Šta je novo?

World of Tanks

Od francuskih HT t8 tenkova AMX 65T, AMX M4 51 i AMX M4 54, koji valja(ju), koji zadrzati, sta im je dobro, gde su i koliko bušni...?
 
M4 51, samo zato sto je Tier9...

Skill ima intersantan sajt https://skill4ltu.eu/, pa slobodno biraj da ostavis samo tenkove koji ima "epic" status... To naravno ako bas moras da prodajes, ja ne prodajem nista... :)
 
Igra li ko kampanju?
 
Tako je, da onaj ko ga ima da puni one koji nemaju

Takvo je stanje sada i takvo će uvek i biti. WG-u je fokus na novim igračima, novi koji dolaže teško da mogu do Čifa brzo (bar većina) - sve i da daju opet njega.
Sve se svodi na one koji ne odustaju od igre i koji su spremni da plate PRO klanovima da im se odigra kampanja za Čifa.

B3m ti tenk
 
Posle novog 1.14 patch-a otisao ping u nebo.
10 godina mi je oko 30-40, a sada je 100-120 ms.

Vidim da mnogi imaju taj problem na EU serveru
 
Posle novog 1.14 patch-a otisao ping u nebo.
10 godina mi je oko 30-40, a sada je 100-120 ms.

Vidim da mnogi imaju taj problem na EU serveru

Kod mene radi lepo. Čak i VPN kad uključim, ne primećujem neke drastične razlike.
 
Posle novog 1.14 patch-a otisao ping u nebo.
10 godina mi je oko 30-40, a sada je 100-120 ms.

Vidim da mnogi imaju taj problem na EU serveru
Da,posle patch-a ping preko 100ms,preko duplo vise,gledaj im smesnih vesti u vezi problema kao sve radi kako treba samo brojka pogresna,a u igri kasne komande.
 
Sta treba otkaciti u podesavanjima Aslains mod paketa da bi se na minimapi moglo sarati, strelice crtati...?
 
STEELCOMMANDERS
1 day premijuma
 
I jos ponešto sa tim kodom

  • 1 day of WoT Premium Account
  • Coffee with Cinnamon Buns х10
  • Sabaton inscription
  • Primo Victoria - Rental
  • Large Repair Kit х5
  • Automatic Fire Extinguisher х5
  • +300% Crew Experience for 1 h x3
 
Pa sta je bas niko ne koristi Aslains mod paket?

Bas niko ne zna sta treba otkaciti u podesavanjima da se moze sarati po minimapi, da se crtaju strelice, linije, krugovi...?

Da li vama uopste na bilo kojem modu radi saranje po minimapi?
 
Ne koristim nijedan mod.
 
Ja već 2 - 3 godine igram vanila. Bez ikakvih modova. Ranije sam koristio taj Aslain al me smorilo to što WG izbacuje updejte na 15 dana pa onda moraju i modovi. A modovi ko modovi, ovaj radi ovaj ne radi pa igrica počne da brljavi zbog modova. I taman se sve sredi onda updejt i aj sve ispočetka .
Koliko me sećanje služi to pisanje po mapi je vezano za XVM i mislim da nemoze bez njega. Tako da probaj da potraži tu negde. Ili probaj da skineš XVM sa njihovog zvaničnog sajta pa probaj da šaras po mapi.
 
Ko jos koristi modove??????
Ja sam probao pre par godina al vise me zbunjivalo to sarenilo nego sto mi pomoglo...

Vanilla i no problemo, mozes vise da se koncentrises na igru.
 
Pa sta je bas niko ne koristi Aslains mod paket?

Bas niko ne zna sta treba otkaciti u podesavanjima da se moze sarati po minimapi, da se crtaju strelice, linije, krugovi...?

Da li vama uopste na bilo kojem modu radi saranje po minimapi?

A za koje babe zdravlje ti to treba!? To ionako ne vidi niko osim tebe....eventualno oni koji imaju isti taj mod....
 
Valjda bi trebalo da vide svi koji imaju xvm.
Ne mogu bez tog da "komandujem" saigracima, a korisno je da se duduku pokaze gde da ide, mnogo puta pomoglo...
Sad me ostavilo bez tog, ne mogu da cvrljam po mapi :(
 
I dalje je zver, imam i SU-101, a li sa ISU-152 vise volim da igram,
shot_004.jpg
 
Pre neki danas sam bio instalirao ponovo igru posle sigurno 7 godina ne igranja i posle 2 dana sam je obrisao, vidim idalje poljaci dominiraju igrom a da ne govorim da sam sa AMX 13 F3 trebao da odigram 20 partija da bih uzeo x4 xp.

Neverovatno koliko je igra idalje losa sa timovima. Dobijenu partiju izgube, svako igra za sebe, a da ne govorim za arty koji sam uzeo eto posto sam bio dobio neki token i kao mogu da biram bilo koji tier 6 tenk, sramota sta su uradili od artija. AMX sam odmah doterao do kraja i stavio mu one pomoci za brze skupljanje nisana i brzi reload i pored toga treba mu 32 sekunde da napuni a da ne govorim koliko mu treba da skupi nisan nad metom i iako sam imao zadnji top sa kojim pise da mogu da pravim dmg 630/770/420 najveci dmg koji sam video je 250 i to u najidealnijim uslovima, ovako kada ih pogodim je prosto sramota da napisem koliki je dmg bio. Vidim da sada ima vise municije da se bira sa kojom ce se gadja i reko ajde mozda sa tom je toliki maksimum ali ni sa jednom od tri razlicite municije nisam mogo da napravim veci dmg od 300.
 
0TE9150YTSUBTHANKS


5x XP per win for each vehicle
3x large spare parts box
3x personal reserves: + 200% crew experience for 1 hour
 
Nisam igrao par meseci i koliko vidim sem nekih promena na postojecima mapama i par novih prem tenoova nema nekih novosti
 
Ne igram wot vec par meseci. Zove me malopre burazer kaze sta si uso u ruski klan. Ja kao pa ja ne igram wot uopste. I vidim ladno je neko usao na moj wot nalog sa sifrom bez da menja sifru jer ne moze jer ne zna sifru mog maila i sve mi dolazi na broj telefona. Dobio sam chat ban izgubio 10-15 miliona silvera i izgubio gold,to je za sad. Jeste da ne igram igru ali ja sam beta igrac koji igra godinu dve pa iskulira god dve itd...
Nije mi jasno kako je neko uspeo da sazna moj pass za wot kad ga nikom nisam dao...
I najverovatnije je lik hteo da zavalja nalog nego srecom brat je video da sam ga obrisao sa friend liste :D
 
Nije mi jasno kako je neko uspeo da sazna moj pass za wot kad ga nikom nisam dao...
Verovatno provaljena baza podataka ili rupa u launcher-u.
Sto znaci ako je tebi provaljeno, moze takodje bilo kome.
 
Javio sam im se zakljucali mi nalog iako nisam to trazio. Traze mi dokaz uplate od minimum pre 7-8 meseci. A ja hteo da zatvorim paypal srecom pa nisam. I neke gluposti tipa koji je provajder bio a meni nalog star 10 godina. Pa sam slikao sve to i trazio rollback od tog 1 dana i evo jos uvek zakljucan nalog jos razmisljaju dal sam to stvarno ja. A ostao im je isti mail i broj telefona 10 godina vec...
Promenio sam sifre svuda iako je samo wot bio u pitanju...
 
Poslednja izmena:
Imate li laga uveče? Meni posle 10 kreće ping da divlja. Ne znam jel do neta ili WoT-a?
 
Nazad
Vrh Dno