rankozaric
Cenjen
- Učlanjen(a)
- 20.07.2012
- Poruke
- 17
- Poena
- 154
Sat mi stalno kasni za nekih 15-ak minuta. I kad ga namestim, posle određenog vremena se vrati na tih 15-ak minuta.
Takođe i svi kopjuteri koji su povezani u mrežu kasne isto toliko.
Da li neko zna šta bi to moglo da bude?
Unapred hvala.
Takođe i svi kopjuteri koji su povezani u mrežu kasne isto toliko.
Da li neko zna šta bi to moglo da bude?
Unapred hvala.