Šta je novo?

World of Tanks

Najgore mi je bilo kad je ona francuska arty otisla za valjda 300 golda, a ja kao da procitam koji je tenk (1 sekunda) i ode tenk :D A kupio sam Caer X (ok tenk), lancena, Mutza i Chyslera (sa kojim nisam odigrao 1 partiju) i naravno FV-a za 21 milku...
A leak od prosle godine je fejk naravno. A ja se nadam da ce opet biti od 5 ujutro i 5 popodne. Taman pre posla da kupim ako ima nesto zanimljivo, mada uglavnom sve jace je popodne bilo...
 
Glasine / nagadjanja iz ove najave yt klipa black marketa...

Panhard EBR 75 (FL 10) - for gold
Pz.Kpfw. V / IV - for gold
Type 59 Gold and / or [NEW] WZ-111 Qilin - for gold
Foch: AMX 50 Foch (155) - for silver, regular sale
FV215b (183) - for silver
IS-6 Ch, T34 B, Schwarzpanzer 58, Chrysler K GF, leKpz M 41 90 mm GF - for silver
 
Ne znam dal da bidujem mada imam dosta mediuma premiuma a svakako za zaradu cepam skorpiju... Chryslera sam uzeo prosle god a nisam ni 1 odigrao... Razmisljam max do 6.2 m za TL-1?
 
Nema teoreteske sanse da ce dati progetta tako lako :D Pa taj tenk im je zlatna koka...

Ovo vec za T-22 mediuma ne znam koliko im je to pametno ali posto je to WG kod njih je sve moguce. Drago mi je samo sto sam batalio ovo, udjem odigram jedva jednu do dve partije i to je to.

Poceo sam da igram War Thunder i nemam nameru da se vracam na WoT vise. Cekam samo da zavrsim ove zadnje rangirane da mi ne propadnu tokeni i da vidim sta dalje sa nalogom.
 
Da li se ičekuje Progetto 46 da bude za gold ili silver ??
 
Na jucerasnji Turtle nisam stigao, kazu otislo u roku od minut. Ne cudim se dobra mala masina.

Jutros vidim skin za E50M ae reko stavicu 260 golda .... sad mi zao tih 5 .....
 
Ja sam bio tu, kliktao sam od prve sekunde za Turtle-a i samo mi izazili errori. Prodao se za manje od 30 sekundi. I vidim brdo njih se zali na istu stvar. A na ruskom serveru se prodao za 59 sekundi a bilo je valjda 40k.
A sto se tice skina nisam hteo da trosim gold na neki skin kad vec imam brdo neiskoriscenih...

WZ 111 na AH 15 milki start valjda
 
Poslednja izmena:
Amera sam platio 6,66. Kad se setim koliko sam pretplatio CHRYSLER-a, super sam prošao.
Kornjaču sam takođe uzeo. Agonija je što znam da je neću igrati.

Ovog kineza koji je ništa drugo nego nego WZ 5a skin - preskačem. Mnogo je.

Verujem da će Progetto i T22 biti u ponudi za zlato, aukcija. Treba ima "money grab", kao što je prošle godine bilo sa zlatnim type-om. Pitanje je samo redosleda. Ljudima je ostalo dosta zlata od novogodišnjih kutija, treba to potrošiti (ingame vrednost zlata je davno devalvirala.....moraju da motivišu ljude da potroše zlato....i eventualno kupe još).
 
Ako se Progetto 46 pojavi u ponudi, šta mislite koja će cena biti ?
Taj tenk je odličan, samo za njega bih možda dao stvarne pare da ka kupim.
Da li će biti licitacija ili instant ponuda ?
 
Ja sam ga pre proslog FL-a kupio regularno u store-u. Cena je bila nesto smesno. Jos sam dobio i onaj popust code. Vrv ce ici licitacija za zlato ili ce biti fiksna cena. Ali ne znam zasto je toliki hype oko tenka koji se pojavljuje u shope-u povremeno. Ovaj Black market nije nista posebno ako se stvari uzmu u obzir. Prosli su bili mnogo bolji sa onim instant kupovinama. Ovo bidovanje je smaracina. Pogotovu sto sada mnogi troluju pa biduju neke nenormalne iznose.
 
T22 usao na scenu :D
 
Pfff nemam pojma...lukavi momci i devojke iz WG-a su sakrili aukciju koliko vidim..nema prosecnog bida :D Bice zanimljivo videti koliki je bio min. bid.
 
Ja sam prodao module koji mi stoje dzabe i nesto po depotu i stavio sam 43-44 milke pa ako ga pretplatim sta da radim :D kad je wz bio 26...
 
Cene da ce min. bid biti izmedju 30 i 35 mil.
 
41+ mil. je bio minimalan bid.
 
ajjojjjjj sad kad pocne kuknjava za smece od tenka .... edva cekam ... busan ko light, alfa je ko na tier 8, bice belaja....
T62 je avion naspram njega.
 
t62 mozes da nabavis kad hoces a t22 bas i ne mozes, a realno jedini tenk koji nesto vredi je chiftain (mozda i 279) i to je to, Ako poredis sa njim bilo koji tenk nema svrhe... A ja sam dao 44 milke, rastegao sam sa 25 mil na 44 :D
 
Pozdrav drustvo, evo ja posle nekoliko godina pauze resio se aktiviram ima li aktivnih jos za neke platune ? :)
 
Da li je uzeo neko Progetta 46 ?
I šta mu dođe ovo sada, ova jao promena pravila na BM
edit: Da li kada kupiš ključ i naručiš tenkove, ti tenkovi što stignu u garažu izabereš 1 tenk i njega dobiješ besplatno ili se i on plaća ?
Nisam baš najbolje razumeo..
 
Poslednja izmena:
Navodno Progetto je moglo i za 10550.

Ovo je sad zadnje muzanje : platis 5000 gold i polako otvaras silverima ponude. Ako hoces da otvoris sve ponude treba ce ti oko 5,1mill silvera.
A tenkovi su oni koji su bili u proslom blek marketu:


VIII leKpz M 41 90 mm GF
III FCM 36 Pak 40
VIII Type 59 G
III Sexton I
X FV215b (183)
V Pz.Kpfw. V/IV
VIII WZ-111 Alpine Tiger
VIII T34 B
V Pz.Kpfw. IV hydrostat.
VIII IS-6 B
III Pz.Kpfw. II Ausf. J
X AMX 50 Foch (155)
VIII Caernarvon Action X
VIII Lansen C
VII AMX 13 57 GF
VIII Chrysler K GF
V 105 leFH18B2
III SU-76I
II Pz.Kpfw. 38H 735 (f)
VIII Schwarzpanzer 58
VIII Panhard EBR 75 (FL 10)
III BT-SV




I neces dobiti onaj tenk koji si imao ili imas ....
 
koga mrzi da cita evo i Skill objavio video kako to funkcionise:




Realno sta vredi po mom misljenju:

Tajp, fosch, ebr


a za izivljavanje u manjim tirovima: leFh, FCM 36, su76, Pz.Kpfw. II Ausf. J
 
Meni deluje ok ova ponuda..
Dobio je Type 59 za 5.000 golda i 3 mil. srebra
 
Ja sam dobio ebr, t34, is6, neki 3 tir i amx 13 75 i uzeo sam na kraju ebr-a. A sto se tice typa, to je tenk gde 15 igraca u protivnickom timu zele da te ubiju, pa ko redlinuje njemu nije problem :D
 
To si u pravu..nego sam onako zaključio jer to je bilo u klipu.
Ja bih uzeo Action X nor.
 
HA HA...znao sam.
Šta sada izabrati Action X ili Type 59 gold?!
Koji bolje zarađuje, koji je zabbavniji ??
 
Type59 u bilo koje doba dana i noci, AX nema sta da trazi u poredjenju sa type-om :)
 
Nazad
Vrh Dno