Šta je novo?

WINDOWS 8.1

Probaću. Moguće da je to jer isklučivo se dešava na bateriji kad radi
 
Probaj precesljati komp sa malwarebytes.
 
Kako ovo radi, mislim ne vidim kako mogu sa ovim da deinstaliram?
 
Ma ima uninstall procesljaj po folderima za tu igricu , trazi exe fajlove koji pocinju sa U!
 
Onda nek iskoristi search opciju, pre ce pronaci ...
 
Onda nek iskoristi search opciju, pre ce pronaci ...
Sta to treba u search da ukucam da bih nasao, mislim nasao sam gde se nalazi ali tamo nism nasao da negde ima Uninstall.

Instalirao sam ovu igricu Spec Ops The Line, ali mi izbaca ovo
qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq.png
sta treba da uradim?
 
Igra ti nije original, lose si je krekovao, pa ti trazi steam. Nema to veze sa Windows temom.
 
Jel imao jos ko problem posle update-a na 8.1 update 1? Sad svaki put kad startujem komp hdd mi zabode na 100 % nekih 5 min i onda se tek spusti na normalan usage. A kad pogledam u task menageru sta je ne pise sta ga zabada toliko ili bar ne pokazuje nista da ga iskoriscava 100%. Inace hdd je nov novcijat prekljuce ubacen u pc.
 
Jel imao jos ko problem posle update-a na 8.1 update 1? Sad svaki put kad startujem komp hdd mi zabode na 100 % nekih 5 min i onda se tek spusti na normalan usage. A kad pogledam u task menageru sta je ne pise sta ga zabada toliko ili bar ne pokazuje nista da ga iskoriscava 100%. Inace hdd je nov novcijat prekljuce ubacen u pc.

To je do windows-a, i ja sam imao taj problem i neznam kako se resio, neko mi je ponudio na forumu da pogasim neke servise ali nije to nista posebno uticalo resenje problema, cime je reseno neznam verovatno nekim novimk update-om.
 
Jeste, više nas je imalo taj problem koji je sa nekim apdejtom nestao
 
Nakon problema sa Win 10 prešao sam opet na win 8.1,ali posle vraćana disk usage je na 100%,probao sam sa system restore-om ali ne pomaže.Znate li kako da rešim problem?a.jpg
 
Udji u start up na task manager i pogasi sve...zatim restart , probaj i windows defender da ugasis!
 
Imam i ja problem sa disk usage posle update windowsa . Kad odradim restart masina ne reaguje npr kad se pokrene task manager duze vremena plus toliko sporo dize windows da je to prosto neverovatno (masina iz potpisa). Zbogo ovoga sam utripovao sve i svasta pa podigao novi windows i odradio sve update da bi me docekao isti problem ...
 
Slična fora, da ne kažem ista, sa zauzećem memorije koju sam ja i još nekoliko korisnika imali, zauzeto 100% ili gotovo 100% a pritom ne može se videti šta to zauzima toliko memorije i zbog čega.
Nakon par meseci problem nestao, ne znam kako.
Još čudnije je što je problem izgleda "random", odnosno koga će da zadesi, totalno različit hardware kod ljudi koji su to imali, pritom potpuno ispravan.
 
Pozdrav, imam problem sa Windows 8.1.Kada npr. skinem adobe flash player i idem run pojavi mi se ovo niti mogu da ukucam lozinku niti bilo sta da kliknem osim No.Ako je neko imao slican ovakavo problem i resio ga neka mi pomogne.Unapred hvala.

screenshot problema: http://i.imgur.com/Um1okaH.jpg
 
Probaj ga pokrenuti kao admin tj desni klik pa run as administrator ..
 
Probao sam pojavi se isti problem, ne mogu ama bas nista da pokrenem, a to mi se pojavilo od kad sam hteo da iskljucio password request za svaki put kad palim komp.
Izgleda da je jedini nacin ponovno rusenje sistema. :(
 
Poslednja izmena:
Probao sam pojavi se isti problem, ne mogu ama bas nista da pokrenem, a to mi se pojavilo od kad sam hteo da iskljucio password request za svaki put kad palim komp.
Izgleda da je jedini nacin ponovno rusenje sistema. :(

Slican, ako ne i isti problem je imao i nesa07 nekoliko stranica unazad. Taj password request vjerovatno treba gasiti kroz metro interfejs Settings - Change PC settings - Accounts - Sign-in options - Password policy - Change.
 
Ni to mi ne funkcionise jer na Change polje ne mogu da kliknem tj koristim..
 
E ovako konkretno je problem igrica tj lose performanse u njoj na full hd a bogami i mnogo manjoj rezoluciji (720p) pri high detaljima.

W10 TP 9926 High detalji fullhd rezolucija od 40 - 50fps
W8.1 (instalirao sve update-e) High detalji fullhd jedva 30fps > cak i na 720p nemam vise od 35fps
*u pitanju je isti driver 15.3 beta, a slicno je i na omega 14.12

Igrica je Ghost Recon Phantoms sa Steam-a, nije mi jasno zbog cega tolika razlika?
Koliko sam video problem je u W8.1, sve radi lepo i grafika, procesor i ram, napajanje je 600w.
Komponente:
AMD PHENOM QUADCORE 9550 2.2GHZ
APACER GOLD COVER DDR2 800MHZ
SAPPHIRE 7770 1GB DDR5
SSD MUCHKIN 6OGB
Nista nije clockovano, nista dirano, komponente su u idle na 30 a max na 50 - 55 stepeni.
Znam da je ddr2 i phenom usko grlo ali to nije toliko zahtevna igra, ona je DX9 , zauzima malo vise od 3GB na SSD-u, nema logike kako na W10 radi tecnije u odnosu na 8.1 koji je stabilniji. Nedostaje neki Win update? Sve zivo sam probao, instalirao DX, net framework..
 
Poslednja izmena:
I to sam probao i nena parkiranih jezgra, sva su dostupna uf bre kako ide na zivce... U svakom slucaju hvala.
 
Ni to mi ne funkcionise jer na Change polje ne mogu da kliknem tj koristim..

Zato sto si uradio istu gresku kao nesa07 i sad nemas admin privilegije na racunaru. Pocni od strane 202 pa nadalje i probaj nesto od resenja koja smo njemu predlagali da uradi.

Vidi da li mozes da postavis password kroz Settings - Change PC settings - Accounts - Sign-in options -Password.
 
Poslednja izmena:
Zato sto si uradio istu gresku kao nesa07 i sad nemas admin privilegije na racunaru. Pocni od strane 202 pa nadalje i probaj nesto od resenja koja smo njemu predlagali da uradi.

Vidi da li mozes da postavis password kroz Settings - Change PC settings - Accounts - Sign-in options -Password.

Password mogu da postavim.

Sad cu videti u ranijim postovima dal moze da se resi problem.
 
Password mogu da postavim.

Sad cu videti u ranijim postovima dal moze da se resi problem.

Kad postavis password da li ti se javlja taj problem (odradi restart)?

Ako ne onda mozes da iskljucis da te ne pita za njega, kako sam ti ranije naveo, kroz metro interfejs: Settings - Change PC settings - Accounts - Sign-in options - Password policy - Change.
 
Poslednja izmena:
Udji u start up na task manager i pogasi sve...zatim restart , probaj i windows defender da ugasis!

Ne verujem da je do toga,jer pre nije pravilo problem,imao sam i ranije sličan problem,ali cim se racunar apdejtovo problemi su nestali,kada izlaze windows update-i pre je bilo valjda svakog drugog utorka u mesecu,a sada? I kada vam je bio ponuđen zadnji put update
 
Kad postavis password da li ti se javlja taj problem (odradi restart)?

Ako ne onda mozes da iskljucis da te ne pita za njega, kako sam ti ranije naveo, kroz metro interfejs: Settings - Change PC settings - Accounts - Sign-in options - Password policy - Change.

I dalje se javlja taj problem iako je zanimljivo sto kada mi se pali komp zatrazi sifru s obzirom da je do ovog problema doslo tako sto sam iskljucio password request svaki put kada palim masinu.

I dalje ne mogu da koristim taj Password policy.
 
Nazad
Vrh Dno