Šta je novo?

Vojvodjanska ( OTP ) mbanking

Radi im i sajt najnormlnije.
 
Radi li nekom e-banking i aplikacija?
Već nekoliko dana dana ne mogu da se ulogujem, a evo danas probao ni sajt ne otvara...
Sve radi kako treba, mada sam pre koji dan primetio neke sitnije probleme u radu aplikacije, baš je sporo otvarala. Ali to je bilo kratko, već posle sat vremena je sve bilo ok.

Elem, da li neko možda zna šta su napisali u onom obaveštenju o izmenama Okvirnog ugovora, ja iz aplikacije nema šanse da ga otvorim, izbacuje grešku svaki put.
 
Radi bez problema aplikacija, android verzija
Sve radi kako treba, mada sam pre koji dan primetio neke sitnije probleme u radu aplikacije, baš je sporo otvarala. Ali to je bilo kratko, već posle sat vremena je sve bilo ok.

Elem, da li neko možda zna šta su napisali u onom obaveštenju o izmenama Okvirnog ugovora, ja iz aplikacije nema šanse da ga otvorim, izbacuje grešku svaki put.
I meni izbacuje istu gresku
 
Da li moze neko da mi pojasni kako se aktivira mcard placanje? Podesio sam u nfc da se ne koristi google wallet nego otp bank, i hteo sam da platim nesto i pisalo mi je nesto tipa kartica nije aktivirana za placanje. Imam uredno dodatu master karticu u otp aplikaciji.
Zelim da predjem sa google walleta na otp zato sto imam root i smara me malo malo da menjam fingerprint jer google blacklistuje na svakih par meseci.
 
Mcard aktiviras kada otvoris aplikaciju mbank ali se ne ulogujes u istu vec ides na opciju mcard i prati uputstva lako je.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Nemam opciju mcard u aplikaciji, nista okrenucu ih u ponedeljak. Osecam da je nesto do roota, a sakriven je root za otp...
Ali nema mi smisla da moram da ulazim u aplikaciji, ako prethodno prislanjam telefon na POS(mbank izabran u NFC)
 
Pa je l moze to i dalje? Koliko vidim u aplikaciji mcard opcije nema a isto otp aplikacija nije vise na listi za nfc placanje
 
Kako ih nema, kod mene ih ima. Ne vidim zasto bi to bilo ukinuto, obzirom da i dalje ima raipay

1000018831.png
 
ОТП-ов mCard је укинут. 27.05.2024. ми је стигло обавештење о томе преко апликације.
 
Jel radi mobilna aplikacija? Nov sam klijent, pokusao da platim IPS, samo greske izbacuje. Logujem se, opet isto. Kada sam pravio neke primaoce kroz web, isto par puta greska. Kako ste zadovoljni? JA presao sa uboge MTS banke, kad ovde vise gresaka nego tamo gde je uglavnom vrlo sporo, ali radi. Evo, platio njihovom mobilnom aplikacijom iz prve.
 
Nikad nikakav problem sa OTP-om od kako su objavili novu aplikacu. Savršeno šljaka.
 
Jel koristi neko na Pixelu? Jedno mi to pada na pamet.
 
Koristim ja na Pixelu 8 Pro, nemam nikakvih problema.
 
Među najboljim banking aplikacijama kod nas sa dosta opcija. Jedino što joj fali su digitalne kartice.
 
Ja od jutros pokusavam da s kol centrom aktiviram mbank na androidu. Samo neke greske izbacuje. Nesposobni su, te iskljuci wifi te drugi token, treci token, aktiviraj govorni automat, pa hiljadu nekih vasko smsova...
 
Nazad
Vrh Dno