Šta je novo?

Windows 10 (FAQ u drugom postu)

Stari Windows Photo Viewer.
 
ima neko preporuku za legalnu licencu,kucna upotreba?ove metode sa apgrejdom sa legalnog win7 vise ne rade,izgleda je vreme je da se kupuje ful licenca...
 
Ne znam kakva preporuka osim da pljunes 300e za legalni win pro :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
dakle i ove verzije kljuceva sa relativno legitimnih sajtova nisu za preporuku?i sta ce mi pro?vozio sam home legalni od pocetka 10tke,nikakvih problema,i niti jednom mi nije trebao neki feature od pro-a.
 
Moze li neko da mi kaze za sta je ovaj proces, xxxxxxxxxxxxxxxx.PNG
kada upalim komp drnda po cpu non-stop dok ga ne ugasim, da li je to od nekog update win-a ili ...?
 
Telemetrija brate telemetrija je to. Trebaju ti programi da to ugasiš SpybotAntiBeacon-1.6 Microsoft Windows 10 TNBT v6.5.6
 
O&O ShutUp10 i gasenje telemetrije, ima dosta opcija, iskljucis telemetriju(i defendera, cortanu, sta god ne koristis), pa ako nastane neki problem, lako mozes vratiti na prvobitno stanje.
 
O&o +spy beacon.. Idealna kombinacija.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Kako onda toga nema kod mene, još je insider i nije ništa isključeno ?
 
Poslednja izmena:
Ja gasim Defender čim pokrenem ove alate drugo ne vata on ništa samo smeta Imaš Zone Alarm zajedno sa fajerwolom odličan je
 
Aplikacija Media Express koja stiže uz decklink blackmagic driver... windows iz čista mira danas izbaci poruku "application has been blocked from accessing graphics" i ubije aplikaciju. I7, 32gb ram, SSD, GTX 1080.


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Najlakše je da probaš s DDU i instaliraš opet drajver. Može da bude i hardverski problem...
 
Windows 10 moze i dalje da se instalira sa Windows 7 kljucem ali samo clean install. Instalirao pre neki dan dve Win7 Pro licence na Win10 Pro.
Sta je safe gasiti od telemetrije a da ne ugrozava rad sistema?
 
Navodno je trenutna situacija takva, da M$ dozvoljava HWID licencu pri čistoj instalaciji Home ili Pro.

Ako želite da probate, uradite to, za svaki slučaj, na mašini koja nema HWID.

Hm, neko je probao sad i izgleda da je kraj "besplatne" akcije.
 
Poslednja izmena:
Treba mi pomoc kad instaliram win 10 nemam interneta iz nekog razloga sta da radim da to fixujem?
 
Koja konfiguracija je u pitanju? Imaš li unutar "change network settings-a" neki lan da se vidi?
 
Nema lan unutar network settings. samo stoji No internet i vratio sam se na win 7 i odma ima neta ranije je palio airmode sad nema uopste neta...
 
Pa nemaš drajvere za LAN.
 
Realtek Ethernet Lan Driver je instaliran ne znam sta jos treba da ima da bi to radilo normalno...
 
Nije (odgovarajući) instaliran, inače bi dobio mrežu. Desni klik na My Comp i izaberi Device Manager. Pogledaj pod Network Adapters šta imaš...

Ali, kao što rekoh u prvoj poruci, konfiguracija ili makar koja je ploča u pitanju.
 
Nazad
Vrh Dno