Šta je novo?

World of Tanks

Nisi jedini xD ja ne mogu da se maknem iz gvozdenog ranka, dodjem u A diviziju i onda 10 partija sa mongoloidima i eto me nazad u B xD
Ja hoću samo do silvera da dođem. Pre 3-4 dana bio na 987. Jedna ok partija.

Malo morgen.

Od tada samo nizbrdo, danas sam sišao na ispod 700. Neverovatno kakve timove imam, i dal judi igraju sa FV4005 npr.

O LT igračima koji ne znaju ni abiliy da koriste ni da ne počinjem.

Razumem ja da je ovo kao neki mod za malo bolje igrače ali brate preterali su sa gubljenjem poena. Da izgubiš 30 poena nije uopšte teško, a da ih dobiješ moraš da se oteliš.

7 vs 7 je najgori mogući format jer treba da se igra timski-a ako jedan u timu nevalja hendikep je veliki. A uglavnom budu najmanje dvojica.

+ se igra na mapi za 15 vs 15.
Kako ne, u minusu si skoro 6000 bez premium acc, boostera i tih para koje si dobio za zavrsenu misiju.
U tome je i problem tenkova kao sto je ta skoda ili bureska, ako igras full gold onda nije nista drugo nego do sealclabing a ako ne igras full gold onda zaradjujes ali nije taj ugodjaj (citaj sealclabing) jer onda nisi tolko nadmocniji od ostalih.
Skoda ne mora da se igra full gold, imeni ona zaradjuje stvarno dobro. Kod nje je dobro sto pored losije penetracije ima veliki kalibar pa moze da overmatchuje dosta tenkova.
 
Poslednja izmena:
Kakva su misljena o ovoj dvocevnoj kuburi sto je na licitaciji danas?
 
Baš sam gledao review-e na YT-u. Deluje kao "težak" trololo TD.
Nisam fan TD vozila, ali kratkoročno - ovo može biti zabavno čudo.
 
Realno sprdnja od tenka koja moze da bude zabavna. Kompetitivan nece biti sigurno, pogotovo sto sa 7 sekundi prebacivanja sa jednog na drugi top i 2 sekunde lock-outom znaci da ce vecina samo da roka double-shot sto mislim da je WG i hteo.

Mozda budem bidovao samo zato sto ce biti sigurno, pre ili kasnije, u nekim kutijama.
To eliminise sansu da ga dobijem i povecava da mi bude u kutiji ono sto zapravo zelim :D
 
Poslednja izmena:
Ja cu mozda da bacim bid veceras, jedini mi je iole interesantan, ovi ostali su meh. Cekam assembly shop.
 
9123 je bilo dovoljno (ja sam dao 1000 više)
 
9950 u mom slucaju
 
Sve sami porazi, pao ispod 500poena I vrteo se to 2 dana sigurno i onda odjednom kao da je neko okrenuo prekidač tamo negde.

500poena u jednom danu.
IMG_20240127_132146.jpg
 
Zaradih ja novu turu bondova, na racunu je 8000. Sta sad kupiti :D U garazi imam sledece

1706372753041.png
 
improved hardening
 
Pa nije baš isto..dosta više dobiješ EXP-a i SREBRA ako pobediš..
A suština je exp i srebro..valjda ?!
 
Sustina mi je da se zabavim. Grinda imam u irl dovoljno.
 
Dobro, to si u pravu..
Svako ima svoje prioritete i od igrača do igrača suština se razlikuje.
 
Pozdrav,
Igrao nešto malo oko Nove godine, ukrasio jelku i selo podigao na lvl X i prekinuo....mesec dana nisam ušao u igricu do sinoć, kad ono neki kineski ornamenti u garaži, zmajevi, vatrometi. To nešto u vezi kineske Nove godine? Ima li onda nekih misija, nešto na poklon, neki promo kodovi?
 
Opet imam "M" u partiji koju nisam dobio. Ovog puta nisam mogao da izbegnem ogromnu dozu p0p1zd1tisa, jer sam ja na kraju prodao partiju. Najgora stvar kada ti u protivničkom timu ostanu 3 loša igrača čije poteze ni na koji način ne možeš predvideti...a na sve to skočim sa kamena i skinem sebi zdravlja taman toliko da upropastim šanse da dobijem ovo.


1707401629873.png 1707401668807.png

@nestolex Ma da...WG opet plasira kutije u prodaju, sjajan povod da se još malo para okrene. Nisam ispratio imali nekih kodova/poklona...
 
Pozdrav,
Igrao nešto malo oko Nove godine, ukrasio jelku i selo podigao na lvl X i prekinuo....mesec dana nisam ušao u igricu do sinoć, kad ono neki kineski ornamenti u garaži, zmajevi, vatrometi. To nešto u vezi kineske Nove godine? Ima li onda nekih misija, nešto na poklon, neki promo kodovi?

Glavni event je "normalna" nova godina. Imaju neki tokeni da se skupljaju ali nagrade su smešne.

Nego jel ima neko Concept 1B.

Uzeo sam KPZ 50T i Concept 1B na onslaught i KPZ mi je super ali sa Concept sam razočaran. Nikako mi ne radi.

Top, iako na papiru(006/011/011) deluje odlično maša neverovatno mnogo-čak i izbliza.

Kontam da mu je to neki balans-ali neke situacije su smešne
 
A ovaj IS-2M tenk, kako se on dobija ??
 
Pozdrav, ja imam Concept 1B, isto sam razocaran jako. Gledao sam Skilla kako igra, on cak kaze da je top super i da ima turbo umesto necega za top. Kod mene situacija obrnuta... I jos jedna stvar, koliko god da je kupla mala, jako troluje, 103-ka moze da ga probije frontalno. Postoji mala linija ispod gun mentla koja moze lako da se probije. Isto tako i sa komandirskim otvorom, jako je mali ali rng......
 
A ovaj IS-2M tenk, kako se on dobija ??
Treba da dodjes do tier 5, ali nije mi najjasnije kako se to izvodi. Na wot sajtu ima da se prati progres dokle si dosao. Valda ako dobro razmisljam sto vise kupujes onih stvari za tokene to ti otvara veci tier i dobijas vise stvari za kupovinu.
 
Ne, nego se taj progres racuna na nivou celog servera, kao nekakav "collective effort".

NA server je juce otvorio progres do 5og levela, mi na EU verovatno tek danas popodne. Cena tenka je 650 tih poena, tako da ako ne igras mnogo ne bi trebao da trosis te tokene dok se ne otkljuca level 5 ako zelis tenk.

Mada nije tesko skupiti tih 650 poena, ja sam rekreativno igrao ovih dana, jer nisam imao vremena i imam oko 630.
 
Ja ni sam posle koliko godina sam opet instalirao i nekako vratio stari nalog da vidim sta ima od tenkova i jel me opet malo drzi da igram. Vidim da je i sa Premium tesko igrati Tier IX, X a da nisu u nekom minusu, ranije mislim da nije bilo bas u ovolikoj meri. Posto najvise igram sa TD hocu malo da promenim pa me interesuje vase misljenje dal uzeti IS7, IS4 ili ovaj Obj.277 njega ranije nisam nesto vidjao?
 
Ja ni sam posle koliko godina sam opet instalirao i nekako vratio stari nalog da vidim sta ima od tenkova i jel me opet malo drzi da igram. Vidim da je i sa Premium tesko igrati Tier IX, X a da nisu u nekom minusu, ranije mislim da nije bilo bas u ovolikoj meri. Posto najvise igram sa TD hocu malo da promenim pa me interesuje vase misljenje dal uzeti IS7, IS4 ili ovaj Obj.277 njega ranije nisam nesto vidjao?
Po oklopu ovim redom IS4 - IS7 - 277. IS7 ima trol armor i generalno je zabavan ali bih ti preporucio IS4 ako ti HT nije omiljena linija jer ima debeo armor napred i tesko ga ljudi probijaju.
 
Nazad
Vrh Dno