Šta je novo?

World of Warcraft thread

lele.... jes' ti jedan od onih koje je tek od skora kupio igru pa je odusevljen :D
 
Shadowmoon Neosm Human(Paladin)
 
Dunemaul tauren hunter "Slanina" lvl 18
Igram iz igraonice i max se suzdrzavam jer je skupo, ali pripremam teren (graficka) za igranje kuci :)
 
Geek_master je napisao(la):
Dunemaul tauren hunter "Slanina" lvl 18
Igram iz igraonice i max se suzdrzavam jer je skupo, ali pripremam teren (graficka) za igranje kuci :)

Graficka je tu najmanja stavka, prioriteti su ADSL (ili sl) i RAM...
 
Pa ni Adsl nije tako bitan koliko je ram, znam dosta ljudi koji igraju preko modema, jes da ima lagova ali igraju i uzivaju :)
 
=)

Elf Druid lvl30 Hellscream
Tauren Druid lvl15 Haumarush *od skoro main char, sad ga budzim zbog guilde :)

Poz
 
ica je napisao(la):
WoW preko modema?!? To je bas zanimljiv hobi. :)

ex sad ..... pa ima gomila ljudi iz manjih mesta kojima je ADSL i nesto brze josh uvek SF .... moj ortak igra preko modema i dobro ide .... laguje ali moze da se igra ....
 
Zveki je napisao(la):
Graficka je tu najmanja stavka, prioriteti su ADSL (ili sl) i RAM...

Vec imam uber net, a zar 512 rama nije dovoljno? Graficka je krsh mora da se menja
 
wow ide solidno i na gf4 mx440 64MB..... i 512 rama narafski ;)
 
JA teo da kupim ali necu da mi ode zivot na to :)
 
Prvih deset dana je droga i nema skidanja, a posle toga i moze da se zivi :)
 
_Weasel_ je napisao(la):
JA teo da kupim ali necu da mi ode zivot na to :)

Ma 'de bre, smorices se posle 5 dana ;)
Ajde ljudi vise, 'ebo vas Haumarush, non-stop se ceka 45-60 minuta, ajde da se ide negde gde nema pauze...

P.S. ako naletite na Tauren Shamana Zadriglipenka :d (Haumarush), Undead Mage-a Bazdiljka :d (Dunemaul) ili Human Paladina Filipenka :d (Zeneder, mada sa ovim i ne igram vise) znajte da je to tamo negde iza nekog monitora zadovoljni filipenko dok sabija :smoke: :D
 
Poslednja izmena:
Igrao WoW od 13.2. imao 15+ cha probao sve rase i sve classe osim priesta, poslednji lik Moonwalker lvl 48 NE druid na Dragonmaw.
Savetovao bi svima koji pocinju da igraju ili prave novog lika da pocnu sa alliance na Dragonmaw serv-ima 4+ srpska guilda a puno likova je lvl 60 ili blizu pa ce jos malo biti i srpski MC.
Za horde cha savetujem Sylwanas zbog WSG- najveceg srpskog guilda(ima ga i na Dragonmaw) Mozda opet pocnem da igram ali nisam siguran-strasno uzima vreme.
 
Poslednja izmena:
hehe , igra je BRUKA ! Igram nekih mesec , mesec ipo dana . Burnin Legion , guild workin as intended , ima puno nasih ljudi. Nisam verovao da u Srbiji ima toliko ljudi koji su spremni da daju vise od 200 dinara po disku :p (ko razume :)))

Elem , Shaman na Legionu , i jos Mag na lightins bladu , i Warlock na Burnin bladu .... Naravno svi realmovi su PvP ....
 
Kakva je tacna razlika izmedju pvp i normal? Koliko ja znam, na normalu imas pvp mod koji ako iskljucis niko od protivnika ne moze prvi da te napadne. To je extra glupo.
 
Pa naravno da nije glupo, tako je i predvidjeno. Zato lepo ne igras tamo i gotovo.
pve je prvenstveno okrenut kvestovanju i zato je tako i napravljen. Pa ko voli - nek izvoli.
Ostali moraju da se suoce sa Bazdiljkom oci u oci, a Bazdiljko rula :smoke: :d
 
Ej ljudi ja imam mnogo veliki problem, svaki put kada apdejtujem igru sa 1.4.2 na 1.5.0 i probam da je startujem prijavi mi da mi je login interfejs pokvaren i da reinstaliram igru. Imam engb verziju i probao sam da skinem petch sa vise razlicitih sajteva ali uvek isto.
 
Izasao je 1.7.1 a ti stavljas 1.5.0, skini novi patch sa neta pa onda probaj, ako to ne pomogne onda uzmi ovaj repair utility koji proverava sve fajlove u wow-u i zatim downloaduje one koji fale ili su pokvareni. Posto ne radi attach evo ti link
Repair
 
Poslednja izmena:
Covek verovatno igra na krekovanim serverima pa mu treba 1.5.0
 
filipenko je napisao(la):
Ma 'de bre, smorices se posle 5 dana ;)
:D
PA mozda mada neverujem
Znam mnoge koji su se time zarazili
 
'oce neko da kupi wow? :)
 
Ma probao sam i sa repair ui-em ali on prijavljuje da je sve ok.
 
A jel zna neko odakle se moze skinuti neka stand alone verzija zadnjih patcheva, znaci sa 1.0 na recimo 1.7 ili poslednju. Znam da ce biti oko 200MB, ali imam dosta brz net tako da nije problem.
 
Pa ako imas brz net, samo instaliraj wow i on ce sam da skine potrebne patcheve, a ako ti trebaju da das nekome svi se nalaze u wow folderu
 
Pa fora je u tome, sto nemam super brz net kuci, vec kod komsije na poslu, koji mi moze skinuti sve i svasta, samo da je http, za jako kratko vreme (primera radi 4x700MB je skinuo za oko 4h), pa onda hocu to da iskoristim. Znaci onaj wow-patch.mpq je u stvario ceo patch fajl i njega mogu da iskopiram i pokrenem BNUpdate.exe i imacu odma update sa osnovne verzije 1.0 na trenuntu?
 
Da neotvaram novi thread samo par pitanja vezana za wow na koja bi mi mnogo znacio odgovor:

1. Naime kada se uzme novi wow da li se uz njega dobija pretplata na pola meseca ili na mesec?

2. Isto tako da li da bi uopste poceo da ga igram moram uneti podatke sa licne karte ili ne (ovo pitam posto sam video da imaju da se kupe neki vauceri; dopune od po dva meseca, pa me intresuje koja je procedura ukoliko se preko njih dopunjava. Znaci da li imam neki izbor tipa da li je preko vize ili preko te dopune ili sta vec)?

3. Takodje ono sto mi je jako vazno je koliko meseci server cuva igraca ukoliko se pauzira sa igranjem wow-a?
 
Nazad
Vrh Dno