Problem je sledeći: kada god u Windows-u 98 izdam komandu Shut Down mašina
se ponaša kao da sam izdao Restart. Zapravo ispiše na kratko poruku "It's
now safe to turn of your computer" i ponovo počinje da diže sistem umesto
da se isključi. Čak i kada power taster držim 4 sek. on se kao na trenutak
isključi ali se opet sam uključi i nastavlja sa radom. Kućište je naravno
ATX. U čemu bio mogao da bude problem? Ne smem ni da pomislim da iščupam
naponski kabl iz struje, ako nastavi da radi pašću u nesvest 😉"
se ponaša kao da sam izdao Restart. Zapravo ispiše na kratko poruku "It's
now safe to turn of your computer" i ponovo počinje da diže sistem umesto
da se isključi. Čak i kada power taster držim 4 sek. on se kao na trenutak
isključi ali se opet sam uključi i nastavlja sa radom. Kućište je naravno
ATX. U čemu bio mogao da bude problem? Ne smem ni da pomislim da iščupam
naponski kabl iz struje, ako nastavi da radi pašću u nesvest 😉"