Šta je novo?

World of Tanks

Patriot mi je na vrhu liste za sada, probacu jos neke druge tenkove sto kolega ima ali sigurno cim skupim cu uzmem njega. Verovatno cu skupiti i one tokene sto dele na Twitch pa cu uzmem T26E3 Eagle 7... mada iskreno ne znam koji ce mi kada je to losija verzija patriota ali kada nema nista bolje i pametnije da se uzmem. E sada kada cu skupim ponovo 8k bondova pa capim i T-103 jer bih stvarno voleo i njega da imam ali dobro videcemo. Podseca me na SU-100Y, tier 6 ali zato ima neverovatan dmg za svoj tier, mada Su je ta sto je bas trom TD.

Da neko ne pomisli da sam bas toliko skrenuo spamecu pa 4 sata gledam njih kako se glupiraju, u Edge sam namestio da mi ne gasi tabove ako ga ne koristim neko vreme da ih ne uspava i samo smanjim ton najnize tek da nije mutirano jer onda valda ne racuna vreme gledanja strema i radim nesto drugo na racunaru ili se ja igram ili gledam neku seriju.
 
Patriot mi je na vrhu liste za sada, probacu jos neke druge tenkove sto kolega ima ali sigurno cim skupim cu uzmem njega. Verovatno cu skupiti i one tokene sto dele na Twitch pa cu uzmem T26E3 Eagle 7... mada iskreno ne znam koji ce mi kada je to losija verzija patriota ali kada nema nista bolje i pametnije da se uzmem. E sada kada cu skupim ponovo 8k bondova pa capim i T-103 jer bih stvarno voleo i njega da imam ali dobro videcemo. Podseca me na SU-100Y, tier 6 ali zato ima neverovatan dmg za svoj tier, mada Su je ta sto je bas trom TD.

Da neko ne pomisli da sam bas toliko skrenuo spamecu pa 4 sata gledam njih kako se glupiraju, u Edge sam namestio da mi ne gasi tabove ako ga ne koristim neko vreme da ih ne uspava i samo smanjim ton najnize tek da nije mutirano jer onda valda ne racuna vreme gledanja strema i radim nesto drugo na racunaru ili se ja igram ili gledam neku seriju.
Ja od bond tenkova imam:
1. Mutza 58, papirni tenk koji me je naucio da igram strpljivo ( ne kupuj osim ako ti ne treba tenk za treniranje nemacke posade MT)
2. 121B, brutalan tir 10 MT :) sve preporuke kad skupis bondove
3. Patriot, i dalje odlican i uvek preporuka. Ima oklopa, relativno je mobilan i ok dmg baca.
4. AMX m4, ja ovaj tenk ne volim previse, ali je i dalje ok dokle god ne sretnes 10ke jer si tad bukvalno beskoristan.
5. Alpine Tiger, dosta dobar tenk i kao svaki kinez ima malu depresiju topa pa mora da se igra u skladu sa tim, lepo zaradjuje kredite.
6. KV-5 sjajan za zaradjivanje kredita i ramovanje tir 6 i 7 tenkova posto ima prefrencijalno MM (nikada ne vidi tir 10) :D Imas 3 tumora sa prednje strane koja se lako buse ali i trol oklop sa boka.
7. T-34-3 odlican kineski MT za tir 8, ima top od 122 mm tako da moze da dobaci do 488hp stete :) Slican kao STG Guard, samo ima losiji kamo ali bolji oklop. Isto jedan od mojih favorita :)

T-103 sam cuo da svi gotive jer tuce lepo i iako ogroman turet ipak moze da dinguje brdo pogodaka. STG isto mnogi ljudi vole jer je okretan i niskoprofilan i isto tuce preko 350dmg po granati.
 
Poslednja izmena:
Za bondove Patriot je super, Liberte je bafovan isto je dobar, i Guard je ok samo je težak malo za igru jer nije najprecizniji za snajp a nije nizašta drugo.
 
Za bondove Patriot je super, Liberte je bafovan isto je dobar, i Guard je ok samo je težak malo za igru jer nije najprecizniji za snajp a nije nizašta drugo.
Zato je T-34-3 bolji od Guarda jer mozes malo da se ganjas napred i iskoristis top jer imas oklopa.
 
Danas je bio ok dan, kroz misije sam dobio 80 bondova sto je odlicno. Jos sam u procesu da drugi put zavrsim onih 45 misija pa me i tu ceka 100 bondova. Polako i sigurno do nove godine cu da skupim za Patriota, ako se ponovi jos koji ovakav dan eto meni stigo bozic ove godine ranije. A onda ako opet budu delili nesto pa dobijem vecu kolicinu ili bude moglo da se kupi posto jos imam 6 onih tokena ili sta su vec sto se kupuju bondovi, premium i krediti i dodaci za exp.
 
Samo pazi, najpre razmisli koji stil igre ti najbolje leži i da li voliš cevi sa malim alfa dmg jer Patriot je prckalo. 😂
 
Ja trenutno peglam sa Tiger mausom i obj 752. Nisam nesto preterano odusevljen ni jednim ni drugim, maus je klasican nemacki spori teskas ako ne zauzmes na pocetku dobru poziciju mosh se slikas. 752 je fleksibilan, ali meni ovaj top ne radi, doduse nije mi neka ni posada.
 
Samo pazi, najpre razmisli koji stil igre ti najbolje leži i da li voliš cevi sa malim alfa dmg jer Patriot je prckalo. 😂
Odgovara mi njegov stil, samo da busi a ne ja ga gadjam 5x od 5x dve prodju 3 dinguju. Mozes da snjime snajpujes, mozes da budes kao medium mada to nije jer nema brzine ali za neke sporije td tenkove je odlican da mu dodjes od pozadi i da ga oletvas.

Ja trenutno peglam sa Tiger mausom i obj 752. Nisam nesto preterano odusevljen ni jednim ni drugim, maus je klasican nemacki spori teskas ako ne zauzmes na pocetku dobru poziciju mosh se slikas. 752 je fleksibilan, ali meni ovaj top ne radi, doduse nije mi neka ni posada.
Ta dva nova tenka nisam imao prilike da probam jer ovi moji bas nece da daju toliko para na lootboxeve a iskreno ni ja bas nisam odusevljen tom idejom ali dobro. Mada koliko sam juce igrao na koleginom nalogu sam u par partija naleteo na tog tigar maus i nisam znao gde da ga gadjam dok obj 752 je bio u nasem timu i lik je na kraju imao 4000+ dmg i nekoliko kilova. Posle sam video da je on reloder i da mi se svidja ono sto sam gledao i voleo bih da ga dobijem ali od toga nista posto necu da uplacujem pare, jedino sto cu im poklonim je ovih 96 dinara za 2000 golda sto sam dobio ponudu.
 
Patriot nije za snajp sigurno, on je za support i samo koristis dobru depresiju topa sa njim. Njega ako budes igrao kao snajp, neces se usreciti.
 
Ok AMX m4 49 L stvarno ima lepa unapredjenja sa oklopom i topom :) evo preziveo sam dobar deo partije sa 9kama koje su sve sa jacim cevima :D
 
Poslednja izmena:
Masa mlađih/novijih igrača ne ume da ga probije. Pogotovo u istom ili nižen tier-u.
 
Kodovi:

• QA549EVNPL

• M8RIY1NLPH

• CKPP5MD10H

• BD2DG1810H

• XKBA3V910H

• COMMANDERGIFT

• SANTA2023
 
isto

možda resursi za holiday ops?
 
Iskreno nisam ulazio u igru niti imam predstavu šta se dobija sa ovim kodovima.
Možda su resursi kao što kaže @ZeeGerman
 
Ja sam za taj Santa2023 dobio neki potrošni materijal i još neke bustere..
 
Sve i jedan kod koji si bio okacio sam antivirao i svaki je prosao ali ni za jedan kod nisam video da je nesto pisalo da sam dobio ili kada sam usao u igru da mi je pisalo da je dodato na nalog.
 



Jbt...zaboravio sam koliko je ovaj tenk zabavan, iako nimalo lagan za igranje. Imao sam u njemu oko 800 partija, win rate ispod 47%, prosečnu štetu tek 1500 :LOL:
Ok, nisam ga vozio 4-5 godina sigurno...nemam field modifikacije, imao debilnu opremu na njemu poput GLD-a i slično....ali probudilo nostalgiju. Zadnja dva dana ga igram, nije mnogo prisutan u igri....ali tenk zapravo osvežava WoT okruženje :)

Malkice sam bolji igrač nego pre 4-5 godina, iako sam "tanak" sa mediumima, sad kad malo bolje poznajem igru - ovo je stvaaarno mega zabavan tenk...

...i eto, i skila uhvatila nostalgija, čovek okači prilično frišak snimak igranja
 
Evo da javim da sam juce skupio bondova sto mi je falilo i uzeo sam T-103. A sada cu i da napisem sto.

Prvo Patriot je ok ali sto je Mixer reko je prckalo sa dmg, onda znajuci sebe svuda bih jurcao i nista ne bih uradio a gubio bih vreme da pokusam da zaradim pare a isto ga baca u tier x bitke kao i ovog t-103 samo sto ovaj 103 ima desetu cev i sve ako dobro nanisanis probija svaki tenk i moze po partiji da se napravi od 2-3k stete bez problema.

Odlucio sam se za njega jer sam zadnjih par dana gledao sta mi je najpametnije da kupim i svatio sam da bih pogresio da sam uzeo ptriota ili amx-a m4 49 lib. ali to ne znaci da ako skupim ponovo 8k bondova da jedan od ta dva tenkica necu uzeti.

Od od juce ujutru kada sam ga uzeo sam odigrao nekih dvadesetak partija i ima tu dobrih do losih partija ali jos da malo ga skontam kako se ponasa tenk i naravno velikog uticaja ima i kakav tim dobijes i mapu posto su mape dosta redizajnirane i tamo gde neko nije mogo da te gadja sada moze, otvoreni su novi prolazi i tako.
 
Nije los ni Guardian stg, ima dobar top i camo, samo sto moras da igras strpljivo i cekas svoje sanse.
 
Ne svidjaju mi se tenovi kojima je kupola pozadi i onda moram da izvodim akrobacije kako da izvirim iza coska, pa jos ako ih ima vise e onda je tek budi pametan sta uraditi. Znam za postavljanje sa strane ali u vecini slucajeva to nije moguce.

Sa T-103 mi se svidja kao da ne znaju gde treba da ga gadjaju i svi gadjaju kupolu a tu dinguju, osim one kapice gore sto ima ali to bas moraju da se potrude da pogode i ako stojim mirno a ne ako se mrdam. Evo sada sam posadi odkljucao treci red skilova pa polako ide to na bolje.
 
Ne svidjaju mi se tenovi kojima je kupola pozadi i onda moram da izvodim akrobacije kako da izvirim iza coska, pa jos ako ih ima vise e onda je tek budi pametan sta uraditi. Znam za postavljanje sa strane ali u vecini slucajeva to nije moguce.

Sa T-103 mi se svidja kao da ne znaju gde treba da ga gadjaju i svi gadjaju kupolu a tu dinguju, osim one kapice gore sto ima ali to bas moraju da se potrude da pogode i ako stojim mirno a ne ako se mrdam. Evo sada sam posadi odkljucao treci red skilova pa polako ide to na bolje.
Ja sam zato uzeo t-34-3. Ito debela cevka kao STG samo se igra kao ruski medium sa manjom depresijom.
Bogami možda i uzmem kao sledeči tajnt103 iako imam isu 152K kao ruski premium td
 
Volim td tenkove ali jos vise volim td sa rotirajucom kupolom. Kad igram sa T-103 kao da igram sa T30 ili T110E4.
 
Ne svidjaju mi se tenovi kojima je kupola pozadi i onda moram da izvodim akrobacije kako da izvirim iza coska, pa jos ako ih ima vise e onda je tek budi pametan sta uraditi. Znam za postavljanje sa strane ali u vecini slucajeva to nije moguce.

Sa T-103 mi se svidja kao da ne znaju gde treba da ga gadjaju i svi gadjaju kupolu a tu dinguju, osim one kapice gore sto ima ali to bas moraju da se potrude da pogode i ako stojim mirno a ne ako se mrdam. Evo sada sam posadi odkljucao treci red skilova pa polako ide to na bolje.
Тенк је сасвим просечан, и да нешто вреди не би га давали за бондове, у тој гомили једино што иоле вреди је Патриот , осатло је дискутабилно.
 
Da li moze neko da mi rastumaci baraku. Od skoro pojma nemam sta se tamo desava.
Ranije je bilo samo oni clanovi koji nisu u tenkovima i lepo izaberes koji ti ne treba, bacis. Sad mi je totalno konfuzno.
Zasto mi stoji sva ziva posada vidljiva?
Sta god od onih filtera ukljucio, ne mogu da sklonim posadu koja se nalazi u tenkovima.
Kad pokusam da prodam tenk i posadu prebacim u baraku, kaze, nemas dovoljno mesta i negde stoji 0/93 ?
Ja ovo ne kapiram nikako....
 
Тенк је сасвим просечан, и да нешто вреди не би га давали за бондове, у тој гомили једино што иоле вреди је Патриот , осатло је дискутабилно.
Ne bih se slozio sa tobom. To je tvoje licno misljenje i zadrzacemo se na tome.

Ako cemo da gledamo tako onda i Patriot ne vredi jer se i on daje za bondove. Generalno gledano ja sam zadovoljan i to je ono sto je najbitnije da meni odgovara njegov stil a igranje cu ja prilagodim sebi i partiji i timu. Do sada sam ne znam koliko partija odigrao a u dobar deo njih sam bio top tier po dmg ili u prvih 3-5.

Svakako sam imao sansu da isprobam ne samo Patriota pre kupovine nego T-103 ali jos neke i odlucio sam da je izbor bio odlican. Ali opet sam isto tako napisao da ako skupim i kada skupim bondove da cu uzeti Patriota ili AMX-a M4 49 Lib.

Ali pre nekog od njih odlucio sam da uzmem tenk koji me mnogo nervira kada naletim na njega u partiji a to je M10 RBFM posto nije skup.
 
121B, ne znam da igram sa ovim tenkom. 🤢
Buše ga kao sir.
 
Nazad
Vrh Dno