Šta je novo?

VoWifi u Srbiji?

Kad se uđe u settings-->connections trebalo bi ispod Wifi da piše Wifi Calling i da kliknete i da ga uključite. Da li imate aktiviran VoLTE?
u podesavanju Veze/ Mobilne mreze, kao sto postoji toogle za VoLTE, tako se pojavi i za VoWiFi. imam u telefonu mts i yettel karticu sa aktivnom VoLTE uslugom, ali VoWiFi ne postoji.

pojavio mi se u Grckoj, na Vodafone mrezi
 

Prilozi

  • Screenshot_20230806_190856_One UI Home.jpg
    Screenshot_20230806_190856_One UI Home.jpg
    51 KB · Pregleda: 83
Da li ste VoLTE sami isključili u telefonu ili nemate ga aktiviranog u kartici?
Ja ga nisam aktivirao, ali sam ga isključio. E sad da li se sam aktivirao, ne bih znao reći. Kad sam stavio karticu(A1 prepaid) bio je omogućen, ja sam ga samo onemogućio.
Ovako je bilo kad sam stavio sim karticu.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230829_192913_Call settings.jpg
    Screenshot_20230829_192913_Call settings.jpg
    59.8 KB · Pregleda: 104
Kod mene na S22U (mt:s) takođe nema te opcije, uključen mi je VoLTE...
 
Kod mene na S22U (mt:s) takođe nema te opcije, uključen mi je VoLTE...
Kod mene na S7 nema VOLTE cak ni u opcijama. Ali mislim da on ni nema opciju ako nema na mreži dostupnosti.
Ali eto P30 me iznenadi. Ima u opcijama da se upali, i upalio se i radi normalno.
Za vowifi mislim da je isto mozda neko ima iako nije dostupna a da neko nema opciju uopšte ako nije dostupna.
 
Kod prijatelja na iPhone SE 2 gen se pojavila opcija Wi-Fi pozivanje
 

Prilozi

  • IMG-20230914-WA0001.jpg
    IMG-20230914-WA0001.jpg
    27.1 KB · Pregleda: 71
Izgleda da srpski operateri realizuju VoWifi, kad sam ušao u Samsung na settings-->wifi ušao u Wifi i na par trenutaka video Wifi Calling i nestalo(Yettel mreža)🤨 A na mt:s se napokon može uključiti Wifi Calling na iPhone-u, to pre nije radilo( ili je do ios 17.0.02. ili su mt:s) kako je kod vas stanje na androidu i iphoneu?
 
Na A1 nista. Samsung
 
Nazad
Vrh Dno