Zar ti nije bilo lakse direktno iz Chroma u Edge, imas opciju radi lepo...Skoro sam kačio tutorial kako u Edge vratiti bookmarks..ali..humbug!
BookmarksEdgeTut
Uradio sam clean install..pratio uputstvo I naravno, ništa se nije desilo.
Bookmarks sam uvezao iz Chrome-a, preko IE, pa sve u Edge.
Naravno, ali nisam hteo da instaliram Chrome, hteo sam Edge-u da dam šansu.Zar ti nije bilo lakse direktno iz Chroma u Edge, imas opciju radi lepo...
Inace banana teska kada reinstaliras w10 edge ne pamti bokkmarks, ili ja nisam nesto dobro podesio.. Na IE11 sve slljaka ok, mada ga sada i ne koristim.
Edge za basic
Chrome za advanced
Treci mi netreba ;-)
Edge je jos uvek u razvoju nema extenzije nema detaljnija podesavanja, ne moze biti on bolji od chroma.Naravno, ali nisam hteo da instaliram Chrome, hteo sam Edge-u da dam šansu.
Malo sam ga utegao..pa ćemo videti.
Čitam ovde da planiraju adon za ad-blocker.
Mislim, obrni/okreni..i Edge , tj IE će da se svede na nivo Chrome-a i Mozile, što se tiče performansi tj, opcija.
Ne treba ti Chrome za advanced, sve mozes i iz Edge-a..ali prvo sredi sve bookmarks u IE,pa ih exportuj, pa tek onda import u Edge.
Ako baš voliš da imaš dva browser-a, onda možeš import iz Chrome-a ili Mozile..ili bilo kog drugog.
Edge je jos uvek u razvoju nema extenzije nema detaljnija podesavanja, ne moze biti on bolji od chroma.
Adblock uskoro planira da objavi za edge ta ad blocker, ja vec neko vreme koristim ovo
http://www.edgeadblock.com
Odradjuje posao, siguran sam da 9 od npr 10!reklama blokira na sajtu, super stvar i lako se aktivira.
Instaliraj ponovo Intel(R) Management Engine za chipst i Asmedia USB drajvere.Na 7 radi normalno, na 8.1 isto.
Probao sam da instaliram drajvere za Asus maximus VIII hero ali nista.
Pogledaj u biosu fast boot da li je ukljucen.Postoji li neko ubrzanje sto se tice dizanja sistema za Windows 10?
Moj se laptop mnogo sporo dize, cak se se sedmica brze dizala od desetke. Osmica je bila vrh u dizanju sistema.
Ako si na skylake onda idi na windows 10 ako si na ivy,haswell,sandy onda koji hocesDa li staviti Win 10 na novu mašinu, ili ipak Win 8.1? Nisam do sada koristio Win 10 ali sam sasvim zadovoljan sa Win 8.1 pa ne znam šta da očekujem i da li nešto konkretno dobijam sa Win 10 (brži?) osim DirectX 12. Kad se uopšte očekuju DirectX 12 igre? Neko reče da stavim Win 10 samo ako imam vremena da popravljam sve mane koje ima. Ako je zaista i dalje mušičav onda je stabilni i provjereni Win 8.1 bolji.
Skylake je bas optimiziran za windows 10Uzimaću Haswell i7-4790K. Šta je to kod Skylake da je preporučen Win10?
Ljudi greskom sam formatirao usb gde mi je bio skinut win 10,tj prilikom skidanja istog napravio sam butabilni usb.Ako ga sada ponovo skinem hocu li ponovo imati aktiviran win ili treba nesto drugo da uradim?
Da li staviti Win 10 na novu mašinu, ili ipak Win 8.1? Nisam do sada koristio Win 10 ali sam sasvim zadovoljan sa Win 8.1 pa ne znam šta da očekujem i da li nešto konkretno dobijam sa Win 10 (brži?) osim DirectX 12. Kad se uopšte očekuju DirectX 12 igre? Neko reče da stavim Win 10 samo ako imam vremena da popravljam sve mane koje ima. Ako je zaista i dalje mušičav onda je stabilni i provjereni Win 8.1 bolji.
Нисам пажљиво пратио тему, од како сам одрадио 1511 или мало после тога, у доњем десном углу се појавила нова информација. О чему се ради ... или само слабо читам поруке?
Za te stvari napravis jednu particiju od 5 gb, i uvek ti stoji win koji nameravas da koristis.
Instalira se kao munja i nemas problema "gde mi je" i formatiranja usb.
Ima situacija kada to ne moze da izvede, hoce cistu instalaciju, pukne system...Zasto da se pravi bilo kakva particija ili USBovi otkako su stavili Reset This PC opciju u Windows 10?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari