Šta je novo?

Weyd + RD

Citizen Kane

Poštovan
Učlanjen(a)
09.09.2020
Poruke
420
Poena
95
Odlicna aplikacija koja uz RD daje savrsenu kombinaciju za gledanje filmova i serija. Veoma lako se poveze sa Trakt i RD nalogom, za Scraper url treba ukucati https://tinyurl.com/weydx i uzivanje moze da pocne. Aplikacija nije besplatna ali postoji 7 dana free trial, pa ko hoce moze da isproba. Mislim da je i cena oko 1.30$ mesecno. Ja sam sad uzeo i radi mi mnogo bolje nego syncler. Cini mi se da je za klasu bolja.
 
izvrsna app .. za one kojima su potrebni titlovi za video player odabrati vlc i podesiti ga za skidanje nasih titlova...vrlo dobro rade i fajlovi preko 80-90 gb ... jos testiram ai prvi utisci su odlicni
 
Управо узех да тестирам.
Мени ово личи на мало бољи попкорн-тајм. Зашто?
  1. Не може да се подеси избор квалитета - не интересује ме SD и CAM квалитет
  2. Хоћу да ми на врху буде 4К, потом 1080р и на крају 720р - овде је све натрпано насумично
 
Poslednja izmena:
U settings, accounts, par mesta ispod trakta ima i real debrid. Kliknes, iskoci onaj kod za povezivanje.
 
То сам одрадио, хвала. Требало је да прво региструјем пробни налог и уређај, да би ми омогућило RD.
 
@Salac UE
moze da se podesi izbor kvaliteta ..u preferences idi na link filtering i tu cekiraj kvalitet koji ne zelis a onda u link resolving podesi prioritete i odaberi da ti fajlove sa vecim protokom stavi na vrh ...i to je to.
 
Ima li Weyd trakt scrobbling?
 
Odlicna aplikacija koja uz RD daje savrsenu kombinaciju za gledanje filmova i serija. Veoma lako se poveze sa Trakt i RD nalogom, za Scraper url treba ukucati https://tinyurl.com/weydx i uzivanje moze da pocne. Aplikacija nije besplatna ali postoji 7 dana free trial, pa ko hoce moze da isproba. Mislim da je i cena oko 1.30$ mesecno. Ja sam sad uzeo i radi mi mnogo bolje nego syncler. Cini mi se da je za klasu bolja.
Nasao sam i ove scrapere:


Probao sam Weyd. Jednostavna app idealna za android tv uredjaje. Brza pregledna. Za prevode se moze koristiti preko VLC i Kodi-ja. Ipak ostajem veran Kodi-ju. Mozda je stvar navike jer ga koristim 10 godina.
 
Poslednja izmena:
Ako ti moras da saltas iz app u kodi,onda nema svrhe za njom. Zato sam i dalje u Kodi-u,iako svima koji imaju RD instaliram Stremio zbog interfejsa a i nacina upravljanja.
 
Ako ti moras da saltas iz app u kodi,onda nema svrhe za njom. Zato sam i dalje u Kodi-u,iako svima koji imaju RD instaliram Stremio zbog interfejsa a i nacina upravljanja.
Kada pustim neki stream a stavio sam kodi kao player (najvise zbog titlovi.com) Kodi se sam pokrece i krece stream za 2-3 sekunde. Ipak real debrid kodi addoni daju vise rezultata nego weyd. Ne znam kako je kod Syncler+.
 
Nazad
Vrh Dno