Šta je novo?

Windows 10 (FAQ u drugom postu)

Powershell je moćniji command prompt, Šta ga pali to neznam, mnogi programi mogu da rade u oba. Pošto je prozor prazan, verovatno neki program koji nije pravilno i skroz uninstaliran pa zaostalo u registriju. Probaj da očistiš registry sa Malwarebyte-om.
 
Neki su mišljenja da je to čišćenje registrya greška. Neki kažu da je to ok, ja bih možda i opanjio to al ne kontam kako, je l da skinem malwarebyte pa tamo ima opcija clean registry?
 
Da, sikeneš iinstaliraš MB i upotrebiš funkciju za čišćenje registry. Isto ima i Revo uninstaller.
 
Da li da skinem direktno windows 10 sa sajta ili piratske?
Dali da kupim key ili da li se moze aktivira nekako da se ne uzima key ?
 
Скини са официјалног сајта. Не мораш га активирати, под условом да ти не смета watermark који ће стајати у доњем десном углу (иако постоје алати уз помоћ којих се исти може склонити).
 
Скини са официјалног сајта. Не мораш га активирати, под условом да ти не смета watermark који ће стајати у доњем десном углу (иако постоје алати уз помоћ којих се исти може склонити).
Al ce stalno pisati da aktiviram windows dole desno smeta mnogo to
 
Imaš aktivacije ma KP za ispod soma.
 
Kako efikasno ugasiti automatski update?
 
Kako efikasno ugasiti automatski update?

Kucaj u Startu gpedit.msc i u Computer Configuration -> Administrative Templates -> Windows Components -> Windows Update -> Manage End User Experience podesi Configure Windows Updates na Disable.
 
Samo sto sam instalirao nov windows 10 vec krenuli javljaju greske
Ne znam sta vise da radim sta zeza dal ram dal graficka dal maticna ploca?
 

Prilozi

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    94.4 KB · Pregleda: 16
Kreni od ram-a. Sve što može da bude - zaprljani konektori/slotovi, podešavanja u bios-u (apdejt), testiranje ...
 
Kreni od ram-a. Sve što može da bude - zaprljani konektori/slotovi, podešavanja u bios-u (apdejt), testiranje ...
Mislim da je ram
Koliko sam primetio kad sam imao 1x16gb nisam nikav problem imao ni jednu gresku dok uzeo 2x8gb poceli nekad radi lepo komp nekad sve restaruje nekad komp
Ploca je koriscena za mining stalno radila ploca,,Kad sam uzeo bila sve od prasine i koriscen samo jedan ram
 
Nazad
Vrh Dno