Šta je novo?

World of Tanks

Juce zavrsio grindanje poljskih TD novih... Moram priznati jedan od tezih grinda. Mnogo tezak za igru, neke stvari mi nisu jasne oko tog topa, jednostavno kad igras taj tenk imas osecaj da koristis crevo za vodu a ne top! Neverovatne stvari masis, a da ne pricam dingas. Jednostavno tenk koji pravi 300 400dmg na 200 300m je njesra, a kad si na blizinu vecina ljudi napuni gold i izreseta te. tenk je odlican jedino kad je masa tenkova i kad se tuces na 10m i tebe niko ne dira onda 5k dmg napravis za 2min :) Ostalo, uzas... Nikako mi ne leze. Desetku jos nisam kupio, pricam za t8 i t9...
Stvarno je krš linija. Ocigledno sam mazohista. Nervira me, a samo njih igram. Sinoc sam uzeo 9 tir. Do 8. je katastrofa kako je nepouzdan top, minimalan "gun arc", traverse speed..
Prvih 50ak partija sa 8.tirom, svaka 3. granata, pri full aim-u, ide u zemlju. Onda sam gadjao iznad za oko milimetar i sve je pogadjao. Posle se malo popravila situacija, tj. rng je resio da malo i pogadjam tamo gde i nišanim.
krastavac, ne odustajem nikad, kad krenem da igram neku liniju. Onda kupim desetku, odigram 10ak partija i zaboravim na nju. Stoji u garazi tek onako. Ali ako krenem nesto da grindam, moram da ga izgrindam do kraja 😁😁, makar bilo i ovako bolno kao sto je grindanje bljiskavice😁
 
Kad smo kod teme TD, ima li ko savet za FV4005 xD
 
Kad smo kod teme TD, ima li ko savet za FV4005 xD
Preskociti krsinu u sirokom luku, kada je ja igram pravim dmg 600-700 a kada drugi igraju sa njime prave 1700+ dmg. Posada sa 5 skila ali dzaba, drugi kada igraju prezive partiju do kraja a mene dok spotuju odmah mrtav. Sreca pa nisam na svom nalogu grindao i igrao jer da jesam mislim da bih polupao racunar.
 
Preskociti krsinu u sirokom luku, kada je ja igram pravim dmg 600-700 a kada drugi igraju sa njime prave 1700+ dmg. Posada sa 5 skila ali dzaba, drugi kada igraju prezive partiju do kraja a mene dok spotuju odmah mrtav. Sreca pa nisam na svom nalogu grindao i igrao jer da jesam mislim da bih polupao racunar.
Pazi ja uspem da pogodim dve ili tri granate pa bude tu oko 3k dmg. A onda pogodim tri puta gusenice i celu partiju 0dmg.
Bas je ono trolina od tenka, makar sam dobio onaj fensi skin pa kao da vozim voz xD
 
Ok mogu da potpisem da je RNG namesten tako da favorizuje igrace koji placaju... Drugog objasnjenja nema za ovaj cirkus od igre.
 
Ne znam sta je ali znam sto vidim iz prilozenog i kako igram. Naravno da nisam neki profi igrac ali znam gde treba da gadjam a isto tako kada gadjas tenk na 300+ metara tu igra puno stvari ulogu i zavisi na kraju hoce se pomeri ili nece pa koliko ce stete da mu napravim. Ali znam samo da kada ja igram da je to zali boze dok kada neko drugi igra sa njime to je sve 1000+ stete na tenkovima.
 
Ne znam sta je ali znam sto vidim iz prilozenog i kako igram. Naravno da nisam neki profi igrac ali znam gde treba da gadjam a isto tako kada gadjas tenk na 300+ metara tu igra puno stvari ulogu i zavisi na kraju hoce se pomeri ili nece pa koliko ce stete da mu napravim. Ali znam samo da kada ja igram da je to zali boze dok kada neko drugi igra sa njime to je sve 1000+ stete na tenkovima.
Ma jok imao sam i premijum i dzabe period igranja (vise dzabe pa sam se navikao na lose). MM radi bolje i RNG je povoljniji kad se koristi premijum nalog, strci do te mere da me nervira.
Kapiram ja da oni moraju da zive od neceg, ali ovo je preterano.
 
Boga mi, Gonkiewicza za sad prilicno bolja od svih dosadašnjih iz ove linije. Armor prilicno dobar, okretniji od svih prethodnih i uopste nije "pain in the ass" kao prethodni iz ove grane.

Elem, sinoć mi iskoci ponuda da kupim
AMX 13 57F za 1500 din. Uzeo sam ga.
Prvih 7-8 partija obecava ludu zabavu. Oduvek me nervirao kad ga vidim u protivničkom timu. Top tenkic. Sigurno najbolji LT VII tir.
A vidim da mnogi kazu da je mozda i najbolji LT u igri.
 
Poslednja izmena:
Boga mi, Gonkiewicza za sad prilicno bolja od svih dosadašnjih iz ove linije. Armor prilicno dobar, okretniji od svih prethodnih i uopste nije "pain in the ass" kao prethodni iz ove grane.

Elem, sinoć mi iskoci ponuda da kupim
AMX 13 57F za 1500 din. Uzeo sam ga.
Prvih 7-8 partija obecava ludu zabavu. Oduvek me nervirao kad ga vidim u protivničkom timu. Top tenkic. Sigurno najbolji LT VII tir.
A vidim da mnogi kazu da je mozda i najbolji LT u igri.

13 57 mega zabavan, da. Samo je neophodna (mada, kao i za svako vozilo) dobra posada i oprema prilagođena stilu igre.
 

O ovim vremenima pricam :)
 
MM i RNG bili isti tada kao i sada :)
 
Ali nije ista igra. Ni blizu.

Vozila, parametri koji utiču tj. modifikuju vozila, mape, fizika.
 
to je sve sitno, vecina se zali na MM i RNG
 
Evo sa Kajzovog videa o raspadanju WOTa. Ogroman pad broja igraca govori o cirkusu koji je WOT postao.
Glavni razlog je sto je igra postala P2W iznad svega, ako placas sve ide lakse. Ako ne placas sve ide teze.


1717015080980.png
 
DDAY80

(1 dan premiuma, kome treba)
 
We are glad to announce that the WoT Plus subscription now features a trial period: For 30 days, you can get a taste of all the additional benefits it offers—for free!

Who’s Eligible for a WoT Plus Free Trial?
Any player without an active WoT Plus subscription is. This includes tankers who have been WoT Plus subscribers in the past. You can sign up from your Garage.
ne zaboravite da ugasite sub pre nego istekne, ako nećete da plaćate za sledeći mesec :)
 

 
Ja sam dobio kod, baci me na wg sajt, idem na already have acc i kad ukucam kod izbaci da nije validan.
Kod, mozda se nekom posreci O3WZ8A4WMW
 
Ja sam dobio kod, baci me na wg sajt, idem na already have acc i kad ukucam kod izbaci da nije validan.
Kod, mozda se nekom posreci O3WZ8A4WMW
Ima kod za nove naloge i stare naloge ti si verovatno ubacio kod za nove a stari si igrač. Ja sam odradio sve što traže, ali ne razumem ono da se ulogujem, izlogujem ili napravim novi nalog. Gde da to odradim, probao sam na tom sajtu, na sajtu Wota i ulazio u igru ali nema ništa.
 
Ako sam dobro video, za stare igrače je neophodno da je prošlo bar 30 dana od poslednje bitke?
 
Ja kad zavrsim na tom sajtu baci me na ovu stranicu (vidi ss) i tu imam da biram stari ili novi, ali sad vidim da i stari mogu samo ako nisu igrali duze od 30 dana.
pretece me kolega ali da to je to
 

Prilozi

  • bp.JPG
    bp.JPG
    113.2 KB · Pregleda: 13
Nazad
Vrh Dno