Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Meni se L520 restartovala nekoliko puta sama od sebe, za godinu i nesto koliko koristim.
 
I meni 520 u prvih 2, 3 meseca, isti onaj period kad sam imao i battery drainove. Ali je rock solid vec vise od godinu dana, ne znam sta se promenilo, da li zbog novih verzija sistema ili je isto bilo do neke aplikacije.
 
To to, do mene je bilo :) Nego koja je fora s tobom i tim One plus + 1 + 1, plus 11 = 2? :)
 
@djilkosh
Postavio si pitanje na koje znaš i sam odgovor, samo si ipak stavio samo upitnik.
Da l' bi bilo potrebno odgovoriti na njega i početi debatu?!
Drugi put na konstataciju i pitanje, slobodno dodaj "!?"
;)
 
@Boris Lozac A sta da uzmem? Mislim, odlican je "2" ali bih se sutra vratio na WP da imam sta da uzmem. 1520 je vec i mator i preveliki mi je i nema nigde da se nadje sa regularnom garancijom nasom. Ovo ostalo me tek ne zanima, 930 kriminalna baterija a ostali su fakticki isti kao ovo sto sad stoji u fioci. Tako da tamo do proleca dok nesto novo ne izadje... "2".
 
Jel verujes da me pojedine izludjuju :d tj previse podesavanja ima i to sve, pola bih obrisao da mogu :D

Ali ima i korisnih sitnica. No npr sa druge strane sa faciniran time kako se neki odusevljavaju ovim materijal dizajnom. Meni je... meh. WP svetlosnim godinama ispred za moj ukus :)
 
Kakav je to dizajn? Pločice :) to je baš teško smisliti, a težak posao za dizajnera. Settings, velika i mala slova, ne znaš gde se šta nalazi :d
 
Pa i ovaj material dizajn na L-u nije nista komplikovaniji. Sve je flat i samo menja boje, pre je bar bilo nekih kontura :)
 
@djilkosh Pa da, najprostiji moguci, zato i jeste toliko dobar :) Kad vidim sta neki kace tamo u mobilnom modu dodje mi da dam OPO u oglase odmah :d
 
To u mobilnom modu je umetnost :p a ne ovo ljubomora što ne može ništa da se promeni :p :d
 
Ima li drain-ova na WP-u bilo memorijskih bilo baterijskih. Kakva je opsta stabilnost OS-a. Kakav je zvuk na WP-u, kakva je kamera, inace kako je rijesena saradnja HW-a i SW-a, da li ga dobro iskoristava. Da li je zahthevan OS, da li se redovno dobija update za sve telefone, da li ima laga? Kako rade aplikacije, da li se ruse, sjeckaju, koce...Pitam ovo sve jer WP nisam vidio ni na slikama niti sam koristio neki WP telefon, a privlace me Lumie najvise zbog kamere, pa bih u buduce mogao i da obratim paznju. Toje to za sada. :)
 
Nema..a sve ostalo, aj ne preterujte s lenjoscu, sve na tacni bi svako :)
 
Od kako sam stavio cellular data u action centru ,desava mi se da se povremeno sam ukljucuje ,e sad da li se pali kad izgubim wifi ili ne ,nisam obratio paznju ,jel ima jos neko ovaj problem ?
 
Nemam tih problema nego iako imam sad to za mobilni net ja i dalje idem u settings :D navika :D
 
Meni se dešava da kad spustim AC pokaže na sekund obrnuto stanje tj ako je isklj. ikonica mob. podaci da prikaže da je uklj. i obrnuto pa za sekund prikaže pravo stanje...
 
I kod mene nekad za sekund pokaze , znaci za sad sam jedini :D. Inace provalio sam kako se ubacuju reci u swipe tastaturi ,treba u settingsu za americku tastaturu da bude stiklirana opcija highlight misspelled words :)
 
PfD je to ipak, treba na to uvek obratiti paznju da nije sve kao u final verziji koja kao i beta moze da bude bagovita bez obzira sto je final, jednostavno takav je softver generalno.
 
Није лако да се нађе тема о телефону који у имену има два карактера па да пробам овде. ;) Да ли ће HTC 8x да добије WP 8.1 или је већ добио? Видим пуно линкова где се најављује али никако да неко потврди. Сада је у мт:с одједном појефтинио па размишљам и о њему. Питање број два, Lumia 630DS или HTC 8x.
Да ли постоји тема о НТС 8х?
 
Moj ti je savet ako vec gledas taj HTC 8X da onda bolje uzmes ili Lumiu 920 ili Samsung ativ S. Svi su oni izisli u isto vreme, tj iste su starosti ali HTC je najlosiji od njih, ako ni po cemu drugom onda zbog baterije.
 
Poslednja izmena:
Nemoj da uzimas telefon za koji se jos ne zna da li ce dobiti 8.1 ,a kamoli windows 10 .l630 je losiji po specifikacijama ,ali je bolje upravo to sto je lumia :)
 
Па 920 (у мт:с-у) кошта 18.720 више па није баш за поређење а оног Самсунга и нема у понуди. Мене је и повукла чињеница да је цена са 33к пала на испод 15к а иначе сам видео да је још почетком године НТС званично најавио 8.1 и да се тек ових дана јављају са неким апдејтом. Размислићу још мало мада ми 8х делује озбиљније а увек може да се узме још један телефон.
 
Није лако да се нађе тема о телефону који у имену има два карактера па да пробам овде. ;) Да ли ће HTC 8x да добије WP 8.1 или је већ добио? Видим пуно линкова где се најављује али никако да неко потврди. Сада је у мт:с одједном појефтинио па размишљам и о њему. Питање број два, Lumia 630DS или HTC 8x.


Да ли постоји тема о НТС 8х?



http://www.winbeta.org/news/htc-8xt-sprint-set-get-windows-phone-81-update-1-years-end



Ovo bi trebalo da bude u najavi: Da , verovatno ce dobiti. 8x je bolji izbor ako nije preterana razlika u ceni.
 
Ako je po toj ceni onda uzmi. Microsoft je rekao da svi uredjaji koji imaju 8.1 ce dobiti windowsphone 10
 
Па 920 (у мт:с-у) кошта 18.720 више па није баш за поређење а оног Самсунга и нема у понуди. Мене је и повукла чињеница да је цена са 33к пала на испод 15к а иначе сам видео да је још почетком године НТС званично најавио 8.1 и да се тек ових дана јављају са неким апдејтом. Размислићу још мало мада ми 8х делује озбиљније а увек може да се узме још један телефон.
Windows 8X je odličan telefon ( moj sin ga je dve godine arčio samo tako )...Ja mislim da će on za razliku od 8s, doboti update. Ako ne dobije zvaničan onda možeš da ga sam ubaciš preko developer preview, ja sam ga stavio na 8s ( spremam ga za prodaju ) i to radi kako treba
 
Nazad
Vrh Dno