Šta je novo?

USB HUB 3.0

cyBerManIA

Poštovan
Učlanjen(a)
26.10.2015
Poruke
599
Poena
70
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Optički internet
Jel' znate gde ima kod nas da se kupi USB HUB 3.0, po mogucstvu sa 7 ili vise porta?
Nasao sam sa najvise cetiri porta i kosta kao bubreg nakon EXITa (oko 7000 RSD). Nemam predstave koliko bi kostao sa 7 ili vise.

Nasao na ebayu za manje love, ali mi se ne ceka toliko. Ukoliko ne nadjem kod nas, radice ebay, 'bes cekanje. :D
 
ja sam uzeo kod nas sa 4 porta oko 4000 ali vidim da ih sad nema u toj radnji.
 
Jel' znate gde ima kod nas da se kupi USB HUB 3.0, po mogucstvu sa 7 ili vise porta?
Nasao sam sa najvise cetiri porta i kosta kao bubreg nakon EXITa (oko 7000 RSD). Nemam predstave koliko bi kostao sa 7 ili vise.

Nasao na ebayu za manje love, ali mi se ne ceka toliko. Ukoliko ne nadjem kod nas, radice ebay, 'bes cekanje. :D
Sa 7 ili više portova ćeš kod nas teže naći, ovako na brzinu nisam pronašao ni jedan.
Sa 4 bez problema, nisu ni skupi, na primer ovaj.
Sa 7 imaš ovaj, ali je usb 2.0 što ne verujem da će ti raditi posao.
 
pogledaj na satechi.net ako vec narucujes, imaju svasta zanimljivo. nemoj placati nasim dripcima. imaju usb3 hubove od 4 pa do 10 portova. ja sam uzeo od 4, stize iz usa za par dana i onda lezi kod nas jos preko 10 dana, yebem li ga sto...
 
Sa 7 ili više portova ćeš kod nas teže naći, ovako na brzinu nisam pronašao ni jedan.
Sa 4 bez problema, nisu ni skupi, na primer ovaj.
Sa 7 imaš ovaj, ali je usb 2.0 što ne verujem da će ti raditi posao.

Tnx. Sve ovo sam i ja gledao. :)

pogledaj na satechi.net ako vec narucujes, imaju svasta zanimljivo. nemoj placati nasim dripcima. imaju usb3 hubove od 4 pa do 10 portova. ja sam uzeo od 4, stize iz usa za par dana i onda lezi kod nas jos preko 10 dana, yebem li ga sto...

Jednom zanimljiv shop. 20 nova taba otvoris, na kraju pogasis sve i krenes redom. :D
Jedino mi se cini da opasno rebrenduju kineske proizvode.
--

Hvala na izdvojenom vremenu. Narucicu iz inostranstva.
 
Nazad
Vrh Dno