Šta je novo?

Warhammer 40K: Space Marine 2

 
Paljevina ovaj Space Marine. Igra za razbibrigu, nisam igrao prvi deo.
Dobar osećaj dok seckaš tiranide. Grafika i muzika odlični, kontrole su mi malo neprirodne, treba navikavanja.
Veteran težina, nekoliko puta zaginuo (zbog kontrola).
Lepo odrađena horda/swarm, bio sam u fazonu, ček ja sve ovo treba da pobijem sam? :eek:
Ovo su utisci posle sat vremena igranja.
 
Duplira testosteron na svakih sat vremena
 
Nema veze sa igrom ali je super trejler:

Jel na forumu ne postoji wh40k tema?
 
Poslednja izmena:
Igrao sam jedno sat vremena PVE zapanjujuće dobro...ne savršeno ali u moru smeća ovo je odlično.
 
Posle Pariah Nexus sam zavoleo Salamandere :)
Prvi deo Space Marine-a je i dan danas dobar, čak i multiplayer radi i dalje, odigram ponekad, baš napuca adrenalin.
Jedva čekam da krene masakr u drugom delu 🥰
 
Blasphemy

Porediti WH40K koji je original, sa tom kopijom kopijine kopije je nečuveno.
Podseća me na WoW-ovce koji su prozivali Warhammer Online. Pri tom je Warcraft među prvim kopijama Warhammera.
GoW je jedno 15-ta kopija WH40K.
 
Poslednja izmena:
Blasphemy

Porediti WH40K koji je original, sa tom kopijom kopijine kopije je nečuveno.
Podseća me na WoW-ovce koji su prozivali Warhammer Online. Pri tom je Warcraft među prvim kopijama Warhammera.
GoW je jedno 15-ta kopija WH40K.

Blasphemy

Porediti WH40K koji je original, sa tom kopijom kopijine kopije je nečuveno.
Podseća me na WoW-ovce koji su prozivali Warhammer Online. Pri tom je Warcraft među prvim kopijama Warhammera.
GoW je jedno 15-ta kopija WH40K.
Kopija ili ne, osecaj napucavanja i 'sečenja', po meni, cak nije ni uporedivo.. Ako gore pomenuto nije na vrhunskom nivou u igri, sve ostalo 'pada u vodu.
 
Poslednja izmena:
Ima tu sličnosti, ali GoW sam odigrao jednom i nisam se više osvrnuo, ništa specijalno, nisam želeo na da igram nastavke.
Space marine sam obrnuo 2-3 puta i bolja je igra od prvog GoW, na multiju sam proveo solidno vreme, i zarazio sam se sa WH40k univerzumom, pa sam sakupio već neku količinu igara.
Valjda je WH bolesniji pa mi više odgovara. :D
Emperor protects!
 
Samo je pitanje da li je to stvarno on.
 
Taman mi pocela da se svidja, kad nestaju mi protivnici...pa onda "ja".. :oops: Da li je resio neko ovaj bag, vidim masa ljudi se zali
 
Nije to resenje, nakon nekog vremena ponovo nestanu i na LOW.. Igra radi odlično i na visokim podešavanjima, ovo treba zakrpiti.. Šteta
 
Jel se poljavljuju neke face iz Ultri, Marneus, Cato, Ventris, Pedro Kantor ?
 
Ja ne mogu ni tutorijal da pređem : D
Juče sam 7-8 puta zaginuo i batalio.
Koji genije je ovo komplikovao ovoliko? Ili sam ja otupaveo...
Prvi deo je skroz ok po tom pitanju.
Sad ću da probam opet.
 
Odlicna igra, posle dugo vremena bar jedna da me drzi da igram malo duze. Zapostavio sam skroz kampanju trenutno, Operacije su mi glavne sada da prelazim :D
 
Ja ne mogu ni tutorijal da pređem : D
Juče sam 7-8 puta zaginuo i batalio.
Koji genije je ovo komplikovao ovoliko? Ili sam ja otupaveo...
Prvi deo je skroz ok po tom pitanju.
Sad ću da probam opet.
Ako igras mis\tastatura moras malo komande da prilagodis, ko voli WH world\pricu nema greske s ovom igrom. Premda kazu da je SM1 bolji .
 
Znaci preporuka je da se koristi gejmped?
 
Nazad
Vrh Dno