Šta je novo?

Windows Mod (2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Marko pa ti shotovi sa amige su bas ruzni, kod mene nisu ikonice u 256 boja
a verovao ti meni ili ne, meni je sve sto mi treba na dohvat ruke. ne treba mi 136 ikonica na desktopu da bi imao komotan rad na racunaru :)

sam wallpaper je jako kompleksan, probaj da napravis nesto slicno ako je prosto
ikonice, vise mi prija kobhens u docku nego sarenilo
tema marshall, jako pregledna, lepo ukomponovana, mirnih boja, prijatno za radno okruzenje

a ako ti je ciment folder ruzan.... jbga, napravi bolje :)
 
illidane, kako si namestio one ikonice u Windows Exploreru? (onaj kao sidebar sa leve strane)
 
Poslednja izmena:

Dva pitanja.

Koji je ovo skin u gornjem desnom uglu za CD Art Display?

I da li postoji mogucnost da isti sam trazi omote kada se pusti pesma a ne za svaku pesmu da klikcem Search, jer mi to postaje jos jedna obaveza u zivotu a to nije lepo?


EDIT: Uspeo sam da nadjem koji je skin.
 
Poslednja izmena:
Pomooooooc....!!!! Igrao sam se sa tim temama skinuo neki paket sa 70 tema i kad stavim jednu od tih win prozori se zaglupe obrisem ja sve te teme i ostane mi win clasic tema (odvratna) a one XP normalne teme (sa zelenim startom) nema!!! Kako da vratim normalnu temu nazad (nema je u themes ni u displey prop.)
 
otpakuj u c:\windows\resources\themes
 

Prilozi

  • Luna.zip
    748.7 KB · Pregleda: 36
HELP :D
Nestao mi je text pored ikonica desno u start bar-u :) jel zna neko kako da ga vratim ? :D
 
Promeni visual style ili color scheme...
 
Pa bilo je ok i sa ovim visual style-om i color scheme-om do restarta :D
 
Onda cu cutati i pustiti pametnije :)
(mislio sam da si stavio neki od onih kompakt vs-ova)
 
Zna li neko od vas iskusnih windows modera kako da uklonim ovo? Uklonio sam tekst ispod ikona ali i dalje mi se pojavljuje ovo

 
Za pocetak, koristi neki dock, a nemoj brisati imena ikonicama :d

(lol, priceless :D)

Elem, ja ponovo menjah desk...
 
i ja promenih

 
Milos M., jel moze wall? :)
 
Za pocetak, koristi neki dock, a nemoj brisati imena ikonicama :d

(lol, priceless :D)

Pa ne koristim dokove zbog toga što kad kliknem na "show desktop" svaki dok nestane, tj. ponaša se kao svaki drugi program a to me nervira. Ako ima neki koji ne radi to preporuči mi
 
Hvala :) vrh je stvarno...
 
Kakav ludački wallpaper, sjajno! :wave:
 
^jos samo kad bi bio animiran, recimo, oblaci i sunce se njisu levo desno hehehe :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno