pa sta sad treba da platim igricu 100 dolara da bih imao to na raspolaganju.
Prilikom odabira svidela mi se opcije multimedie koje nudi X1 u odnosu na PS4 ali to neradi kod nas ili ja neznam da podesim mislim na skeniranje kanala sa tv preko sbb recivera.
Neznam da li to sada ovako radi zato što mi je Gold Live trial verzija od 14 dana koju sam dobio uz konzolu?
 
Poslednja izmena:
Probaj da stavis US nalog na Xbox live, a ako vec jesi I ne radi, onda sta da se radi, mi nismo podrzani :p Ja kad sam ubacivao US nalog na 360, vecina stvari je proradila, ali neke nisu mogle uopste, npr iheart radio app ili tako neke, ali vecina je htela da radi... Ae odradi neki mini review o konzoli, ako te ne mrzi naravno, mislim nije isto kada gledam na YT, jer ipak su oni u americi I imaju sve omoguceno sto se servisa tice, ipak smo mi Srbija, a meni bi pomoglo u odluci o kupovini :)
 
Evo da se uclanim u klub kupio sam X1 jeste zanimljivo, ali realno očekivao sam vise. Ima zanimljivih stvari poput kinect-a i gamepada koji je fenomenalan. Ali cena igrica me ubi u pojam ne zato što je skupo nego što i suštini šta je tu da kažemo besplatno ili povoljno Killer Instict kao besplatan na Live a imaš samo jednog borca a ostali se plaćaju. Čak i Forza a koju sam dobio uz konzolu ima dodatne automobile koji se ponovo plaćaju pa sta sad treba da platim igricu 100 dolara da bih imao to na raspolaganju.
Prilikom odabira svidela mi se opcije multimedie koje nudi X1 u odnosu na PS4 ali to neradi kod nas ili ja neznam da podesim mislim na skeniranje kanala sa tv preko sbb recivera.
Neznam da li to sada ovako radi zato što mi je Gold Live trial verzija od 14 dana koju sam dobio uz konzolu?

Stavi region konzole i naloga na US obavezno. Radice ti skoro sve app osim netflix-a i jos mozda par komada...
http://www.ea.com/eaaccess/ Pogledaj ovo takodje, jeftine su igre, tj. za 5$ mesecno ili 30$ godisnje dobijes sve to.
Cena igara jeste ogromna, ali takva je na svakoj konzoli. Imas uvek popuste ako imas gold nalog, bio je skoro titanfall za 12$ sa sve season pass, bf4 sa premium 20$, sad je far cry 40$. Uvek ima nesto na snizenju.
Takodje imas par strana pozadi sam pisao kako da ustedis pola para za svaku igru(ako imas drugara sa xo).
 
Ali cena igrica me ubi u pojam ne zato što je skupo nego što i suštini šta je tu da kažemo besplatno ili povoljno Killer Instict kao besplatan na Live a imaš samo jednog borca a ostali se plaćaju.

Ako znas nekoga ko ima konzolu, mozes da share-ujes igre, tako da te izadju duplo jeftinije.
Osim toga, posto je konzola totalno region free, mozes igru da kupujes tamo gde je najjeftinija (USA Live ranije, sada verovatno Indija).
 
Poslednja izmena:
Ako znas nekoga ko ima konzolu, mozes da share-ujes igre, tako da te izadju duplo jeftinije.
Osim toga, posto je konzola totalno region free, mozes igru da kupujes tamo gde je najjeftinija (USA Live ranije, sada verovatno Indija).

Ja sam i dalje na USA. Odlicne su im cene. Tj. kakve su evropske, americke su odlicne.
 
Samo jos da dodjem malo do vremena da cackam
Ako moze par pitanja za iskusnije znaci sve one full igre koje su besplatne na Live Gold mi neprolaze instalaciju uspem da ih skinem ali kada dodje na 100% izbaci installation stoped na primer za igricu Worms Battlegrounds i It Draws a Red Box.
Probao sam danas Destiny trail i to sve lepo radi (sem mene nemam poima da se snalazim sa djojstikom bice ovo dug period privikavanja) isto Battlefield Hardline samo ovo jos gore jer je samo multi kako udjem u igricu odmah me ubiju.
E sada ja imam aktivan Live Gold tih 14 dana sto sam dobio uz konzolu na konzoli imam ubaceno 4 acc 3 su mi moji stari koje sam koristio na win8 a sinoc sam napravio jedan nov kao US nalog, da li tih 14 dana Trial radi isto kao i kada uplatim npr pretplatu ili ovaj free ima ipak nekih ogranicenja?
Nasa sam i ovo http://support.xbox.com/en-US/my-account/xbox-live-membership/trial-gold-membership da li je neko probavao pise da mogu za tri naloga da napravim free 30 dana za Live Gold da li vredi cimanja ili da se ne smaram i kupim lepo godisnju pretplatu?
Fighter Within da li je vredna kupovine najvise zbog Kinect-a da se malo zezam sa klincem, Killer Instinct mi je uzasan sa svim tim kontrolama su ga zakomplikovali maximalno ili sam se navikao na Mortal Kombat na PC-u.
Samo jos jedno pitanje konzolu sam kupio polovnu sa instaliranom forza motosport koji je isla uz nju ali u digitalnom obliku e sada me interesuje posto sam hteo konzolu da vratim na fabricka podesavanja predpostavljam da cu izgubiti tu igricu a da li i kako cu moci ponovo da je instaliram imam samo kutiju sa QR codom i serijski broj, i ako obrisem prvog korisnika konzole da li cu izgubiti tu igricu.
 
Poslednja izmena:
Ako je igrica digital download, pretpostavljam da je vezana za account od prethodnog vlasnika konzole, tako da ne ostaje ti, barem je tako bilo na 360-ci, na jednom account sam imao neke arcade igrice koje sam dobio besplatno, a kad sam posle nekog vremena stavio drugi account, nisam vise mogao da ih skinem, tj jedino da ih platim... Mada mozda postoji nacin ko zna...
 
Može li neki link ili objašnjenje kako napraviti taj us nalog pošto on mene i dalje nevidi kao da sam iz us i konzola u podešavanjima stoji na US
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1423168204751.jpg
    uploadfromtaptalk1423168204751.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 167
Evo napokon sam našao vremena i uspeo, e sad aktivirao sam mesec dana live gold sve radi sem netflix-a.
Da li mogu sada da ubacim moj acc preko kojeg sam igrao da li je zapamtio save ili da krenem sa ovog novog sve ispočetka.
 
Ne mozes da prenosis save sa profila na profil.
Moras igru ispocetka na svom nalogu.
Svi save game-ovi sa 1og profila se cuvaju na cloud-u, ako obrises igru neku i kad je instaliras opet imaces save da igras gde si stao.
Netflix otprilike je i jedina(a i najbitnija) app koja ne radi u srbiji, nazalost...
 
Ne mozes da prenosis save sa profila na profil.
Moras igru ispocetka na svom nalogu.
Svi save game-ovi sa 1og profila se cuvaju na cloud-u, ako obrises igru neku i kad je instaliras opet imaces save da igras gde si stao.
Netflix otprilike je i jedina(a i najbitnija) app koja ne radi u srbiji, nazalost...

Jel nema neki proxy fix ili setting koji se podesi na ruteru za Netflix? Mislim da je bilo nešto na Playstation 4 temi. Malo komplikovano, ali može se kobajagi odraditi, ako je istina.
 
Nemam pojma, ne gledam PS4 temu tako da ne znam stvarno sta su ljudi pisali.
A to nisam probao, niti cu da se bakcem sa tim. Cekam legalizaciju ako je ikada bude...
 
Nemam pojma, ne gledam PS4 temu tako da ne znam stvarno sta su ljudi pisali.
A to nisam probao, niti cu da se bakcem sa tim. Cekam legalizaciju ako je ikada bude...

Heh, pa i ovde ti je sve legalno. Plaćaš Netflix karticom, jedino zavaraš preko rutera da misli da si amer. Mada nedavno su baš ti iz Netflixa imali neku akciju protiv takvih radnji, pa su blokirali skoro sve sajtove i aplikacije koje to rade. Kao gadljivi su na novac koliko sam ukapirao :D. Kod nas ti ne vredi čekati, već jedino da se nadaš da će onaj Pickbox napraviti Xbox App. To je naš siromašni Netflix.
 
A sta ces kad smo stoka zaostala. Jos je 3 meseca besplatan netflix na xbone, al ne vredi... Bice gore :)
 
Ono što tražiš je smartydns. Plaća se inače.
 
Kupio sam live gold 12 meseci i ubacio 50$ preko gift coda, ali sada kad hoću da kupim pretplatu na ea access on mi ne nudi opciju da trošim tih 50 dolara. Da li je ovo nekako moguće i ako nije na koji način mogu da kupim ea access.
 
EA Access možeš jedino karticom da kupiš, ne može kreditom na accountu.
 
Ali kojom, da li mozda telenorova kartica prolazi, moju Visu neće da prihvati.
 
Meni je prošla Mastercard iz erste banke, ne znam koje druge prolaze.
 
Uspeo sam sada samo imam 50dolara na računu kojih nemam pojma na čega da potrošim
 
Razmisljam da uzmem neki nba e sada za nba live mi fali par dolara a vidim da je 2k15 sada na gold akciji za 40. Da li je neko probao obe koja je bolja interesuje me samo igranje nikakvi menageri i sl. Imam instaliran Nba live 2015 trial i on me je odusevio ali nemam mogucnost da bar probam ovaj 2k15 pa me interesuju vasi utisci.
Ovaj UFC je isto zarazna igra.
Sve ukupan utisak mi se veoma dopada ipak vredi imati konzolu pa makar zbog tih par igrica koje se nikad ne pojave na PC.
 
UFC imas u EA Access za dz.
NBA2k15 ti je isti otprilike ko i 14 i 13, slicno kao fifa... Uvek je to to, nema preterane razlike.
Ako imas PC probaj pirata 2k15 pa vidi sta ces.
 
Nazad
Vrh Dno