Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Krenuo update :) Lumia 925
 
Sjajno, nadam se da neću čekati naredno proleće za update... :) L920, L1020


@Dare ?!

Ajde malo opis, jeli instaliraš čist ili samo radiš update?
 
Ja praktikujem OTA install i odmah hard reset :)
 
Skinuo kod burazera nesto ali i dalje stoji black, sad opet skida nesto..
 
Pustace model po model zavisno kako koji istestiraju e sad kad ce koji model tesko je pitanje i to samo oni znaju
 
Verujem kao prošli put, krenul su sa 920/820pa 720/520 i šest meseci kasnije i 620 kao siroče :)
 
Gledao sad update list... krastavac... Moje je Denmark... Ko zna kad će...


http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

@Nuk

Druže, jeli ima kod tebe išta... :) Ili si i ti ne preview...


Kad krene za tvoj model vrlo brzo ces dobiti. Moja l820 je iz danske i cim je krenuo black za l820 istog dana sam ga dobio,iako je na nokia sajtu stajalo jos par dana available soon,dok su ove nase dobijale tek posle nedelju dana
 
Kod mene isto tako na L820 swiss
 
Samo sto ovaj put, prvi put do sada ide samo po modelima telefona a ne po regionima i modelima tako da sigurno nece biti tako ako se nastavi ovako...
 
Ide update i na 925!
 
Prvo je update-ovao na cyan, a sad ide 8.1. Počeo u 0:34, u 01:02 završen cyan, i kreće 8.1 update...
 
Moze li neko da potvrdi da ako je neko instalirao DP sada mu samo stize Cyan???
 
Je'l to stigao zvanicni update ili sampogresno shvatio?
Na opciji azuriranje se jos nista nije pojjavilo, i btw nisam probavao DP
 
Stigao je za 625 i 925. Meni je sinoc update-ovao prvo na cyan, pa na 8.1. Region mi je bio srbia, tako da nisam dobio cortanu.
 
I mene zanima ovo sto je pitao dejan ,da li mi sto imamo DP dobijamo samo cyan ili ponovo dobijamo i 8.1 ?
 
I mene zanima ovo sto je pitao dejan ,da li mi sto imamo DP dobijamo samo cyan ili ponovo dobijamo i 8.1 ?
Ja još nisam dobio update, ali kada je išao update GDR3 + Black, ja sam dobio samo Black jer sam ima DP GDR3, pa mislim da sada ista situacija ( ili možda nije ?? :d )
 
O cemu pricate vi? :) Od kad idu tako dva zasebna updatea, Nokiin update vec sadrzi i Windows update. Mislim jeste juce dva puta nesto skidao na 925, ali posle prvog skidanja sam proverio, i i dalje je bio Black, tako da ovo sto prica Vylota onda jedino kontra, da prvo skida 8.1 pa posle Cyan, ali nikad to nije bilo.. Ili se Vylota nesto zeznuo :) ili ima neki 'pripremni' update pre nego sto krene i Cyan..
 
Nazad
Vrh Dno