Od skora sam presao na XP i interesuje me da li je moguce naterati ga da posle odredjenog vremena, ili u odredjenom trenutku ugasi kompjuter? Tipa, ostavim 30 sati muzike na winampovoj listi, i da on sam crkne za neka dva sata, na miru da zaspim.
I interesuje me sve na tu temu, podesavanje vremena izvrsenja nekih programa, zatim podsetnici i tako to... jasno je valjda... ctp;
I interesuje me sve na tu temu, podesavanje vremena izvrsenja nekih programa, zatim podsetnici i tako to... jasno je valjda... ctp;