Šta je novo?

WINDOWS 8.1

Sad radi. ;)

Analiziranje i stvaranje utisaka sada na repertoaru..
 
Sve radi super sto se tice sistema,ali ne mogu nikako da nateram da mi sistem vidi skener Epson Perfection 1260. Na Win 8 je super radio,ali ovde nikako ne mogu da ga instaliram.....
Ima li neko slican problem ili resenje?
 
Sve radi super sto se tice sistema,ali ne mogu nikako da nateram da mi sistem vidi skener Epson Perfection 1260. Na Win 8 je super radio,ali ovde nikako ne mogu da ga instaliram.....
Ima li neko slican problem ili resenje?
Proradio je posto se sistem update-ovao :)
 
Meni malo malo pa drajver od grafe se kresuje pa rikaveruje, ne znam koji mu je..
 
WIN 8.1 je samo, po meni, šminka prethodne 8mice i mislim da ne vredi trošiti vreme i resurse na njega (te novi KMS, te oće-te neće...).
Treba sačekati kompletno novi sistem i provereno odrađeni krek...

Ja se vratih na 7micu.
 
WIN 8.1 je samo, po meni, šminka prethodne 8mice i mislim da ne vredi trošiti vreme i resurse na njega (te novi KMS, te oće-te neće...).
Treba sačekati kompletno novi sistem i provereno odrađeni krek...

Ja se vratih na 7micu.

Samo ako si pirat. Posto ce ovu vrstu zastite koristiti i u buducnosti, savet da se ceka "kompletno novi sistem i provereno odradjeni krek" nista ne garantuje.
 
Zastita ce k'o i sve prethodne biti razbucana, problem je sto ce i taj novi sistem (9) biti jos vise prilagodjen tabletima nego 8.1. A Win10 jos vise itd.
Tako da ili ostanak na 7-ici ili prelazak na OSX/Linux
 
Zaštita je već razbucana - kmspico. A metro interfejs je bezveze umetnut u desktop OS gde mu nije mesto. Kako god, od kad koristim start8, metro ni ne vidim. The way it's meant to be played :)
 
KMSpico radi samo na 180 dana i moras da ga pokreces svaka 24 sata, ali ok, to je nekim ljudima ovde permanenta solucija, kao i onaj hacktivation.
 
Gresim da radi na samo 180 dana ili servis koji instaliras da se pokrece na 24 sata? Ako je ovo prvo, mozete da posaljete email autorima KMSpico i da ih obavestite, posto oni ocigledno nisu obavesteni.
 
KMSpico radi samo na 180 dana i moras da ga pokreces svaka 24 sata, ali ok, to je nekim ljudima ovde permanenta solucija, kao i onaj hacktivation.

Gresis tako je nastelovan da se pokrece kako se ne bi desilo da istekne aktivacija...

Kmspico radi samo online, tako da makar jednom u tih 180 dana moraš biti online da bi se aktivirao i zavisi od servera njegovog tvorca. Što znači ako on prestane da ga održava ode i tebi aktivacija. Dok je rešenje za 8.0 offline, tj. bulletproof. Osim ako naravno ms ne updatuje zaštitu za 8.0, što 99% neće činiti. Pokreće se auto pri startu wina, gašenju i svakodnevno 1 u 24h ako računar nije gašen.

p.s. za modove :) Ne zagovaram pirateriju već diskutujem o tehničkim aspektima iste :)
 
Poslednja izmena:
Gresim da radi na samo 180 dana ili servis koji instaliras da se pokrece na 24 sata? Ako je ovo prvo, mozete da posaljete email autorima KMSpico i da ih obavestite, posto oni ocigledno nisu obavesteni.

pa servis se pokrece na 24h ali nije potrebno... takodje aktivacije bez dodatnih pokretanja (koji su eto default na 24h) traje 180dana.......

PS: zeko je objasnio...
 
Poslednja izmena:
Zašto se mučite sa tim aktivatorima za windows 8.1? Zar nije lakše prvo instalirati windows 8,aktivirati ga, pa uraditi upgrade na windows 8.1?
 
Hocu da kupim novi procesor i novu plocu(verovatno sutra).A ne bi da izgubim aktivaciju windowsa 8.1!A znam da mora ponovna instalacija win-a kad se menja hardver.Sta da radim?Kad odradim montazu-ploce i procesora,da pokrenem instalaciju windowsa,i onda da idem na "repair"?Ili nesto drugo?Da nebi izgubio aktiviran win!
 
Pa ako imas seriski, mozes da ga koristis ponovo. Mada nisam siguran da ces da izgubis instalaciju. Zavisi koju plocu uzimas. Mozes da bekapujes aktivaciju sa KMS. I da je restore kad odradis novu instalaciju.
 
Serijski nemam,zato bi mi i bilo zao da izgubim aktivaciju.Bekapovao sam aktivaciju,ali nesto i neverujem tome.Zato bi i uradio neki "repair" ili tako nesto.
 
Istu verziju imao i na sedmici i nije mi problem pravilo.. Ne znam koji mu je, moracu sa nekim starijim probati pa vidjeti kako fercera. Ima li neko slican problem?

Untitled.png
 
Čega istu verziju?

Drajvera? Pošto vidim da on prijavljuje dole problem. Instaliraj poslednji drajver, beta 8 - radi sasvim lepo. Ima, šta znam, 5-7 dana od kada sam instalirao 8.1 i nisam primetio ikakve probleme sa tim drajverom.
 
Čega istu verziju?

Drajvera? Pošto vidim da on prijavljuje dole problem. Instaliraj poslednji drajver, beta 8 - radi sasvim lepo. Ima, šta znam, 5-7 dana od kada sam instalirao 8.1 i nisam primetio ikakve probleme sa tim drajverom.

Da drajvera, ove poslednje beta..
 
Hocu da kupim novi procesor i novu plocu(verovatno sutra).A ne bi da izgubim aktivaciju windowsa 8.1!A znam da mora ponovna instalacija win-a kad se menja hardver.Sta da radim?Kad odradim montazu-ploce i procesora,da pokrenem instalaciju windowsa,i onda da idem na "repair"?Ili nesto drugo?Da nebi izgubio aktiviran win!

Ne mozes istu aktivaciju na drugi hardware, vec je spominjano.
 
Nazad
Vrh Dno