Šta je novo?

Xbox One

Koja igra? Na koji server si se povezao, na koji region ti je povezan nalog?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Probao
Koja igra? Na koji server si se povezao, na koji region ti je povezan nalog?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Probao Fallout 3 i New Vegas. Na us server. Account je us. Paypall mi je na us adresi.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne znam, meni je radilo, doduše dugo nisam uzimao x360 igre.
Eventualno probaj sa TunnelBear ekstenzijom.
Jedna čudna stvar je što ti ne izbacuje nikakvu grešku, jel plaćaš PayPal-om?
Ja sam plaćao direktno MasterCard-om. Moguće da je tu problem.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ne znam, meni je radilo, doduše dugo nisam uzimao x360 igre.
Eventualno probaj sa TunnelBear ekstenzijom.
Jedna čudna stvar je što ti ne izbacuje nikakvu grešku, jel plaćaš PayPal-om?
Ja sam plaćao direktno MasterCard-om. Moguće da je tu problem.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Nisam dobio mogucnost odabira placanja. Imam zamo paypal u payment methods. Sad cu to da probam

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
To je čudno, ja sam mogao da biram, probaj da dodaš metod plaćanja u Microsoft Account-u. Možda ti zato ne nudi.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
To je čudno, ja sam mogao da biram, probaj da dodaš metod plaćanja u Microsoft Account-u. Možda ti zato ne nudi.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Paypall je dodat kao metod. Videcu karticu samo da dodam.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Dodaj karticu, ako ni tada uz pomoć VPN-a ne radi, onda ne znam stvarno gde je problem.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ni meni nije prolazilo ni na koji način. Postavljao sam i subreddit i koliko se sećam par ljudi mi je reklo da moraš da imaš na nalogu neko U.S. sredstvo plaćanja, da li PayPal registrovan na U.S. Ili U.S. platnu karticu. Kako nemam ni jedno ni drugo, odustao sam od x360 naslova...mada je bilo lepih naslova uz GWG.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam meni je prolazilo, kartica Telenor banke, adresa sa Aljaske.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Meni je zadnjih par puta ovo sa x360 igrama prolazilo samo na telefonu, sa tunner bear-om. Na kompu nije htelo uopšte. Kao da Chrome uopšte ne registruje da je tunnel uključen, ovako na fonu to uradiš na nivou sistema a ne browsera i onda prođe. Bar ja mislim da je to u pitanju, jer bi mi Chrome redovno sam učitavao UK MS Store umesto Američkog, iako je tunnel IP bio namešten na US.
 
Meni je zadnjih par puta ovo sa x360 igrama prolazilo samo na telefonu, sa tunner bear-om. Na kompu nije htelo uopšte. Kao da Chrome uopšte ne registruje da je tunnel uključen, ovako na fonu to uradiš na nivou sistema a ne browsera i onda prođe. Bar ja mislim da je to u pitanju, jer bi mi Chrome redovno sam učitavao UK MS Store umesto Američkog, iako je tunnel IP bio namešten na US.
Sad cu da probam preko mobilnog. E, ako i to zeza dizem ruke, za sada.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni je sve radilo ok, imam i PayPal i MasterCard u xbox-u, dok nisam aktivirao isti microsoft nalog na windows 10.
Posle sam imao te probleme i ništa nije pomoglo osim uklanjanja naloga na svim windows računarima. Sada sve opet šljaka kako treba, isto sam Aljasku izabrao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uspeh preko telefona i tunelskog mede. Nalog mi je na oregon drzavi. Isto nema poreza. To sam koristio i za ps4 i switch.
Skinuo sam paypal nalog. Samo mastercard

Fallout 3 i New Vegas done and done.

Hvala svima.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Uvek na storu ima popusta oko nekih njihovih praznika. Ja sam pre par meseci negde u martu aprilu čini mi se uzeo 12m za 36.99 USD.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Znači, imam uk nalog, hteo bih da aktiviram game pass, pa imam neke nedoumice...
Koliko sam shvatio, može se dobiti 14 dana free, ali se mora vezati kartica ili paypal ?
Takodje, trenutno može i kartica i PP, ali se predlaže PP ?
Da li može biti problem što je kartica i PP na moje ime, a ime i mail naloga je na ime klinca?
 
Znači, imam uk nalog, hteo bih da aktiviram game pass, pa imam neke nedoumice...
Koliko sam shvatio, može se dobiti 14 dana free, ali se mora vezati kartica ili paypal ?
Takodje, trenutno može i kartica i PP, ali se predlaže PP ?
Da li može biti problem što je kartica i PP na moje ime, a ime i mail naloga je na ime klinca?
Njih interesuje samo PP nalog. Na koga je kartica na tom nalogu njih to ne intetesuje. To može da interesuje samo PP. Ako ti PP ne pravi problem oko toga neće ni MS. Njih interesuje samo naplata. Uvek koristi PP za kupovinu.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
krenuo sam u proceduru za Xbox pass 14 dana besplatno...neće da mi prođe PP nalog!? tačno ukucam user i pass, ali neće, prijavljuje neku grešku!?

ako bih hteo preko kartice, onda moram neku adresu iz UK, s obzirom da imam UK nalog?

hteo sam pre svega preko PP, da se ne zezam sa adresama, ali neće...

registraciju PP-a sam probao preko XO, da li da probam preko kompa?
 
Poslednja izmena:
Zbog čega, veće provizije? Manja sigurno nije.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Kakva provizija? Adresu samo podesiš na xbox nalogu. Ja sam stavio neku u Delaveru koji je tax free. Mc erste banke i mc telenor banke regularno prolaze. Ne znam kako je na UK nalozima.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Snašao sam se...:)
Prošla je kartica, ja sam stavio UK adresu pri prvom setovanju, tako da kada sam malopre povezivao karticu nudio mi je tu adresu. Sve je prošlo OK. U pitanju je Intezina Visa internet kartica.
PP nije nikako hteo...
 
Poslednja izmena:
Volani za XO?
Iskustva?
Vidim da ima Thrustmaster Ferrari 458 Spider, a sem njega?
 
Pozdrav narode.

Znam da je xbox live gold isto sto i psn plus kod ps4,a sta je EA Access?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pozdrav narode.

Znam da je xbox live gold isto sto i psn plus kod ps4,a sta je EA Access?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
To je EA pretplata. Imas jednu bazu igara, ea izdanja. Oko 30$ godisnje. Imas pristup celoj bazi dok imas pretplatu.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
+ popusti za EA naslove i early access za iste.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Hvala puno na odgovorima.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Oni polako idu ka tome da Xbox postane “komp” samo za igranje, kapiram nećeš moći da instaliras office i ostale programe, ali ono igrice i multimedia samo pici


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno